Opinie o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak w Toruń

Michał Nowy wpis

Byłem na nfz u doktora Ignaszaka ogólnie okej bardzo mily i dokładny pomimo wieku. Polecam

Aga Nowy wpis

Dla mnie b.dobry specjalista zęby leczone u tego specjalisty bardzo dobrze wykonane plomby trwałe zero problemów...nie rozumiem tych złych opini gdyż nie zgadam się z nimi ????????

Gośka Nowy wpis

Długie lata chodziłam do tego stomatologa , miły darmowy JEDNAK jak mi oststnio wlożył cement w zęba to normalnie szok - ZĄB NA PRXODZIE. OD SPODU JEST NA ZEWNATRZ SIĘ WYKRUSZYŁ dr IGNASZAK wlożył odrobinę cementu tak jakby plombę wlozył i ni dość że nie wyr0ownał do długości zęba to jeszcze - NIE UTWARDZIŁ TEGO CEMENTU .. NIE POLECAM NAPRAWY UBYTKÓW UZĘBIENIA u tego stomatologa ????

Malja

Nie polecam! Przyznaję, Pan Doktor miły i najlepiej pomógłby wszystkim, ale..... Niestety, jestem w trakcie poprawiania wszystkich zębów leczonych u niego, w tym jeden już usunięty, bo nie dało się uratować po leczeniu kanałowym w tym gabinecie. To samo u moich znajomych i paru osób z rodziny, którym swojego czasu poleciłam leczenie u doktora. Nie wiem czym jest to spowodowane - problem ze wzrokiem? Pośpiech i brak pomocy ze strony asystentki przy pracy?? Nie patrzcie na cenę usługi, że tanio. Nie warto, bo za jakiś czas będziecie żałować.

Ona Nowy wpis
@Malja

Mam dokładnie to samo wydałam już kupę pieniędzy żeby naprawić to co mi zniszczył doktor

Aplikowałeś do firmy Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ona

Leczyłam zęby u Pana doktora...Porażka totalna wszystkie teraz leczę prywatnie gdyż to co miałam zrobione zniszczyło mi żeby doszczętnie..Wydałam już na ratowanie zębów ponad dwa tysiące jeden leczę kolejny pęka...plomby miałam założone na źle oczyszczony ząb i psują się wszystkie pod plombami inne pękają....Pan doktor powinien odpuścić sobie leczenie moim zdaniem...Jestem załamana stanem zębów leczonych i Pana doktora :(

Magda

Szukają tam asystentów ?

Katarzyna

Może słyszał ktoś czy gabinet zatrudnia pracowników i czy teraz kogoś potrzebują?

Acker

Miałem podobnie, plomba założona wypadła po tygodniu. Pan Doktor miły ale sprzęt ogranicza, polecam udać się do prywatnego ;)

Bardzo rzadko wystawiane są na forum opinie o tym gabinecie. Czy jest jakiś powód?

Syljan

Pan Doktor w ramach możliwości swojego gabinetu pomaga każdemu jak może. Na pewno nikomu nie sprawia bólu a przynosi ulgę. jest jednym z ostatnich ludzkich lekarzy i pomaga. Pewnie mógłby brać za zęba 700 i wtedy gabinet wyglądałby inaczej, ale to ostatni skromny człowiek lekarz.

Torunianka

6 razy na zmianę lekarstwo plomba i tak w kółko co chwilę tam wracałam bo wypadało za każdym razem mam dość idę prywatnie gdzie indziej ile można..... a po za tym gabinet wyglada jakby od wieków nikt nie sprzatal nie rozumiem tez tego dlaczego za każdym razem nie ma kubeczek z wodą do płukania jamy ustnej rodem jak ze średniowiecza a Pani "Ewunia" bez problemu podczas wizyt zajada jabłuszko czy cokolwiek innego i jeszcze się z tego cieszy. Nie wrócę tam i nie polecam naprawdę.

lolo

Nie polecam !!!

Radek

Witam,pod żadnym względem nie polecam,tego dentysty,psuje nie leczy,aby się dostać trzeba wstawać o 4 aby zdążyć do pracy,Pani "Ewunia" tez zreszta jest strasznie nie przyjemna,Pan Ignaszak w tym wieku powinien dać sobie spokój z ratowaniem uzębienia u ludzi,kompletny partacz, nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak - Toruń

• Jak się pracuje w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak?

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kazimierz Ignaszak
  • Jana Dekerta 1 lok. 7