M-Dent Monika Kurowska

Olsztyn

Opinie o M-Dent Monika Kurowska

dupa

NIgdy nic nie tlumaczy, woli poplotkowac sobie z asystentkami. na wizyte czekam zawsze ponad pol godziny, pomimo wczesniejszego umowienia. czasami zmienia tylko gumki a kasuje jakby cokolwiek zrobila. zeby w ogole sie nie prostuja. mam wrazenie ze jest gorzej, a wade mialam mala! z wizyty na wizyte coraz mniej zadowolona jestem. NIE POLECAM, nawet jakby za darmo miala mnie leczyc

aparatka

mam założony u niej aparat i ja również nie polecam. Wszystko robi tak szybko, na fotelu siedzę może 2 min. Nie ogląda zębów dokładnie jak się przesuwają w aparacie. Nie przedstawiła nawet planu leczenia, bo zawsze jest w pośpiechu.

marta

również mam u niej aparat i nie jestem zadowolona nie polecam !

elizka

mam u tej pani aparat ortodontyczny, czekam na wasze opinie

Zostaw opinię o M-Dent Monika Kurowska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Dent Monika Kurowska