Extradent S.C. Małgorzata Ossowska-Cichoń Piotr Cichoń

Opinie o Extradent S.C. Małgorzata Ossowska-Cichoń Piotr Cichoń

pacjent

(usunięte przez administratora) Wykonała źle wypełnienie co potwierdziło dwóch innych dentystów. Drogi i nie profesjonalny dentysta.

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Extradent S.C. Małgorzata Ossowska-Cichoń Piotr Cichoń i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Extradent S.C. Małgorzata Ossowska-Cichoń Piotr Cichoń - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extradent S.C. Małgorzata Ossowska-Cichoń Piotr Cichoń