Opinie o Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia w Kalisz

pacjentka Nowy wpis

Polecam placówkę medyczną zarówno pod względem stomatologicznym jak i protetycznym. Fachowość i profesjonalizm. Indywidualne podejście do pacjenta. POLECAM

Bogusia Nowy wpis

Trafiłam do przychodni przypadkiem ale jestem bardzo zadowolona, panuje miła atmosfera, aż zapomina się gdzie jest a to gabinet stomatologiczny. Panie w rejestracji bardzo uprzejme, a w gabinecie pani doktor nie ma problemu. POLECAM wszystkim pozdrawiam.

2550 Nowy wpis

POLECAM. Fajna przychodnia,. Miła atmosfera panie w rejestracji bardzo uprzejme. Leczę się u dr Szczdpaniak jestem bardzo zadowolona.

Waldek R Nowy wpis

Jestem stałym pacjentem od wielu lat I mogę pisać tylko same pozytywne rzeczy od miłej obsługi na recepcji aż po profesjonalną pracę w samym gabinecie 100% pozytyw polecam oby więcej takich miejsc pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dentix S.C.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lekarz
Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
admin

Jak oceniasz firmę Dentix S.C.? Czekamy na Twój komentarz.

Lojalny pacjent
@admin

Fajna i przyjazna placówka medyczna

BOGI

Miła i profesjonalna obsługa. Dogodne terminy przyjęć. Polecam

gucio

Gabinet stomatologiczny bardzo dobry, na wysokim poziomie. Lekarz do którego chodzę regularnie super-polecam (dr kinga jabłońska) Pani w rejestracji przemiła, zawsze znajdzie dla mnie dogodny termin. Poleciłem przychodnie moim znajomym, skorzystali i również są zadowoleni.

Iza
@gucio

Super czyta się takie opinie. Pamiętaj tylko, iż tutaj nie używa się danych osobowych. Dla wielu z nas wizyta u stomatologa nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Dlatego dobrze wiedzieć, że w Dentix można liczyć na fachowość. A jak u nich z terminami? Są raczej odległe czy można liczyć na przyjęcie tego samego dnia?

gucio

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia - Kalisz

• Jak się pracuje w Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Opieki Zdrowotnej Dentix Maria Stefaniak Przychodnia Stomatologiczna i Protezownia?

3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lipowa 18
    62-800 Kalisz