Opinie o Centrum Uśmiechu w Mława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Uśmiechu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Uśmiechu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Uśmiechu w Mława

Pacjent Nowy wpis

Nie polecam, jakość usług na bardzo średnim poziomie w stosunku do ceny

Irena Nowy wpis

Chciałam pytać o staż w tej firmie a tu tylu niezadowolonych klientów.. chociaż wiem ze to forum dla pracowników ale i tak to jest jednak zastanawiające.

Nie polecam! Centrum Usmiechu nadaje sie do wykonywania prostych zabiegow. Jezeli chodzi o ortodoncje to nie maja pojecia. Na kazdej kolejnej wizycie obsluguje inna nowa osoba co swiadczy o braku stalego personelu. Dla mnie jest to niedopuszczalne! Ceny uslug horrendalne!

janluk
@Monika

Także nie polecam - więcej informacji na stronie (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@Monika

A czemu uważasz, że pracownicy nie znają się na swojej pracy? Rozumiem, że to dość specyficzna usługa, ale może po prostu danemu lekarzowi akurat coś wypadło.

janluk Nowy wpis

Pacjenci poszkodowani przez stomatologię centrum uśmiechu proszę o kontakt - (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Centrum Uśmiechu? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ad

Witam czy jeżeli robiłam u was RTG zębów a dalej nie korzystam z waszych usług mogę otrzymać te RTG na wyłączność ?

Antonia

To nie jest forum dla pacjentów lecz dla pracujący w firmie osób.

B.T.

Tacy dobrzy specjaliści ze nawet nie poznali się ze u mojej córce psuje się zob od korzenia oczywiscie było robione przeswietlenie.

Regina

@Monika Jeśli mamy kompetencje to po co korzystać z fachowców? Dla mnie spoko firma!

Jacek

Wszelkie uwagi do firmy lepiej kierować na właściwy adres gdyż to jest forum pracownicze.

ob.leśnik

Nie polecam !!! Szanowny pan dr (nazwiska nie pomnę) uparł się był i uzależnił całość leczenia (wymiana mostu w szczęce górnej) od mojej zgody na implanty w szczęce dolnej w miejsce siódemki i ósemki (sic!!!) Nieśmiało dodam, że we wspomnianej ósemce, kilka m-cy wcześniej w innej klinice stomatologicznej wymieniony został amalgamat na wypełnienie "białe" i nikt tam nawet nie zająknął się o konieczności usunięcia tegoż zęba. Trochę śmielej uzupełnię, że podczas wcześniejszej wizyty zostałem precyzyjnie obfotografowany a koszt tejże sesji zdjęciowej niech pozostanie tajemnicą. Spośob traktowania pacjenta to temat odrębny, aczkolwiek w porównaniu do wielce szanownego dr (nazwiska nie pomnę), pozostały personel był bardzo uprzejmy - specjalne pozdrowienia dla p. Ani z extra podziękowaniem za szwajcarską szczoteczkę do zębów (17 zł ;))) Podsumowując; opuściłem "śmieszne centrum" lekko zszokowany panującymi tam obyczajami ale też z ulgą, że nastapiło to w odpowiednim czasie a nie np. po (zbędnym)wyrwaniu kilku zębów... ;)))

...
@ob.leśnik

Szanowny Panie proszę uściślić swoją opinię. Przedstawiono Panu plan leczenia, który winien być zrealizowany w myśl najnowocześniejszej wiedzy zgodnie ze sztuką lekarską. Przypomnę, że nie zdecydował się Pan na realizację tego planu i opuścił Pan Centrum wzburzony, że lekarz nie podejmuje się wykonania planu nie zgodnego ze sztuką lekarską. Szanowny Panie powyższa opinia jest krzywdząca. Pozdrawiam

Julka5

Naciâgacze młodzi i bez doświadczenia niepolecam

Mieczysław
@Julka5

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Tego typu zarzuty, nie powinny być publikowane na forum GoWork.pl, ponieważ mogą mieć one konsekwencje prawne. W jakim sensie mówisz o braku doświadczenia? Czyje doświadczenie masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Uśmiechu - Mława

Centrum Uśmiechu
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.

Centrum Uśmiechu