Moja pierwsza i ostatnia wizyta w Breda-med😡 Nie polecam zostałam oszukana i skasowana przez higienistkę ktora mi robiła czyszczenie moich zębów i bez uprawnień podała zastrzyk że znieczuleniem !!!! który może tylko i wyłącznie podawać pani doktor stomatolog.Wczesniej weszła do gabinetu pani doktor stomatolog która podała zastrzyk ze znieczuleniem a higienistka w trakcie czyszczenia sama zrobiła jeszcze raz zastrzyk!!! Byłam umówiona na podklejenie 1 w protezce oraz na czyszczenie,gdyż namówiła mnie pani na czyszczenie moich wszystkich zębów i powiedziała że ta usługa wyniesie 200 zł plus 300 zł podklejenie, a wcześniej prosiła żebym zapłaciła 400 kartą już wcześniej ja powiedziałam że dopiero jutro wszystko po wizycie ,gdyż wizytę miałam wyznaczoną na drugi dzień na godz 14 w tym czyszczenie i odbiór podklejonej protezki. Wpłaciłam jej blikiem zaliczkę 100 jak chciała a na drugi dzień wzięła jeszcze ode mnie 600 zł i nie dała mi potwierdzenia wpłaty i powiedziała że to mało razem te 700 i jeszcze muszę dopłacić 50 zł czyli byłoby 750 razem a umawiała się ze mną na 500 razem w tym czyszczenie 200 plus 300 podklejenie zęba. Gdy zapytałam ją o tą 100 co płaciłam blikiem powiedziała że to jest za przegląd W głowie się nie mieści takie naciąganie i oszustwo !!!! Nie polecam!!!! Szefa kliniki nie ma ,nie ma z kim wyjaśnić sytuacji jaka miała miejsce.Okradają pacjentów biorą więcej niż powinny i z pewnością szef o niczym nie wie co tam się dzieje I to ma być profesjonalizm szok !!!!! W dodatku płacisz w gabinecie zamiast profesjonalnie w rejestracji skoro taka jest.Gdy stanowczo powiedzialam że wyjaśnimy tą sytuację z szefem bo próbuje mnie oszukać to wtedy wydała mi paragon i resztę pieniędzy.