Indywidualna Praktyka Lekarska Dr N. Med. Grzegorz Trybek Lekarz Dentysta

Szczecin

Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Dr N. Med. Grzegorz Trybek Lekarz Dentysta

Ona99

Pan doktor jest świetnym fachowcem, bez problemu i bez bólu wydłutował mi z dziąsła ósemkę, przez tydzień mogę poskarżyć się jedynie na minimalny ból ( przy tak rozległym zabiegu powinno boleć nieziemsko ! ). Posiada empatię, jest bardzo sympatyczny , ma duże poczucie humoru :) Na zdjęciu szwów również pyta o samopoczucie itp. Młody, kompetentny, godny polecenia :)

Karola12

Co do poprzednich opinii nie zgadzam się. Poznałam doktora jako osobę o niskiej kulturze osobistej, z przerosłym EGO, z wysokim mniemaniem o sobie. Nietaktowny w stosunku do kobiet. I zapewne nie za sprawą swych zdolności chirurgicznych został szefem chirurgii. Kto wie, ten wie ;)

Karola13
@Karola12 16.10.2015 15:35

a ja się nie zgadzam z Panią pani Kasiu, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Kto wie,ten wie ;)

Magda79

Pan doktor perfekcyjnie usunął mi cztery zatrzymane w kości szczek ósemki, których nie chcieli mi lekarze chirurdzy na ulicy Piotra Skargi usunąć. Bez bólu, szybko i sprawnie.Bardzo miły i przyjemny w stosunku do pacjentów. Chirurg godny polecenia!!

Rafał 70
@Magda79 06.05.2014 22:36

Potwierdzam opinię o Panu doktorze. Ja i cała moja rodzina leczymy sie u Pana doktora od wielu lat. To miły,fachowy i sympatyczny człowiek, godny polecenia ! Osobiście usunąłem u niego 4 ósemki ( z czego 2 z nich nie chcieli sie podjąć nawet chirurdzy w szpitalu na chirurgii szczękowej ). Pan doktor załozyl mi też 6 implantów które z powodzeniem nosze od 7 lat. Nie bez przyczyny myślę tak młody człowiek jest szefem chirurgii stomatologicznej PUM w szpitalu na Pomorzanach . Polecam !!!!

Mika
@Rafał 70 31.05.2015 19:45

Ale bzdury od kiedy to chirurdzy szczekowy mają usuwać proste ósemki, od tego są chirurdzy dentystyczny, a nie wysokiej klasy specjaliści

Zostaw opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Dr N. Med. Grzegorz Trybek Lekarz Dentysta - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Dr N. Med. Grzegorz Trybek Lekarz Dentysta