Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej w Szczecin

Karola12

Co do poprzednich opinii nie zgadzam się. Poznałam doktora jako osobę o niskiej kulturze osobistej, z przerosłym EGO, z wysokim mniemaniem o sobie. Nietaktowny w stosunku do kobiet. I zapewne nie za sprawą swych zdolności chirurgicznych został szefem chirurgii. Kto wie, ten wie ;)

Karola13
@Karola12

a ja się nie zgadzam z Panią pani Kasiu, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Kto wie,ten wie ;)

Była pracownica Nowy wpis
@Karola12

Zgadzam się, przerost ego tytułowania, niska kultura, plotkarstwo, brak etyki lekarskiej

Danuta Nowy wpis

Pomimo jednej negatywnej opinii na temat podejścia do pacjentów reszta tutaj komentarzy bardzo chwali zarówno za wykonanie leczenia jak i za podejście, więc chyba będę próbować tu się starać o pracę asystentki. No ale może ktoś powie jaki ten pan ma stosunek do asystentów? Można się spodziewać miłej atmosfery?

Mila Nowy wpis

Bardzo dobry lekarz, można rzec że to wybitny specjalista i nie będzie to nadużycie. Do tego sympatyczny człowiek, zainteresowany swoimi pacjentami jak i wszystkimi pacjentami, którzy przyjmowani są w klinice której jest kierownikiem. Był na zastępstwo mojego lekarza prowadzącego i naprawdę interesował się tym jak się czuje mimo, ze nie musiał.

Ona99

Pan doktor jest świetnym fachowcem, bez problemu i bez bólu wydłutował mi z dziąsła ósemkę, przez tydzień mogę poskarżyć się jedynie na minimalny ból ( przy tak rozległym zabiegu powinno boleć nieziemsko ! ). Posiada empatię, jest bardzo sympatyczny , ma duże poczucie humoru :) Na zdjęciu szwów również pyta o samopoczucie itp. Młody, kompetentny, godny polecenia :)

Basieńka Nowy wpis
@Ona99

Zgadzam się z opinią pana to wspaniały lekarz i jest świetnym fachowcem w tym co robi ,bez problemu wyrwał mi zęba ósemkę Wspaniały organizator pracy uprzejmy Dobry fachowiec

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Ile zarobi tam asystent ?

Magda79

Pan doktor perfekcyjnie usunął mi cztery zatrzymane w kości szczek ósemki, których nie chcieli mi lekarze chirurdzy na ulicy Piotra Skargi usunąć. Bez bólu, szybko i sprawnie.Bardzo miły i przyjemny w stosunku do pacjentów. Chirurg godny polecenia!!

Rafał 70
@Magda79

Potwierdzam opinię o Panu doktorze. Ja i cała moja rodzina leczymy sie u Pana doktora od wielu lat. To miły,fachowy i sympatyczny człowiek, godny polecenia ! Osobiście usunąłem u niego 4 ósemki ( z czego 2 z nich nie chcieli sie podjąć nawet chirurdzy w szpitalu na chirurgii szczękowej ). Pan doktor załozyl mi też 6 implantów które z powodzeniem nosze od 7 lat. Nie bez przyczyny myślę tak młody człowiek jest szefem chirurgii stomatologicznej PUM w szpitalu na Pomorzanach . Polecam !!!!

Mika
@Rafał 70

Ale bzdury od kiedy to chirurdzy szczekowy mają usuwać proste ósemki, od tego są chirurdzy dentystyczny, a nie wysokiej klasy specjaliści

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Grzegorz Trybek Specjalista Chirurgii Stomatologicznej - Szczecin

• Pocztowa 20 lok. 1c
    70-356 Szczecin