Opinie o Bona Med Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bona Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bona Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bona Med Sp. z o.o. w Kraków

Dominika Nowy wpis

Trafiłam na oferte od nich dla pomocy kuchennej. Praca jest na umowie zleceniu. Ale czy to jest umowa na start na jakiś okres próbny? Czy po 3, 4 miesiącach jest możliwość przejścia na umowę o pracę??

Robert Nowy wpis

Szanowni Pacjenci i ich rodziny, omijajcie to miejsce z daleka. Mając zawartą umowę na pobyt ojca w tej placówce, po powrocie ze szpitala zamknęli bramę przed karetką, która go przywiozła i powiedzieli, że go nie przyjmą. Został z powrotem odwieziony i pozostawiony na SOR. Placówka Bona Med nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, pacjent pozostawiony, a oni twierdzą, że pacjent nie spełnia warunków do pobytu w ich placówce. To jest wielkie(usunięte przez administratora), kontakt telefoniczny po wielokrotnych próbach z jakąś niekompetentną panią, która zasłania się niewiedzą i tym, że ona jest tylko z administracji, kontaktu z dyrektorem nie ma żadnego. Przestrzegam wszystkich, którzy chcieliby w tej placówce umieścić swoich bliskich.

Julka Nowy wpis

Od 2019 nie szukają pielęgniarek nowych? Zdziwiło mnie, jak spojrzałam na datę ogłoszenia na ich stronie, może tu mnie ktoś wyprowadzi z ewentualnego błędu. A jak jednak przyjmują to jakiś wybór jest, kto ma umowę o pracę a kto zlecenie, bo wymieniają i to i to? Od czego zależy, jak kto będzie pracował? Ja bym oczywiście chciała UoP.

opiekunka Nowy wpis

Trochę dziwi mnie tutaj ilość negatywnych opinii, ale zapewne wynika to z tego, że jak jest ok to uznajemy to za normalne, a kiedy komuś coś nie podpasuje (nawet na etapie rekrutacji) to lubi się wyładować w Internecie, takie czasy.. Pracuje tutaj już kilka lat i w porównaniu do innych miejsc jest naprawdę ok, atmosfera jest przyjazna Oczywiście, jak to bywa w medycynie - wiele zależy od zmiany, z niektórymi lubię się bardziej z innymi mniej. Nie mogę wypowiedzieć się za innych, ale raczej nie może być tak źle skoro firma działa już prawie 20 lat i ciągle mamy nowe osoby w pracy

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Bona Med Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Technik obiektu / Konserwator budynku. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

maleńka

nie dostaję , wypełniaja dokumenty do umowy zlecenia . Ja byłam na 3 dyzurach i w trakcie nich nie otrzymałam umowy . Zrezygnowałam raz ze względu na małe doswiadczenie ( jestem świeżo po szkole i egzaminie zawodowym) a zostawili mnie sama na 12 h dużurze na oddziale . Pielegniarka jedna na 2 piętra. Nie polecam. Do dzis dnia czekam na wypłate i umowę. PS lepiej rozejrzeć się po ZOL państwowych tam masz uczciwą umowee o pracę od pierwszego dnia , urlop, dodatki stażowe itd, dodatek za niedz , świeta, nocki

@maleńka

O wypłatę trzeba się prosić z , przesuwają z miesiąca na miesiąc oszukując pracownika . Szkoda zdrowia i nerwów na tak ciężka pracę , wypłata nieadekwatna do ilości pracy

Grażyna

A jakie macie obowiązki że uważasz, że to ciężka praca?

Hh
@Grażyna

To co robi opiekun + sprzątanie bo nie ma osoby do sprzątania codziennie. Bardo nieprzyjemna atmosfera pracy

Grażyna
@Hh

To firmy nie stać na osobę do sprzątania czy o co chodzi? Może jakbyście powiedzieli swoje odczucia to atmosfera by sie poprawiła?

X

Zdecydowanie nie. Ludzie pracują parę ładnych lat i nie ma mowy o umowie o pracę. Królują zleceniowki. Bona Med to raczej firma gdzie można przyjść z chęcią dorobienia sobie paru groszy do podstawy z innej firmy, niż jako jedyne źródło dochodu.

NatLa
@Grażyna

Są przecież osoby do sprzątania i to w zasadzie codziennie, no może nie liczac swiąt. Jak sie pracuje a nie udaje to nie ma na co narzekac

Czy Bona Med Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, organizujemy staże oraz praktyki

Aleksandra
@pracownik

Bezpośrednio przez firmę? Pytam, bo często spotykam takie, w których pośredniczy urząd dla bezrobotnych. No i pytanie, czy są płatne i ile, można wiedzieć? Z góry bardzo dziękuję.

@Aleksandra

Praktyki są różnie organizowane, przez up, indywidualnie, a także w porozumieniu z uczelniami. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę przesłać informację na nasz mail, będziemy się kontaktować.

Aleksandra
@pracownik

I czym się różnią te praktyki indywidualne od uczelnianych? O ile są jakieś różnice w warunkach w ogóle. I ile trwają, niezależnie od rodzaju? Będę wdzięczna jeszcze za te informacje.

ZuZiii

byłam w tej firmie na praktykach. Pani koordynator bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, pacjenci w różnym stanie więc sporo się mogłam nauczyć i poćwiczyć w praktyce , to czego uczę się na studiach. Praca ze starszymi i chorymi, jak zdazyłam się przekonać, do prostych nie należy... może wróce tam po studiach

Natalia

Ja pracowałam jako fizjoterapeuta i byłam zadowolona z pracy. Wszyscy starają się żeby zapewnić pacjentom jak najlepsze warunki co wcale nie jest proste w tych czasach i doskonale wie to każdy kto choć raz pracował w medycynie …

Jarosław
@Natalia

A z czego byłaś tak zadowolona? Jaki powód zmiany pracy, jeśli można wiedzieć? Wszyscy się starają o te warunki do a pacjentów ale czy starają się też o dobre warunki dla pracowników?

Natalia
@Jarosław

Wyjechałam z Krakowa za granicę do znajomych, stąd zmiana pracy. Dobre relacje z koleżankami w pracy, miła atmosfera...

Jarosław
@Natalia

A ile płacili? Wbrew pozorom to dość istotna kwestia. Jakkolwiek dobre by te relacje w firmie nie były, mało prawdopodobne, by koleżanka z pracy uregulowała rachunki, czy zapłaciła za zakupy w sklepie.I z czego wynikają te wpisy na temat problemów z terminowością wypłat?

Nie polecam pracy w tym miejscu . O wypłatę trzeba chodzić , bo jest przesuwana z miesiąca na miesiąc i dopiero jakiś czasie można ją dostać albo wcale albo może się okazać że sobie zapomną.... Z kierownictwem nie da się umówić na rozmowę, po czasie przestają odpisywać na maile w jakiejkolwiek sprawie. Dają za mało dyżurów, redukują do minimum prośby grafikowe przez co chodzenie do pracy staje się bezsensowne. Z takiej pensji nie da się wyżyć

Adrian

No co ty? Nie dostajesz wypłaty co miesiąc tylko jest przesuwana na następny? Z jakiego powodu? Są jakieś problemy finansowe?

@Adrian

Słabo że tak się dzieje.

@Kandydat

A o potwierdzone info, że tak faktycznie jest?

@Joanna

Niestety tak jest :( Pracując w tym miejscu można jedynie dostać depresji.

Alicja

Skoro piszesz już od dawna że takie problemy z wypłatą to czemu jeszcze tam pracujesz? może nie jest tak źle jak piszesz tylko jest tak jak napisała Werka, jak sie dobrze pracuje to i nie ma sie do czego doczepic ?

Werka

Stawka taka jak w innych ośrodkach, cudów nie ma, ale też narzekać nie można. Praca typowa jak na opiekuna, mi się podobało, ale wyjeżdząm za granicę do męża, więc nie zostałam na dłużej. Jak się pracuje a nie udaje, to nie ma na co narzekać.... Pozdrowienia dla p.Sylwii !

Tola

Omijać szerokim łukiem zarówno jako miejsce pracy jak i pobytu. Mieszkańcy siedzą zamknięci, nie wolno im wyjść na zewnątrz. Powody? Nieznane. Jako praca No cóż śmieciowa umowa zlecenie, godziny nocne płacone tak jak dzienne i w nocy praca w roli opiekuna i sprzątającej.Braki w wynagrodzeniach których nikt nie tłumaczy,a jak się upomnisz to też niewiele ugrasz. Takie są uroki pracy na ul. Dożynkowej. Jedna osoba to jednak za mało na dyżurze, ale przecież wg przełożonych opiekunki sie obijają i niewiele robią w pracy,co zresztą oficjalnie się mówi na rozmowie o pracę. Jeśli komuś się nie zapali czerwona lampka że będzie kolejnym wg przełożonych "leniem" to zapali się później. (tak jak mnie się zapaliła kilka, dni temu) Zatem szkoda marnować czasu na podejmowanie współpracy z tym pracodawcą. Opiekunki miłe, zaangażowane w swoją pracę dwoją się i troją żeby ze wszystkim zdążyć na dyżurze jednak jedna osoba to mało żeby każdego dobrze zaopiekować. Niestety cięcie kosztów robi swoje. Szkoda że nie docenia się pracowników i nie szanuje. Tak samo zresztą jak nie szanuje się mieszkańców. Nawet więźniowie w ZK wychodzą na spacerniak a tu życie jak w inkubatorze. Jeśli macie serce do tej pracy to nie podejmujcie tu zatrudnienia. Cała panującąa tu sytuacja spowoduje że jednak empatia i cierpliwość będą was mocno kosztować. A to chyba nie o to chodzi w zawodzie opiekuna medycznego żeby zagryzać zęby jak ktoś prosi o pomoc. Jeśli jednak ktoś zaryzykuje to musi się liczyć z brakiem wypłaty, środków ochrony osobistej (typu plyn dezynfekujący) ignorancją i przede wszystkim z ofertą donoszenia na koleżanki. Uciekam jak najszybciej z tego żenujacego miejsca. PS. : Imię zmienilam bo niestety jeszcze tu pracuję.

Omijacie_szerokim_łukiem
@Tola

Zgadzam się. To samo (usunięte przez administratora) jest w obudwoch placówkach. Uświadomić należy również o panującym zakłamaniu i stosunku p. Dyrektor do problemów zgłaszanych przez personel.... skandal

Tola
@Omijacie_szerokim_łukiem

Tak, zaklamanie to ich priorytet. Nastawieni tylko na hajs, żeby jak najwięcej podopiecznych mieć a tak naprawdę mają ich i i ch rodziny głęboko w (usunięte przez administratora) Wyżywienie tez pozostawia wiele do życzenia, ale przecież rodziny nie widzą a jak ktoś nawet cos powie to wmówią mu że w demencji to różne rzeczy można mówić... Skandal goni skandal.

Jak długo trwa proces awansu w Bona Med Sp. z o.o.?

Dobry żart

Awansu? Hahaha

@Dobry żart

:( A na jakie stanowisko aspirowałeś, że Ci nie wyszło? wgl jakie potencjalne miejsca tutaj na awans są? chyba, że struktura zbyt płaska?

Viki

Czy pracował tam ktoś jako sekretarka medyczna? Bardzo proszę o szczegóły, będę wdzięczna.

maleńka

pracowałam tam krótko ale to co mnie się rzuciło w oczy i uraziło jako osobę po szkole medycznej i świeżo zdanym egzaminie zawodowym oraz małej praktycznej wiedzy wynikającej z doświadczenia to- brak środków ochronnych, nie noszenie maseczek przez personel, ustawianie dyżurów samodzielnych na oddziale dla mnie i pozostawienie mnie bez wsparcia jako świeżaka i osoby bez doświadczenia. brak wprowadzenia jeśli chodzi o pacjentów- choroby na które cierpią, dieta co wazne jest przy cukrzycy . Efekt był taki że żle podałam deser.Spora ilość pacjentów wymagających dużej siły przy transporcie łóżko-wózek czy zmiana pampersów i pozostawienie mnie bez pomocy. Uważam że jeśli chce ktoś tam pracować to osoby te powinny mieć spore doświadczenie zawodowe i wiedzę med. Plusem dużym są sami pacjenci , bardzo pomocni, otwarci na kontakt wręcz garnący się do rozmowy, ciepli i wyrozumiali . jesli chodzi o umowe to zlecenie i najniższa stawka . Mimo negatywnych odczuc to doświadczenie dla mnie bardzo cenne. NA zmanie 12 h jest sie samemu na cały oddział plus jedna pielegniarka na 2 oddziały. Uważam że powinno być przynajmniej 2 opiekunki na oddział

Kindzix
@maleńka

Sorry laska ale jak skończyłaś szkołę to miałaś praktyki i bez jakiejkolwiek pomocy powinnaś sobie poradzić z 50 pacjentami na nocce sama i z około 20 na dniówce

@Kindzix

Ten sarkazm mnie rozwalił..Bo to sarkazm, co nie? Aplikujesz tutaj? Na kogo?

Typowa umieralnia! nie dba się o pacjentów - wielokrotnie widziałam pacjenta który dusi się i umiera na moich oczach a lekarz wzrusza ramionami nawet nie podejdzie ! nie dba się o pracowników! Stawki w ogłoszeniu to kpina na miejscu dostaniesz połowę z tego i ledwo się obrócisz to wypowiadają Ci śmieciową umowę i szukają innych. (usunięte przez administratora)

Natka82

Znalazłam ogłoszenie o prace w Bona Med przez urząd pracy. Wcześniej pracowałam jako opiekunka za granicą, teraz tu wróciłam. warunki pracy tutaj są bardzo podobne do tych w bona Med. Mają nowy budynek i sprzęt, to naprawde ułątwia prace. Liczba osób w moim przypadku była zalezna od stanu pacjentow. ogólnie mogę polecić. Jesli bedzie jakas 4 fala to z checia wroce tam do pracy

Agnieszka

Witam, mam pytanie czy ktoś pracuje w Bona Med na ul. Dożynkowej w Krakowie i może napisać jak wygląda praca opiekuna medycznego? Jak z personelem? Ile osób na zmianie?

sss

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Kompletny brak szacunku do pracownika, brak podstawowych środków ochrony osobistej. Ciężko skontaktować się z kierownictwem i cokolwiek załatwić. Stawka na ogłoszeniu znacznie większa niż ta proponowana. I śmieciowe umowy. Trzymajcie się jak najdalej.

Ilona
@sss

Ale podpisując umowę już wiedziałeś/aś na jaką stawkę się zgadzasz i zawsze można z pracy zrezygnować, prawda? Co to według Ciebie znaczy 'śmieciowe umowy'? Jakie są oferowane przez firmę?

Jędrzej
@sss

Podpisuję się pod tym, należy trzymać się jak najdalej od tego miejsca. Kompletny brak szacunku do pracownika, kłamanie w żywe oczy na każdym kroku ze strony dyrekcji. Brak środków ochrony osobistej, brak poszanowania pacjentów, brak jakichkolwiek kwalifikcji i zwykłej empatii ze strony opiekunów.

Norbert

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i czy trudno dostać się do pracy?

covid19

Widze, ze usuwacie wpisy mowiace prawde o Bonamedzie-Dozynkowa. Bylem umowiony na rozmowe w sprawie pracy z dyrektorka-nie dosc tego, ze nie raczyla wielmozna pani na te rozmowe przyjsc to nawet nie powiadomila telefonicznie o jej odwolaniu. Przesluchiwala mnie podstarzala recepcjonistka, ktora proponowala mi bezplatny dzien probny. Babo, cisz sie ze nie powiadomilem inspekcji pracy!!! Jak chcecie robic lewizne to poszukajcie sobie wolontariuszy a nie marnujcie czasu ludziom ktorzy musza pracowac.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bona Med Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Bona Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bona Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bona Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bona Med Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wybickiego 19
    31-261 Kraków