George - Gabinet Lekarski Jerzy Kurkiewicz

Adres: Zwycięstwa 63 lok. 1, 44-100 Gliwice

NIP: 6311062940 REGON: 273361752

George - Gabinet Lekarski Jerzy Kurkiewicz

Opinie o George - Gabinet Lekarski Jerzy Kurkiewicz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w George Jerzy Kurkiewicz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mati

Lekarz od 7 bolesci, nigdy w zyciu nikt mnie nie namowi, zebym znowu tam poszedl na wizyte, NIE POLECAM

pppppppppp

ŁASY DZIAD NA KASE

jola

nazywasz się Gosia i jesteś mężczyzną? hahaha oj doktorze,nieładnie:)

Zostaw opinię o George - Gabinet Lekarski Jerzy Kurkiewicz - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie George - Gabinet Lekarski Jerzy Kurkiewicz