Medpress-Puls Tomasz Darski

Zabrze

Medpress-Puls Tomasz Darski

Opinie o Medpress-Puls Tomasz Darski

Bolo

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Kierowca

Opryskliwy i niemiły ..liczy tylko na pieniądze , rozmowa jak z łaski bawidamek i lowelas to opinie jeszcze paru osób ..pacjentów

Karolina Nowak

Spędziłam tam 5 godzin,dostałam zdolność tylko na rok, Dr Darski bardzo niemiły, jak poprzednik nie polecam, leci tylko na kase.

Inwalidy

Bardzo niemiło lekarz. Przemadrzaly. Przy ludziach zrobił że mnie jakiegoś inwalide. Bardzo bezczelny typowy (usunięte przez administratora) Nie polecam. Zaplacicie 250zl siedzicie tam cały dzień a dowala się byle głupoty. Osobiście nie chce go spotkać kolejny raz . Pozdrawiam i uprzedzam przed nim

Zostaw opinię o Medpress-Puls Tomasz Darski - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medpress-Puls Tomasz Darski