Opinie o Medpress-Puls Tomasz Darski w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Medpress-Puls Tomasz Darski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medpress-Puls Tomasz Darski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medpress-Puls Tomasz Darski w Zabrze

Mona Nowy wpis

Robiłam tam badania polecam. Wszystko szybko i sprawnie ????

Jak dużo osób pracuje w Medpress-Puls Tomasz Darski?

Patryk Nowy wpis

Nie rozumiem negatywnych opinii o tej poradni, wrażenia po dzisiejszych badaniach jak najbardziej na plus, panie w recepcji bardzo miłe, lekarka ładna i sympatyczna, lekarz też nie najgorszy. Długo tam spędziłem bo 2,5h ale trzeba się z tym liczyć idąc do medycyny pracy, pozdrawiam personel i panią, która zadzwoniła do mnie po wizycie, że nie opłaciłem badań jeśli będzie to czytać. :D

Iza Nowy wpis

Bylam, wszystko załatwiłam, personel grzecznie informuje o wszystkim, lekarz sprawia wrażenie sympatycznego, na plus ????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medpress-Puls Tomasz Darski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Julia

Moim zdaniem rejestracja na wysokim poziomie, mam porównanie z inną poradnią. Nie bylo problemu z załatwianiem badań. Konsultacja lekarza medycyny pracy była w formie teleporady, ale pozostałe badania były wykonane w poradni. Nie słyszałam żadnych wulgaryzmów, negatywne komentarze są mocno nieuczciwe.

ona

System pracy w przychodni.... stoisz do rejestracji 3 godziny....póżniej w ciągu godzin oddzwania lekarz na twój telefon i robi ci badania......nie polecam !!!! W innych przychodniach tez czasem stoi się 4 godziny, ale przynajmniej są wykonane wszystkie badania.

Rafał
@ona

Jakiej formy badania spodziewasz się podczas pandemii? Dobrze że w ogóle przyjmują, mnie przez miesiąc nikt poza nimi nie przyjął

Ola Kawierska

(usunięte przez administratora) , lekarz aragoncki tak samo jak panie w rejestracji, dodtakowo straszą swoim wyglądam. Ceny najwyższe w Zabrzu a kultury zero

Dragon

Co tu dużo się rozpisywać personel, organizacja i wszystko inne pozostawia wiele do życzenia.. Panie w rejestracji chamskie wulgarne i sprawiające wrażenie jakby łaskę robiły że usiadły w pracy na (usunięte przez administratora) Zerowe pojęcie o czymkolwiek.. Kolejki długie, lekarze jak z komuny przychodzą jak im się podoba do pracy. NAJGORSZA MEDYCYNA PRACY W JAKIEJ BYŁEM!

Marzena

Pani w rejestracji niby jest, ale tak naprawdę nie potrafi nawet udzielić jednoznacznej informacji i wynika z tego że pracuje tam bez żadnej wiedzy którą może przekazać. Mimo braku wiedzy usiłuje udać, że zdanie pacjenta nic nie znaczy i nie nieprawdą. Porażka totalna.

@krzysztof a jak się zachowywał?

Krzysztof

Najgorsza przychodnia w Zabrzu powinna nazywać się ,,nie przychodż tu''. Zwykłe badania lekarskie a spędziłem tam cztery godziny.Personelu więcej niż pacjentów a bałagan!!! na dodatek lekarz notabene właściciel to chamski buc

E

Pracowałam kiedyś tam. Właściciel jest tyranem, wyzysk i wyzwiska na porządku dziennym

Barbara

Nie polecam, chamski lekarz, cała ta firma to jeden wielki bałagan. Bawidamek podstarzały

Bolo

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Medpress-Puls Tomasz Darski - Zabrze

• Jak się pracuje w Medpress-Puls Tomasz Darski?

Zobacz opinie na temat firmy Medpress-Puls Tomasz Darski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medpress-Puls Tomasz Darski?

Medpress-Puls Tomasz Darski
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sądowa 13 lok. 1
    41-800 Zabrze