Opinie o Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz w Opole

counter
5 42 51 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz?

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Czy w Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz są paczki/bony świąteczne?

Klaudia Nowy wpis
@Pytanie

Bardzo śmieszne - jak chcesz paczkę, napisz list do św. Mikołaja - jak byłeś grzeczny, na pewno dostaniesz! Pan doktor zasługuje na wiele więcej - za swoją fachowość i dbałość o pacjenta...

Klaudia Nowy wpis

Życzę Panu Doktorowi szczęśliwego Nowego Roku! Po pierwszej wizycie u niego moja opinia może być tylko NIESAMOWICIE POZYTYWNA!! Profesjonalizm, fachowość, jednocześnie uwaga, jaką poświęca pacjentowi może tylko zaskakiwać pozytywnie. Wyjaśnił mi wszelkie moje wątpliwości, naprawdę wzbudził zaufanie w pozytywny finał planowanego zabiegu. Polecam!

Tak3Nie
Marzenka

Dziekuję Panu Doktorowi za cudny wynik operacji, staranność i cierpliwość. Dziękuję personelowi Kliniki Czopkiewicz za wspaniałą opiekę. Jesteście kochani.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janek

Istotnie nie ma lekarza który dogodzi każdemu Pacjentowi. Jestem lekarzem i wiem jak jest w rzeczywistości. Jednak większość jest szczęśliwa, o ile niezadowolona jednostka jest realna. W moim przypadku Veni vidi vici i polecam .

Tak17Nie2
@Janek

Dziękujemy Panie Doktorze za opinię. Cieszy nas ogromnie wciąż powiększające się grono lekarzy zadowolonych z naszych usług i standardów :) Życzymy wszystkiego dobrego ! Pozdrawiamy ciepło. - Klinika Czopkiewicz -

Tak15Nie2
Iwona
@Janek

Zgadzam się. Miałam okazję kilkukrotnie się przekonać, jak fałszywe i krzywdzące są opinie o lekarzach. Ja nie mogę o doktorze powiedzieć złego słowa i zastanawiam się czy to robota konkurencji, czy też jedna niezadowolona osoba postanowiła wszędzie wpisywać negatywne komentarze. Wystarczy umówić się na konsultację i przekonać się ile jest prawdy w tych opiniach.

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Jak wygląda podstawa w Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz?

martyna

polecam gorąco !!! cudowni ludzie , opieka na wysokim poziomie ! bardzo dziękuje z całego serca całemu zespołowi którzy byli w tym dniu ze mną ????❤️ również pani Agnieszce super kobieta miód na serce ❤️ Jesli będzie kiedyś taka potrzeba napewno wrócę do Kliniki pana Czopkiewicza ???? zostały spełnione moje oczekiwania ???????? DZIĘKUJE ! DZIĘKUJE ! ????????????????????????????

Tak7Nie
marcinek :D

Trudno się dodzwonić, ale grzecznie oddzwaniają i informują sms jeśli nie mogą odebrać. Grzecznie i kulturalnie. Dr Czopkiewicz konkret mega.

Tak8Nie
martyna
@marcinek :D

ja nigdy nie miałam problemów telefonicznych oraz sms zawsze dobry kontakt

Tak6Nie
Michał

Nos po zabiegu wygląda identycznie jak przed. Nie został w żaden sposób zmniejszony.  Doktor nie chce nawet patrzeć na zdjęcia porównawcze od fotografa z przed i po zabiegu. Wmawia pacjentowi, że to opuchlizna, a po roku od zabiegu, że tak odrosło.. Zostałem ze swoim kompleksem i świadomością straty pieniędzy

Tak2Nie5
@Michał

Szanowny Panie Kamilu, doprawdy wciąż nas Pan zaskakuje swoją pomysłowością. Udało nam się - z ogromnym sukcesem - w sferze klinicznej podołać wszystkim aspektom związanym z Pana przypadkiem. Z szczególną starannością i dbałością o Pańskie zdrowie, komfort i efekt zabiegu uzyskał Pan nasze zaangażowanie, wsparcie i ... cierpliwość na każdym etapie. Niestety na niektóre elementy ludzkiej natury nie mamy wpływu, nikt nie ma oprócz Pana. Z całych naszych serc życzymy Panu dużo wewnętrznej radości . Zespół Kliniki Czopkiewicz

Tak14Nie2
Michał
@Klinika Czopkiewicz

Szkoda, że podczas operacji nie jesteście tak profesjonalni, jak w pisaniu komentarzy. Jeśli klinika uważa wynik tej operacji za sukces, to niestety nie świadczy to o was najlepiej

Tak1Nie1
Aleksandra

Nie było łatwo przebrnąć przez okres po operacji moich piersi. Ale zdecydowałam się więc trzeba było pociągnąć sprawę do końca. Ogólnie z natury jestem niecierpliwa i boli mnie nawet ukąszenie komara, widać byłam na tyle zdeterminowana, że podjęłam się operacji. Dzięki cudownemu personelowi i Dr Czopkiewiczowi, ich wsparciu i cierpliwości do mnie szczęśliwie dobrnęłam do końca. Wszystkim Wam bardzo dziękuję. Uwielbiam Was !

Tak14Nie
Dominika

Dzień dobry Państwu. Pragnę wyrazić głęboki podziw, uznanie dla kompetencji oraz ogromny szacunek Dr Krzysztofowi Czopkiewicz. Jest to lekarz o wielkiej empatii i kulturze. Niezmiernie uszczęśliwiły mnie zmiany których wykonawcą jest Dr Czopkiewicz. Gorąco polecam chirurga, lekarza i wspaniałego człowieka jakim jest Dr Czopkiewicz. Z wyrazami szacunku Dominika

Tak17Nie2

Tak21Nie2

Tak19Nie2
Kamil

Jestem po operacji nosa u Pana (usunięte przez administratora), która miała polegać na prostowaniu i zmniejszeniu całego nosa. (Całkowita korekcja nosa, korekcja przegrody nosa, resekcja i repozycja przegrody nosa, poczwórna osteotomia). Widać minimalną poprawę po lewej stronie nosa, gdzie został ścięty garb z boku kości. Sama część kostna nie wróciła na swoją naturalną pozycję i nadal jest przesunięta w lewą stronę. Nie mogę też niestety powiedzieć nic dobrego o prawej stronie nosa, gdzie kość, chrząstka i czubek nosa tworzą wyraźną krzywiznę. Część chrzęstna i czubek nosa uciekają mocno w prawą stronę. Jeśli chodzi o zmniejszenie nosa mam wrażenie, że część chrzęstna i czubek nosa nie zostały w żaden sposób poprawione. . Nos jest nadal zbyt wysoki i szeroki. Wygląda nieproporcjonalnie. Dodatkowo między częścią kostną, a chrzęstną pojawiło się małe zapadnięcie przez co nos z jednego profilu wygląda na garbaty. Doktor zgodził się to poprawić, lecz zabieg nie przyniósł pożądanego efektu. Funkcje oddechowe nie uległy żadnej poprawie i nadal mam problemy z oddychaniem. Kontrola tydzień po zabiegu odbyła się w poczekalni i trwała 30 sekund. Niepoważne traktowanie. Zdecydowanie odradzam tego chirurga. Po dodaniu opinii dostałem sms od kliniki, w którym grożono mi, że sprawą zajmą się prawnicy.

Tak2Nie19
Julian
@Kamil

Biorąc pod uwagę wypowiedź, wnioskuję iż Pańska operacja była bardzo skomplikowana. Istotnie zakres i specyfikacja zabiegu o którym Pan wspomina świadczy o wyżej wymienionym. Podobnież niczym u Pana wykonany został zabieg u mojej małżonki po wypadku samochodowym. Doktor Czopkiewicz jest wybitnym chirurgiem i człowiekiem niezwykle wysokiej próby. Ubolewam, że tak szlachetny człowiek jak Pan Krzysztof, jak widać musi zderzyć się nawet z taką osobowością tracąc przy tym energię i wielki talent. Wielka szkoda biorąc pod uwagę liczne grono potencjalnych pacjentów potrzebujących wsparcia tegoż lekarza. Z całym szacunkiem życzę wytrwałości szanownemu Panu Doktorowi. Z uszanowaniem Julian

Tak28Nie2
Kamil
@Julian

Operacja jakich profesjonalni chirurdzy rocznie wykonują dziesiątki z wspaniałymi efektami. Niestety o tym zabiegu tego powiedzieć nie można. 99% pozytywnych komentarzy jest fałszywe. Wystarczy popatrzeć na ich marketingową treść.

Tak4Nie18
Barbara
@Julian

Podzielam opinię. Konsultacja długa i szczegółowa. Lekarz godny zaufania. Zdecydowałam się na zabieg. Dziękuje

Tak22Nie1
@Barbara

Tak20Nie1
@Kamil

Szanowny Panie Kamilu, doprawdy jesteśmy pod wrażeniem Pańskiej kreatywności :) Pozdrawiamy Pana serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego. Wszak codziennie staramy się aby każda operacja została wykonana na najwyższym poziomie i starannością. Pełne zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas ogromnym sukcesem. Dziękujemy Państwu za wsparcie i wspaniałe opinie. Pozdrawiamy ciepło. Klinika Czopkiewicz

Tak20Nie1
Kasia

Byłam na operacji nosa u tego Pana i zero poprawy. Jedyne co zostało zrobione to opuchlizna i siniak pod oczami. Nie wiem za co ten człowiek bierze pieniądze..

Tak2Nie14
@Kasia

Tak21Nie
Renata K.

Wszystko super !

Tak20Nie
Barbara

Nie zawiodłam się. Faktycznie konsultacja była długa i szczegółowa. Lekarz uświadomił mnie , wyjaśnił mi zalety i ryzyko zabiegu. Jestem świadoma i zdeterminowana. Zdecydowałam się na zabieg. Nie mogę się doczekać jupiii :)

Tak19Nie1
Zośka

Tak warto warto ;)) Próbowałam kilka razy, dostałam ładną wiadomość i zgodnie z obietnicą oddzwoniono do mnie. Chwali się kulturę. Fajni ludzie. Polecam

Tak25Nie1
Zośka

Tak25Nie2
Oliwia

Uuufff udało się. Udało mi się dodzwonić :) sporo także dowiedziałam się już od Pani recepcjonistki. Super rozmowa. Umówiłam się na konsultację. Warto było czekać.

Tak25Nie2
Sławek i Elżbieta

Miałem nos bardzo krzywy i kłopoty z oddychaniem. w młodości ćwiczyłem sztuki walki. Ciągle chrapałem. Dr Czopkiewicz poskładał mój nos, wyrównał i oddycham swobodnie. Jakiś czas później moja dziewczyna chciała zrobić operacje piersi. Pod wpływem grupy na portalu na której chwali sie tylko wybranych lekarzy zrobiła operacje u innego chirurga. Operacja nie była zadowalająca. Na szczęście Dr Czopkiewicz pomógł mojej dziewczynie. To jet rzetelna opinia.

Tak27Nie2
Majka
@Sławek i Elżbieta

Moja przyjaciółka też nabrała się na tej grupie. Dobrze, że Pan porusza ten temat. Jasno widać, że tam promuje się tylko tych którym ta grupa jest dedykowana. Podobno nie można nawet wpisać DOBREJ opinii o innych bo jest się blokowanym.

Tak27Nie1
Julia
@Sławek i Elżbieta

Słyszałam. Potwierdzam. Z dala od - krypto - Jedyna rada , idź > poznaj > zapytaj > no właśnie > i co teraz ? ;))

Tak27Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gabinet Chirurgii Plastycznej lek. med. Krzysztof Czopkiewicz
5/5 Na podstawie 42 ocen.