Worldgem Cosmetics Centrum Masażu i Kosmetyki Zofia Kapała

Elbląg

Opinie o Worldgem Cosmetics Centrum Masażu i Kosmetyki Zofia Kapała

ktoś

Źle spojrzałam na date rok temu jeszcze było ok, ale teraz to chyba koleżanki szefowej piszą pozytywne opinie.

klient

Od wielu lat mam przyjemność korzystać z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona z rezultatów które są widoczne po zabiegach. Personel to profesjonaliści z miła aparycją.

ktoś
@klient 18.02.2014 13:19

Oczywiście w czasie kiedy Pani pisała ten komentarz to ma Pani racje, ale teraz ten gabinet( usunięte przez administratora ) Personel bez doświadczenia, a szefowa pracuje i sprzedaje przeterminowane kosmetyki.

ja

Kiedyś ten salon naprawde miał poziom. Mówię tu nawet o nie odległym czasie po rok, 2-3 lata temu.. Teraz niestety zmiana personelu, obniżona wiedza personelu. Nie jestem zadowolona. Kiedyś wychodziło sięz salonu z głową pełną wiedzy, chyba czas na zmiane salonu.

zosia

Obsługa i zabieg na niskim poziomie, brak efektów po zabiegach. Nie polecam stracone pieniądze i czas.

Zostaw opinię o Worldgem Cosmetics Centrum Masażu i Kosmetyki Zofia Kapała - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Worldgem Cosmetics Centrum Masażu i Kosmetyki Zofia Kapała