Opinie o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w Rzeszów

Daria Nowy wpis

Masaż bańką chińską działa cuda.

Olga Nowy wpis
@Daria

Zgadzam się. Zabiegi pani Kingi Super.

Dominika Nowy wpis

Pani Kinga specjalizuje się w kosmetyce chińskiej i ma też do tego kosmetyki, także jak ktoś potrzebuje to to jest fajna sprawa.

Mariola Nowy wpis
@Dominika

Dodam tylko, że teraz jak jest sezon jesienno _ zimowy taka medycyna chińska działa antydepresyjne.

Aneta

Po prostu uwielbiam tu przychodzić. Pani Kinga zna wszelkie nowości i ja lubię he tutaj stosować.

Malwina

Gabinet godny polecenia i zaufania. Ja osobiście jestem zadowolona z masażu bańką chińską.

Firma Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Kosmetyczkę / Pomoc Komsetyzną. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Daria

Zdecydowanie najlepszy gabinet z największą gamą zabiegów w Rzeszowie.

Wanda

Wlaścicielka gabinetu Jest dyplomowaną kosmetyczką, fizjoterapeutką. Gabinet kosmetyczny posiada certyfikat CIEFEC. Na stronie firmy nie ma zakładki kariera. Powiedzcie, co jaki czas pojawiają się oferty pracy, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

A teraz podczas pandemii jak firma działa, jakie są środki bezpieczeństwa ?

Katarxyna
@Monika

Najwiekszerestrykcje są zachowane.

Natalia
@Katarxyna

Co masz na myśli przez to, że z racji pandemii koronawirusa największe restrykcje są zachowane w firmie Pantera? Jakie są to ograniczenia? Wyjaśnij proszę, pozdrawiam.

Od dwóch lat już jestem stałą klientką. Co tydzień raz w tygodniu korzystam tutaj z zabiegów. Raz jest to masaż, a raz zabiegi z medycyny chińskiej. Zawsze wychodzę zadowolona, a taka chwila dla siebie dobrze mi robi.

Malwina

Bardzo fajny gabinet kosmetyczny, polecam innym bo sama jestem bardzo zadowolona.

Stella

Wiecie czy gabinet wznowił pracę po przymusowym przestoju?

Ela

Pani aKinga, to profesjonalistka!

Bożena

Gabinet na Jaloweg to profesjonalny gabinet kosmetyczny.

Ja u Pani Kingi korzystam ze wszystkiego od paznokci po masaże.

Irena

Czy pani Kinga zatrudnia inne pracownice lub asystentki?

Paulina
@Irena

Pani Kinga to taki człowiek orkiestra. Raczej sama się wszystkim zajmuje.

Przed woim ślubem zakupiłam sobie u Pani Kingi pakiet masaży. Tak mi się spodobało, że co jakiś czas odnawiam sobie te zabiegi.

Izabella

Wspaniała Pani kosmetyczka. Bardzo dobrze się czuję w gabinecie na Jałowego. Jest bardzo przyjemna atmosfera, zabiegi są bardzo różne a ja najbardziej lubię te z dzedziny dalekiego wschodu.

Nie szukają może kosmetyczki?

Ada

Uwielbiam tu przychodzić. Zawsze wychodzę 10 lat młodsza.

asiajoanna

Witram. Zabiegi z medycyny chińskiej najbardziej tu lubię.

Stella

Fajnie, że klienci są zadowoleni bo to najlepsza wizytówka firmy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek - Rzeszów

Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek
4.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • S. Wyspiańskiego 35 lok. 55
    35-111 Rzeszów