Opinie o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w Rzeszów

Julita

Może podpowiecie jak się pracuje o ile gabinet zatrudnia pracowników?

Basia Konieczna stała klientka
@Julita

Pani Kinga pracuje samodzielnie. Po prostu ona jest niezastąpiona przy tych zabiegach, co robi. Nie zrobi tego nikt lepiej.

Danutka

Uwielbiam Gabinet Kosmetyczny Pani Kingi można powiedzieć, że jestem jej stałym klientem.

Jestem dosłownie fanką całej chińskiej kosmetyki i uważam, że w całym Rzeszowie to właśnie Pani Kinga najlepiej kosmetykę azjatycką wykonuje.

Sabina

po masażu doskonale się czuję. wykupiłam już serię iwiem, że na tym nie poprzestanę!

Firma Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Kosmetyczkę / Pomoc Komsetyzną. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Renata

Uwielbiam tutaj przychodzić i korzystać z masażu Tui Na!! Wspaniała sprawa

ewa

Po wizycie tutaj zawsze czuję się wspaniale!

zingo

Szkoda tylko, że nikt z pracowników nie pisze. Czy gabinet zatrudnia nowych fachowców , wiecie coś

Basia

a ja skorzystałam z aparatu organicserries. SUPER!!

Grażyna
@Basia

Medycynę chińską UWIELBIAMM!! Doskonale się czuję po akupunktufrze, którą Pani Kinga wykonuje!

Jarek

Kosmetyka chińska u Pani (usunięte przez administratora). Uwielbiam wprost. Masaż chiński robi jak nikt inny w Rzeszowie. Nie może się z nią równać nikt!!! Wiem co piszę!

Ilonka D

Duży wybór zabiegów kosmetycznych , profesjonalne ich wykonywanie oraz przemiła atmosfera to najlepiej opisuje zalety tego gabinetu, polecam bo sama sprawdziłam :-)

Aleksander

Czy Guinot Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek umożliwia odbycie praktyk zawodowych u siebie? Jeżeli tak, to jak ocenicie ich program i poziom merytoryczny? Ta informacja będzie cenna dla osób poszukujących praktyk w tej branży.

Beata

Dostałam na urodziny od męża zabieg u kosmetyczki i z ciekawości zdecydowałam się na luksusowy zabieg oczyszczający z algami i masażem. Były to bardzo miłe chwile, a przeprowadzony zabieg w każdym detalu mi się podobał, a efekty w postaci pełnego odprężenia, to czysty relaks. Dobrze wiedzieć, ze taki zabieg istnieje i niebawem skuszę się na powtórkę.

Matylda

Profesjonalistka i przemiła osoba. Bardzo lubię tam chodzić i robię to często!!

Matylda

Z tego gabinetu wychodzę po prostu beauty! Cieszę się, ze mam taką kosmetyczke!

Barbara

Tutaj zawsze mam zabiegi robione na najlepszej dla mnie firmie Guinot. Bardzo cenię sobie te kosmetyki. Dla mnie to jest to, co najlepsze!

Iwonka

Zawsze mam tutaj prawdziwy relaks. Kocham tu przychodzić. Dziękuję Pani Kingo!

Aleksander

Wiadomo coś w temacie rozwoju firmy Guinot Gabinet Kosmetyczny w Rzeszowie? A może posiada ktoś informacje, by ten pracodawca w najbliższym czasie chciał stworzyć nowe stanowiska pracy? Zachęcam was do odpowiedzi oraz zapraszam do nowych opinii!

Andżelika

Kosmetyki firmy Guinot bardzo dobrze działają na moją skórę i dla tego zaglądam do pani Kingi dość często.

Janina

Bardzo cenie sobie medycynę i kosmetykę dalekiego wschodu i bardzo mnie cieszy, że tutaj to mam, bo gabinet Pani Kingi specjalizuje się między innymi w takiej kosmetyce.

Sandra

Jestem stałą klientką pani Kingi,oceniam jakość usług za bardzo wysoką i fachową. Czysto ,miło ,przyjemnie profesjonalnie. Polecam wszystkim, bo warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek - Rzeszów

Pantera Ziomek Kinga Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek
4.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • S. Wyspiańskiego 35 lok. 55
    35-111 Rzeszów