Opinie o For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca w Opole

Joanna Nowy wpis

Do Pani Anetki chodzę już kilka lat. Nigdy nie wyszłam ze Studia niezadowolona. Jej umiejętności sa magiczne, nie wiem gdzie Tacy ludzie się rodzą ☺️ Zresztą cała moja rodzina tam przychodzi i każdy sobie chwali.Duże doświadczenie i do tego spryt nie wspomnę o uderzającej inteligencji podczas rozmów . Czas miłe spędzony przy okazji przy kawie. Życzę powodzenia na dalsze lata Polecam serdecznie

Chodzę do tego salonu już od dawna jestem bardzo zadowolona z dziewczyn które tam pracują. Wizytę mam zawsze na umówiona godzinę. Wiadomo że zawsze może być różnica 15 minut by poczekać. Chętnie usiądę poczekam przy pysznej kawie

Iza
@Karolina

Nawet kawę tu oferują? To super, bardzo odprężające oczekiwanie. Pracownice też korzystają z tych samych udogodnień co klienci?

@Iza

Zabawna Pani jest Pani Izo ????‍♀️ najważniejsze że ja jestem zadowolona i to bardzo

Iza Nowy wpis
@Karolina

A dziękuję. ;) Naprawdę też nie mam niczego uszczypliwego na myśli, podkreślam to, bo poprzez samo pisanie trudno o rozpoznanie "tonu głosu"... W takim razie naprawdę super, że tutaj aż miło się czeka. Bywałam świadkiem dość niezręcznych i uwłaczających oczekiwań i niestety mam z tym negatywne doświadczenia. Wszystkie klientki podzielają tę opinię?

Jadwiga Nowy wpis

Uwielbiam dziewczyny z For You. Miło spędzony zawsze czas z miłą obsługą i z super efektem

Agnieszka Nowy wpis
@Jadwiga

To super, że masz takie doswiadczenie. A mozesz powiedziec cos o cenie, wiesz może jak w porownaniu z innymi miejscami? Piszesz, ze efekt super, a ceny tez super? :D

Iza

Z tego co widzę jeden z Panów zawiódł się kiedyś obsługą, bo widocznie się nie dogadał co do wizyty i musiał biedny czekać. Często takie pomyłki tutaj zachodzą? Może w ostatnim czasie myśleli już nad jakimś internetowym zapisywaniem klientów, żeby było na 100% pewne co i jak? Wie ktoś jak teraz wygląda umawianie się?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Joanna

Przesympatyczna właścicielka salonu jak tez atmosfera w nim. Pełen profesjonalizm. Zawsze chętnie wracam do tego salonu. Polecam .

Beata

Czytam ze jest tanio a czy dobrze? Bo z ta jakością to już tu różnie ale może poprawiło się coś, hm?

Ola
@Beata

Tanio czy nie tanio. Zależy dla kogo jaka kwota. Wiadomo cenny idą w górę bo muszą. Ja polecam bo chodzę od dawna do tego salonu.

Ola

Polecam serdecznie z całego serca. Jestem stałą klientką. Usługi na wysokim poziomie. Na wstępie rozmowa czego oczekuję. No i kawa zawsze podczas zabiegu. Polecam

Arnold

Szybko, sprawnie, tanio. Polecam.

Nie polecam. Umówiłem się telefonicznie na wizytę. Przyjechałem na umówioną godzinę (15km w jedną stronę), a tam poinformowała mnie fryzjerka na że jest sama i ma klientkę i muszę poczekać około godziny!!! 0 szacunku do klienta, można było odwołać lub przesunąć telefoniczne wizytę ale po co?

Nie wiedziałam gdzie wyrazić swój żal i przestrzec wszystkich przed tym czymś zwanym STUDIEM. Boże nie wiem co mnie pokusiło żeby iść z grupna do fryzjera... Trzeci dzień i noc nie śpię, tylko myślę kiedy w końcu czwartek i pójdę do mojego fryzjera aby ocalić moje włosy... Mam nadzieję że jest dla nich jeszcze ratunek ???? Miejsce obskurne! Sprzęt brudny! Używają zwykłych ręczników ubrudzonych farbą lub rozjaśniaczem zamiast jednorazowych. Ściany ciemne w kolorze szaro-czerwonym, podłoga ciemna. Wszystko to potęguje wrażenie wszechobecnego brudu, kurzu który ktoś chce ukryć. Fotele zniszczone. W witrynie jakieś firanki światełka... Nie nazwała bym tego absolutnie studiem. To jest PORAŻKA. Częstują ruskimi landrynkami a w witrynie sprzedają odżywki i maski do włosów kallos po 20zl. Gdzie na promocji można je kupić za 7zl a normalnie w sklepie są po 10... Już po chwili wiedziałam że robię głupotę życia ale wierzyłam że się mylę dopóki nie wróciłam do domu i zobaczyłam po umyciu włosy - powycinanych z każdej strony kosmyków. Wyglądam jak choinka! Nie żartuje... Dodatkowo oczywiście zakupiłam pakiet wypas z malowaniem i ampułką/maską. O ile kolor nie wygląda tragicznie to włosy są tak suche że robią mi się ciągle kołtuny... Włosy z długości do łopatek będę musiała obciąć minimum do ramion! Rozumiem że te magiczne maski i ampułki pochodzą od kallosa Bo efekt był widoczny tylko w salonie po stylizacji.. Pani która uważa się za fryzjera pięknie wystylizowała mi włosy szczotka i prostownicą która robiła za lokówkę! Bo nawet tego nie mają na wyposażeniu. W czasie zabiegu było widać smużki dymu ale twierdziła że to preparat zabezpieczający włosy. Dzisiaj już wiem że to były kłamstwa a ta Pani to chyba praktyki sobie robi za pomocą grupona. Jestem rozgoryczona i zła na siebie że dałam się oszukać. I zapalacilam jeszcze za takie partactwo! Lepiej pójść do sprawdzonego fryzjera i zapłacić te 50-100zl więcej i być zadowolonym. Koszt normalnej wizyty u fryzjera to ok 170 zł (malowani, strzyżenie i modelowanie) teraz muszę zapłacić za strzyżenie ok 60zł z ok 200zł za zabieg nawilżajacy. Taniej było by ogolić się na kolano i zacząć od nowa pisać historię włosową... 80zł za spartaczenie + 260 za naprawę włosow DEAL ŻYCIA! Żałuję że nie można wstawiać tutaj zdjęć aby przestrzec innych. Ale mam nadzieję że sam wpis również pomoże ustrzec innych przed tą "fryzjerką".

Laluś

Per Pani :P złośliwość ? Może coś innego ?

Renata

Potwierdzam opinię. Trafiłam do tego salonu z grupona. Chciałam otrzymać na włosach popielaty blond. Wszystko miało się udać na pierwszej wizycie bo mam naturalnie jasne włosy, niestety wyszło żółtko na górze na dole biały. Został mi nałożony szampon lub odżywka tonująca, która pofarbowała na fiolet końcówki a góra została żółta. Obie Panie zachwycały się jakiż to piękny efekt! Kiedy zobaczyły moja minę... "Jeszcze dwie wizyty i będzie efekt który oczekuje". WDF? Tu się zachwycają a tu mówią o kolejnych wizytach? No nie poważni Ci ludzie.... Teraz na odroście mam swój naturalny beżowy blond, dalej żółte włosy które zafundowała mi "fryzjerka", biel, i fiolet... Mam 17 lat i chyba już nigdy nie pójdę do fryzjera. Wstyd mi wychodzić z domu... Konkurencja? Droga Pani zainwestuje w kursy, a nie zrzuca winę na konkurencję! Jestem z czarnowąs i są tu tylko dwa salony w tym wasz. A do tego drugiego to nawet nie macie co się porównywać wystarczy przez okno zajrzeć jak wygląda salon i panie w nim pracujące. Jakość idzie w parze z ceną i wyglądem... Specjalistki od siedmiu boleści. Ja też (usunięte przez administratora) za to zapłaciłam na gruponie.

Zbigniew
@Renata

Informacje, które podałyście są bardzo ważne ale Renato zwracam się teraz do Ciebie - Czy nie myślałaś o tym, aby iść do tego fryzjera i spróbować całą sprawę jakoś wyjaśnić i na spokojnie porozmawiać? Myślę, że na pewno każdemu zależy na odpowiednim wykonaniu usługi, więc sugerujesz, że po prostu doszło tu do braku kompetencji?

Alicja

Jakość wykonywanych usług fryzjerskich poniżej wszelkiej krytyki. Włosy dwie godziny w rozjaśniaczu. Z sombre, które miało być zrobione wyszło coś nieokreślonego. Zniszczone włosy z których udało się uratować tylko część u profesjonalnego fryzjera Usługa kosztowała 140 zł, naprawianie szkód wyrządzonych przez fryzjerkę z salonu FOR YOU kosztowało 230 zł. Obcięcie prawie 20 cm włosów których nie udało się uratować kosztuje 4 lata zapuszczania. Resztę pokazują zdjęcia. Pomijając plamy od farby których fryzjerka nie była w stanie po 30 minutach zmyć z mojej twarzy i szyi. Szefowa salonu FOR YOU nie poczuwa się do odpowiedzialności za znsliszczenia włosów i odzieży w której byłam w czasie usługi fryzjerskiej. Ogólnie stanowczo odradzam wizytę w tym salonie, ponieważ naprawa szkód znacznie przewyższa usługi tam wykonywane.

niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam salonu !! Dostałam w prezencie groupon na koloryzację + strzyżenie+ ampułka. Pomijając brud, który rzuca się w oczy na wejściu, to podejście Pani "Fryzjerki" pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim powinna cofnąć się do szkoły zawodowej i odbyć jeszcze raz lekcje ze sztuki fryzjerskiej i uprzejmego podejścia do klienta... Bo stwierdzenie, że cyt. " od farbowania włosy mi się wykruszą" , rzucanie przyrządami fryzjerskimi, trzaskanie drzwiami, szarpanie za włosy, nierównomierne nakładanie farby ( tak, że włosy mam pasmami ciemne, pasmami jasne), naburmuszona mina, wskazują zupełną NIEKOMPETENCJĘ w wykonywaniu swojego fachu. Właścicielka powinna przemyśleć kogo przyjmie. LEPIEJ ZAPŁACIĆ DWA RAZY WIĘCEJ NIŻ KUPOWAĆ USŁUGĘ KTÓREJ JAKOŚĆ JEST PONIŻEJ JAKIEJKOLWIEK KRYTYKI. NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca - Opole

• Jak się pracuje w For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca?

Zobacz opinie na temat firmy For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

For You Studio Fryzur i Urody Aneta Szajca
  • Krzanowicka 2a