Opinie o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek w Bytom

Natalia

Byłam przed świętami pierwszy raz u pani Juli i z czystym sumieniem polecam paznokcie pięknie zrobione i pewnie jeszcze tam wrócę ????

Sebastian
@Natalia

Jaka metodą zrobiłaś sobie paznokcie? Hybrydę czy przedłużałaś żelem? Ceny mają konkurencyjne że tak chwalisz?

Magda

Bardzo dziękuję za super wykonane paznokcie Pani Juli. Pełny profesjonalizm , przemiła obsługa, Palecam i to bardzo!

Ewka

Dziękuję bardzo p.Juli stylistce paznokci,za przepiękne świąteczne pazurki,są rewelacyjne ????????????

Dorota

Polecam! Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Stylistki wykazują się dużą starannością, co wpływa na jakoś wykonania.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik pomocniczo - gospodarczy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ewka

Chciałabym bardzo podziękować p.Ani stylistce rzęs za piękne założenie ????????????

Milena, klientka

Dziewczy, zawsze zabieranie potwierdzenie wpłaty zaliczki , bo później jej nie odzyskanie. Przy zapisie na dwie usługi w tym wypadku paznokcie i rzęsy, właścicielka prosi o zaliczkę. Tak też zrobiłam przed pracą, wstąpiłam do salonu i zapłaciłam 100zł. Pani która przerwała pracę i zabrała zaliczkę, niby zapisała imię i nazwisko na kogo jest ona wpłacona, jednak po kwocie nie pozostał ślad. Po wyjściu z salonu od razu zadzwoniłam do szefowej salonu iż był jakiś problem z grafikiem na rzęsy z powodu prywatnych osoby wykonującej tą usługę, Pani zapewniła mnie ,że jeżeli rzęs nie uda się zrobić, kwota zostanie przeznaczona na paznokci, oczywiście tak się nie stało!!! Przy terminie wykonania usługi paznokci nie bylo wzmianki o wcześniejszej wpłacie, pomimo ,że dzwoniłam wiele razy, właścicielka za każdym razem nie pamiętała sprawy . Podałam datę i godzinę wpłaty zaliczki , prosiłam o sprawdzenie Monitoring!! nic .... przepychanaka i odwlekanie w czasie załatwienia sprawy , miałam kilku krotnie otrzymać wiadomość o rozwiązaniu sprawy i nic odpuściłam..., (usunięte przez administratora) tylko tyle pozostaje mi do napisania....

Agnieszka K

Polecam z całego serca salon Andy w Bytomiu! Paznokcie zawsze wyglądają cudownie, trzymają się bardzo długo! Stylistki przecudowne, świetna atmosfera w salonie! POLECAM POLECAM POLECAM

Mysia

Dziewczyny są świetne pozytywnie nastawione dla klijętek, stylizacja paznokci i rzęs superrrrr. Polecam ten salon ,dziewczynki namówiły mnie na żesy i nie żałuję chodzę regularnie ????????????????????????a mam już swoje lata .POLECAM

Mysia
@Mysia

Sorki te znaki zapytania to są bużki emotki uśmiech dla dziewczynek z Salonu Pozdrawiam i polecam

Klientka
@Mysia

Poziom ortografii tego komentarza wskazuje na to jaki poziom ma ten salon…

krystal

OJOJOJ co to za niewygodna tendencja do usuwania komentarzy? śmiech na sali

Jak szefostwo w Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek traktuje ludzi?

Wera

B.zle wszystko na pokaz osobiście słyszałam jak nawet mówiła o dziewczynach nie polecam gdyż pracowałam tam nigdy wiecej

Peteomobil91
@Wera

Kiepski sposób na zemstę żeby (usunięte przez administratora) tu takie bzdety i myśleć że się nikt nie zorientuję, człowieku daj se siana i krzyżyk na drogę bo jadem wiele w życiu nie zdziałasz a salom ma i będzie się mieć dobrze bo nawet faceci tam chodzą jak widać

Ewka

Chciałabym podziękować p.Patrycji dziękuję bardzo za pazurki przepiękne, bardzo dobrze i profesjonalnie zrobione polecam i bardzo dziękuję

Weronika2234

Chodzę lat do salonu Andy i nie zauważyłam rotacji pracowników,Polecam z czystym sumieniem

Ona
@Weronika2234

To chyba jest pani ślepa

Justyna P

Przemiła atmosfera. Pani, która wykonała mi pazurki była bardzo dokładna i precyzyjna. Wyszłam zadowolona a o to właśnie mi najbardziej chodziło.

Dorota Matczak

Bardzo miła atmosfera, profesjonalne produkty, rozbudowana oferta i Panie, które zwracają uwagę na trendy. Zawsze piękne paznokcie. Mimo iż zakładam żele okazjonalnie to zawsze wracam do tego miejsca, ponieważ wiem, że wyjdę zadowolona :) Zdecydowanie polecam :)

D

Nie polecam pracy w tym salonie. (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o wykonywaniu zabiegów, zatrudnia osoby głównie bez szkoleń czy doświadczenia. Brak zasad higieny, w tym salonie nie wie się co to dezynfekcja i sterylizacja. (usunięte przez administratora) Za każdym razem gdy pytałam kiedy dostanę umowę to usłyszałam, że jest u księgowej i musi mi przynieść. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje wysokie zarobki, gdy przyjdzie dzień wynagrodzenia jest to na zasadzie "ile by chciała Pani zarobić " i zawsze było mniej . Po 1.5miesiaca zorientowałam się że nie jestem ubezpieczona(usunięte przez administratora) Później były problemy z oddaniem mi mojej książeczki sanepidowskiej , która się niby zgubiła. Po 2 miesiącach mojego proszenia się o nią powiadomiłam odpowiednie instytucje to nagle się znalazła. Oczywiscie wszystko uszlo jej na sucho.

monikasuchecka1982@wp.pl
@D

Witam właśnie otrzymałam propozycję pracy u Pani (usunięte przez administratora). Lecz po przeczytaniu ww opinni jestem pełna obaw. Jest może ktoś jeszcze i się może wypowiedzieć na temat pracy w tym salonie? Pozdrawiam

Aśka
@monikasuchecka1982@wp.pl

Komuś może się w pracy nie podobać a tobie może pasować ! Jak spróbujesz to sama wydasz opinię !

Życzliwa

Ludzie hejtem leczą kompleksy.Pozdrawiam

Życzliwa
@D

Hejtem ludzie leczą swoje kompleksy.

Katarzyna
@D

Kompletne bzdury . Kobieto . No ale takie kobiety o niższej zawartości potrafią z zowisci drugiej osobie zniszczyć reputację. A skoro już tam nie pracujesz to zapewne że wykonywała pracę źle . Bo takich pracowników sama bym zwolniła

Magda Wożny
@D

Pani musi być bardzo zakompleksioną osobą której nic nie wychodzi.Nikt by nie pracował gdyby nie dostał na starcie badań /umowy /wypłaty.Pani kłamie żeby zniszczyć komuś dobrą opinię, ale nie ma na to szans.

Aneta

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami !. Do salonu  chodzę od lat nie zauważyłam rotacji pracowników. Wszystko jest na najwyższym poziomie od dezynfekcji po wykończenie paznokci . Atmosfera panująca w salonie jest cudowna… można tam odpocząć a i  się pośmiać. Pani Kasia jest przesympatyczną szefową !… zawsze można liczyć na jej pomoc . Z całym sercem polecam salon!

Kalder Aneta

Profesjonalne podejście do klientki,sympatyczna atmosfera. Korzystam z ich usług już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona.

Popadenczuk Aga

Jestem zadowolona z paznokci i rzęs oraz z brwi Dziewczyny są przemile i bardzo ładnie oraz bardzo solidnie wykonują swoja prace Pierwszy raz jestem zadowolona z usług Kolejny termin juz mam zaklepany i raczej się mnie nie pozbędą.

Nikola S

Najlepszy salon kosmetyczny w Bytomiu, nie ma takiego drugiego, a uwierzcie odwiedziłam ich sporo. Panie bardzo dokładne i wykwalifikowane, a przede wszystkim mega sympatyczne wkładają w pracę całe swoje serce. Polecam z czystym sumieniem.Szefowa mega fachowo doradza.

Zapytanie

Dlaczego ciągle pracownicy uciekają z salonu i nie chcą tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek - Bytom

• Jak się pracuje w Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek?

Zobacz opinie na temat firmy Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek
4.5/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Powstańców Warszawskich 18 lok. 16
    41-902 Bytom