F.U.H. Imperium Daria Nartowska

Kielce

Opinie o F.U.H. Imperium Daria Nartowska

gość

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Staże bez gwarancji zatrudnienia,praca w dwóch miejscach(inna firma), wykonywanie obowiązków które nie należą do osoby na danym stanowisku. Zero opieki nad stażystą często widać ,że pozostawiani są bez opieki osoby ,która powinna nadzorować ich pracę i uczyć.Kosmetyki po terminie , sprzęty nie dezynfekowane, oszczędność na wszystkim widać tu na każdym kroku.W butelkach ,czy ampułkach na pewno nie ma tego co powinno być.Nie ma wydawania paragonów klientowi.Właścicielki kompletnie nie znają się na tym co robią zależy im tylko na wciśnięciu dużej ilości zabiegów byle zarobić.Zdecydowanie odradzam prace tam oraz korzystanie z zabiegów.Uciekajcie tak daleko jak tylko się da!!!

aaaaa

To jest syf i chyba juz nie istnieje same staze bez gwaranicji zatrudnienia i pracujesz jak wół.stanowczo odradzam

Zostaw opinię o F.U.H. Imperium Daria Nartowska - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. Imperium Daria Nartowska