Zenner Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zenner Poland Sp. z o.o.

dymek

Całkowicie zgadzam się z poprzednią opinią. Dodam jeszcze bardzo istotny fakt- w tej firmie ZABRANIA się przebywać na zwolnieniu lekarskim!Pracownik musi wykorzystać swój urlop, w żadnym wypadku nie zwolnienie lekarskie!

node

Beznadziejny pracodawca,beznadziejna atmosfera w pracy, kreatywność i samodzielność nie są mile widziane, brak możliwości rozwoju finansowego, brak szacunku do pracowników. Czyszczenie kibli oraz sprzątanie całej firmy przez pracowników biurowych, brak podstawowych środków higieny,brak wody do picia,zmuszanie pracowników prania brudnych ręczników w domowych pralkach...Jednym słowem żenada! Nie polecam.

Zostaw opinię o Zenner Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zenner Poland Sp. z o.o.