Opinie o Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza w Warszawa

Kobieta

Ludzie uważajcie na to pracownie. Po zakupie nic nie trzyma się kupy. Żałuję że wydałam tyle pieniędzy na biżuterię takiej jakości.

Paulina

Kto zajmuje się w tej firmie zwrotami?

Elżbieta Nowy wpis
@Paulina

Każdy pracownik

Aleksandra Nowy wpis
@Paulina

Dobre Ceny, o wiele taniej niż w sieciówkach

Dośka Nowy wpis

@Elżbieta nie ma jakiegoś konkretnego podziału?

Marcelina

Zastanawiam się czy firma zatrudnia pracowników bo patrząc na forum i wpisy pochodzące tylko od klientów to dość dziwne, prawda?

Elżbieta Nowy wpis
@Marcelina

Zatrudniamy, proszę się nie martwić;p

Kobieta

@Kobieta

Wypadałoby podać jakikolwiek przykład "kobieto". Choć trochę uczciwości życzę i pozdrawiam konkurencję. Przypominam,że w Internecie nikt nie jest anonimowy

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

lakkka
Klient

Tragedia! Obsługa chamska i bezczelna w M1 Marki. Zakupioną biżuterię na prezent chciałam zwrócić 5 minut po jej zakupie, bo okazało się, że osoba dla której była kupiona juz takie coś ma i nie nosi. Sprzedawczyni w bardzo chamski sposób nie chciała zwrócić pieniędzy, twierdząc, ze nie ma tutaj zwrotów! Nie docierały do niej żadne argumenty. A co z prawami klienta? Wyprosiła mnie ze sklepu, zamknęła sklep i wyszła! To jest po prostu jakis żart! Nigdy w życiu w żadnym sklepie nie spotkałam sie, żeby w ten sposób traktować klienta!

@lakkka

Szanowny kliencie, wyraźnie jest napisane na witrynie, że zwrotów nie przyjmujemy. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem nie stoiska stacjonarne nie mają obowiązku przyjmować zwrotów. Jednak zawsze idziemy klientom na rękę i proponujemy wymianę na inny towar. Proszę nie kłamać i zachować minimum kultury, w Internecie nikt nie jest anonimowy. Proszę pójść na spacer i nie odreagowywać smutnego życia w Internecie

Bkj

Zakupiona bransoletka złota o wartości ponad 1500 zł złota okazała totalnie dziadowskiej jakości. Zapięcie rzekomo solidne a bransoletka spadała przy każdej okazji. To nie kosztuje 10 zł. Osoba sprzedająca w m1 Marki nie dość że tepa to do tego kompletnie niekompetentna i chamska. Jakość produktu jest do (usunięte przez administratora) i nie polecam. Ponadto oddane do naprawy gdzie zrobili to na odpierdziel. Oddane w jakimś porwany foliowy worku. Po czym dzwoni stwierdziła że nic więcej nie będą robić i mam ją odebrać w takim stanie w jakim jest. Chamsko się rozlaczajac i szczekajac do telefonu. Uwaga zanim wyda ie pieniądze.

@Bkj

Chyba pomyliła Pani stoiska, dysponujemy najnowszą technologią i fachowcami związanymi z Cechem złotniczym od ponad 40 lat. Musiała Pani kupić jakąś dmuchaną chińszczyznę w innym sklepie, Prosimy o minimum kultury, w Internecie nikt nie jest anonimowy

Ktos

Nie polecam. Firma jest zlodziejska. Totalnie najniższa jakość. Towar jest do niczego i obsługa również.

@Ktos

Na jakiej podstawie Pan to pisze? Naprawdę wypadałoby mieć trochę klasy i chociaż jeden przykład podać. Pozdrawiamy konkurencji

Marcin
Klient

Nie wierzę w bzdury,które tutaj ludzie wypisują.Bardzo rozsądne ceny Jestem stałym klientem od lat i Panowie naprawiali mi nieraz biżuterię pierwszorzędnie, czasem taką którą nigdzie nie chcieli się podjąć.

Franek

To jest forum dla pracowników a nie dla klientów. Szkoda, że tak łatwo oczerniacie.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza w mieście Warszawa, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stanisław Rutkowski Pracownia Złotnicza
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Siewierska 4