qbs

Opinie o qbs

Zawiedziony

W skrócie - nie polecam tej firmy. Technologicznie funkcjonują w swoim świecie - nie nauczy się tam niczego poza czystą javą SE (dosłownie żadnych frameworków). Można za to nauczyć się autorskiej "super" technologii Q-Line (tylko po co?) Warunki pracy mierne (mieszkania przerobione na biuro, brak A/C), na plus całkiem przyzwoite komputery.,, Zarobki natomiast bardzo słabe - stawki początkowe jak w MCDonalds, a potem nie jest dużo lepiej. W firmie jest spora rotacja - i przyjmują chyba każdego kto umie się podpisać. Trzeba też przyznać firmie że jest elastyczna jeśli chodzi o godziny pracy (łatwo ją połączyć ze studiami).

Burungut

QBS to taka mała i zabawna firma. Z czasem szef wymaga by pracownicy z czasem zakładali swoje firmy i sami się rozliczali. W sumie większość aplikacji, które oferuje firma QBS można zrobić w programie Access. Dlatego śmieszy mnie jak mówią, że firma jest innowacyjna i w ogóle :). Rdzeń kodu programów QBS to jakaś sieczka. Żeby ułatwić rozwijanie programu próbowali zrobić z javy program skryptowy. Oczy na wierzch wychodzą :). Ogólnie ani na plus ani na minus. Takie tam chałupnictwo... Chociaż nie powiem. Pacjenta można zarejestrować :).

Krytyk

Generalnie polecam wszystkim, którzy chcą nabrać doświadczenia w programowaniu w JAVA oraz (co jest bardzo ważne) w sprzedaży i kontakcie z klientem. Dla niektórych może się to wydać dziwne, że taka firma ma swoją siedzibę w dwóch mieszkaniach przerobionych na biuro, ale można się do tego przyzwyczaić.

qwer

Firma ma specyficzny klimat: bardzo ciekawy test kwalifikacyjny i testy psychologiczne, kt

Zostaw opinię o qbs - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie qbs