Zakątek Zdrowia Sp.j. Agnieszka Czech Jakub Wąsikowski

Łódź

Opinie o Zakątek Zdrowia Sp.j. Agnieszka Czech Jakub Wąsikowski

Tola

złożyłam zamówienie i nic zero kontaktu, wpłaty dokonałam , zamierzam złożyć doniesienie na policje, proszę o kontakt z osobami również oszukanymi

kagaya

Również złożyłam zamówienie 5 stycznia, wpłaciłam pieniądze i do tej pory nie otrzymałam przesyłki albo chociaż krótkiej informacji o opóźnieniu.

Klient

Totalnie nieodpowiedzialny właściciel!!! Zalecam uprawę gruszek na wierzbie!!!Najlepiej na masową skalę!!!

Olka

Współczuje ludziom którzy tam jeszcze pracują.Atmosfera fatalna!Tak to jest gdy właściciele kochają bardziej koty niż ludzi...

Kubellart

Kontakt i czas dostawy skandaliczny. Obsługa niemiła niekompetentna. Za dostawę towaru policzyli 200zł, na druku z poczty widnieje kwota 114zł.(usunięte przez administratora)

Blulabel
@Kubellart 14.01.2014, 12:55

Witam, zrobiłam zamówienie w tej aptece internetowo i szczerze coś mnie tknęło, jak nigdy nie dzwonie odnośnie zamówienia, tak co się okazało, pieniądze wysłane a żaden nr nie odpowiada...czy wie ktoś coś odnośnie tej apteki, jak można się ewentualnie skontaktować w inny sposób. Proszę o pomoc.

Zostaw opinię o Zakątek Zdrowia Sp.j. Agnieszka Czech Jakub Wąsikowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakątek Zdrowia Sp.j. Agnieszka Czech Jakub Wąsikowski