Opinie o Kobold Public Relations w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kobold Public Relations. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kobold Public Relations na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobold Public Relations w Katowice

Marek Nowy wpis

To firma marketingowa ?

trelelele Nowy wpis

Praca tutaj to katorga, brak jasnych celów, a potem pretensje. Bardzo dziwne podejście. Dobrze, że mój romans z tą firmą trwał krótko.

Gutek Nowy wpis

Jeśli ktoś już nie pracuje a pisze na forum to znaczy, że żałuje rozstania z firmą.

?

nie, drogi Dyrektorze Kreatywny w Koboldzie Mateuszu, to nie konkurencja. Panie szefowe same sobie, bardzo ciężko zapracowały na takie opinie. Hamilton, ze szczerym sercem, nie polecam. Nie istotne gdzie złożysz aplikacje, byle nie tam.

Jola Nowy wpis
@?

Ha ha ha Dyrektor Kreatywny, który do kreatywności ma nie po drodze. Brak wiedzy i wyczucia klienta wychodzi jak na dłoni.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kobold Public Relations? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Pani Aleksandra Ślifirska powinna prowadzić jedoosobową działalność. Zupełnie nie nadaje się do bycia liderem we własnej firmie. Wprowadzanie pracowników w błąd, nie jasno określone cele - to norma. Bulwersuje bardzo roszczeniowa postawa w stosunku do klientów, wręcz chęć wykorzystania ich nie wiedzy. Liczne naginania prawdy są na porządku dziennym. Oszczędności na każdym polu. Pani Aleksandra najchętniej zatrudniała by na umowę zlecenie. Jeśli pracownik ma własną działalność - świetnie, mniejsze koszty dla firmy. Reasumując - nie polecam, wręcz radzę omijać z daleka. Jeśli ktoś szuka rozwoju w firmie Kobold to go nie znajdzie. Firmy również nie powinny korzystać z usług Pani Aleksandry. To pieniądze wyrzucone w błoto.

Iza

Jeżeli jesteście ciekawi jak się pracuje w Kobold Public Relations to firma przygotowała właśnie taką zakładkę, która jest poświęcona właśnie temu zagadnieniu: http://www.koboldpr.pl/jak-pracujemy/ Tutaj znajdziecie cele firmy, czego od Was wymagałaby i kontakt, na który też można wysłać swoje CV.

Iza

@Ojciec masz rację dużo plusów podałeś o firmie Kobold Public Relations. A czy są jeszcze jakieś? Może firma oferuje jakieś benefity dla pracowników?

Ojciec

Ale wiesz co, wypłaty zawsze są na czas i nie raczej tylko tak no i warto zwrócić też uwagę na fakt, że właśnie nie zlecenie, a umowa o pracę, więc jest tego dobrego znaczeni więcej niż sądzicie tak powiem

dziki kojot

co za czasy, że luksusem jest to, że pieniądze są na czas... To powinna być norma, tak samo jak umowa o pracę, nie mówiąc już o jakimś socjalu. Mamy tyle, na ile się szanujemy. Przykre, że pracodawcy tacy jak Kobold wykorzystują ludzi i możliwości (sporych oszczędności!) jakie im stwarza chociażby umowa zlecenie.

kbl

Tak, można zdobyć cenne doświadczenie, szczególnie jak nie dać się wykorzystywać na śmieciówkach za parę groszy i nie ulegać manipulacji ze strony szefowych...

mateusz

gwoli ścisłości, nie organizujemy żadnego programu stażowego. Odpowiedziałem jedynie Alex na pytanie odnośnie praktyk studenckich.

mateusz

Cześć Alex, jeśli jesteś zainteresowana praktykami napisz do mnie na koboldowego maila. Pozdrawiam.

Alex

Heja, dajcie proszę znać, czy kobold PR to dobre miejsce na odbycie praktyk studenckich, szukam takiej agencji, która naprawdę mnie czegoś nauczy, a nie tylko parzyć kawę... :) jeśli wiecie co mam na myśli, słyszałam, że kobold całkiem nieźle sobie z tym radzi, ale proszę was o poradę, z góry dzięki za odp.

kasa

juz mnie to nie obchodzi, od miesiecy zarabiam 9 tys na miesiac siedzac w gaciach przed komputerem, niektorzy juz lata tak zarabiaja

newsy

Znowu pierwsza! Ale akcja!!!

DarekMałyPtaszek

mcmcmc

ncjjdkks

Lub czasopisma

kdkkdmcj

Tak

xxx

Mateuszu, środowisko związane z PR nie jest duże i Kobold ma jedną z najgorszych opinii jako pracodawca. Pracownicy chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami, bo panie szefowe niestety wyzyskują ludzi i manipulują. Ta opinia nie wzięła się z powietrza i myślę że tak naprawdę wiesz o czym mówimy, choć dzielnie starasz się ich bronić. Cóż, na tym polega PR ale czasem nawet najlepszy PR nie przy obroni tego, co po prostu jest z gruntu beznadziejne...

Zostaw merytoryczną opinię o Kobold Public Relations - Katowice

Kobold Public Relations
2.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Iłłakowiczówny 19B lok. 12
    40-134 Katowice