Axellus Sp. z o.o.

Opinie o Axellus Sp. z o.o.

z

2500 brutto

z

Jaką podstawę brutto mają przedstawiciele farmaceutyczni ?

olo

Nie polecam pracy jako PM - forma zatrudnienia umowa zlecenie, niskie wynagrodzenie, dziwny kierownik - seksista, żartujący sobie z kobiet.

Pm
@olo 25.03.2016 10:59

Olo podaj mi proszę e-mail do siebie albo jakąś inną forme kontaktu. Mam kilka pytań dotyczących tego kierownika. Nie chce tutaj.

olo

Napiszcie jak wygląda obecnie praca na stanowisku przedstawiciela medycznego, chodzi mi o teren Krakowa, jaki kierownik, czy premie są realne,samochód z GPS?

xcb

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym do Orkla Health w Krakowie, na stanowisko PF. Dotarła również Pani kierownik z Katowic, bardzo sympatyczny kontakt, standardowy interview. Pod koniec rozmowy umówiliśmy się na telefon, z decyzją w odstępie mniej wiecej jednego tygodnia, bez względu na to czy zostanę zaproszony na II etap czy też nie. Niebawem minie drugi tydzień i niestety nikt w tej sprawie się nie odezwał. W mojej ocenie świadczy to jedynie o poziomie kompetencji kadry menedżerskiej, bo widzę że standardy w Orkla Health mocno kuleją,jak widać w kazdej firmie mozna trafic na amatorów. Pozdrawiam

pompeje

tak ORKLA to dawny Axellus, trudno to określić czy jest to dobra firma dla przedstawiciela. Na pewno na początek w branży farmaceutycznej jest ok, ale nie pakietów socjalnych ani innych benefitów. Produkty tylko 2 mocne Mollers i Bodymax. Trzeba się na pracować, premie są ale głowy nie urywa. NA początek w karierze żeby poznać specyfike pracy i farmaceutów polecam

Daria_K

Axellus zmienił nazwę na Orkla Health. Czy to obecnie atrakcyjne miejsce pracy dla przedstawiciela farmaceutycznego ?

animrumru

Axellus to była fajna firma. Mimo że nie ma socjalu, ale są bony na święta, mili i uczciwi ludzi, poza dyrektorem sprzedaży. Płacą nie wiele na PM 4000 brutto plus premie płacone zawsze z dużym opóźnieniem i całą listą usprawiedliwień. Na awans i szkolenia nie licz, chyba że znajdziesz bezpłatne... nie inwestują w ludzi. Obecnie zaczęły się zwolnienia dzięki nowemu Dyrektorowi, jest bardziej wymagający, dwulicowy, ale wskaźniki są realne. Szkoda że nie ma możliwości awansu i pakietu opieki medycznej, czy szkoleń, ale ludzie i produkty są fajne tylko trochę ich mało. Od przedstawicieli oczekują też bycia alfa i omegą, szkolenia produktowe wzorcowe ale negocjuj sam i po wizytach jedź promować leki do lekarza a jeszcze wpadnij do małej lokalnej hurtowni i załatw sprawy firmy... bo KAMów mają tylko 2....oszczędności....

Zostaw opinię o Axellus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axellus Sp. z o.o.