Opinie o Amber Abram Michał Abramczuk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amber Abram Michał Abramczuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amber Abram Michał Abramczuk o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Abram Michał Abramczuk w Gdańsk

Jaka jest stawka początkowa w Amber Abram Michał Abramczuk? 11 marca na Trojmiasto.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Jubiler.

Norbert

Generalnie to firma wymaga dobrej pracy tym bardziej, że to dobry pracodawca. ja polecam

@Norbert

Znam lepszych zarówno pod względem wynagrodzenia jak i atmosfery pracy. Polecam wszystkim zdesperowanym.

Chmurka
@Norbert

Niestety ale ja się z tą opinią nie zgadzam.

Aneta
@Chmurka

No cóż. :( A wyrazisz w zamian za to jakoś w miarę konstruktywnie swoją opinię?

@Norbert

Chyba nie wiesz co piszesz ????

Piotr Nowy wpis
@Aneta

Chętnie ja konstruktywną dam odpowiedź. Inspekcja pracy była? Była u was i prawdę mówiąc należy się tej firmie jeszcze nie jedna wizyta IP za upadlanie pracownika jak i (usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis
@Piotr

Faktycznie była? Kiedy i jaki był jej wynik?

Piotr Nowy wpis
@Aneta

A o to już zapytaj się Michała

Gregor

Warto być dobrym pracownikiem szczególnie jeśli to jest bardzo dobry pracodawca!!

Maciek
@Gregor

Gdy byś był dobrym pracownikiem i wykwalifikowany to byś się nie produkował za tak marną pensję. Ale z drugiej strony... Najwyraźniej klepać potrafisz i (usunięte przez administratora) licząc niż pracować skoro za najniższą krajową zapierdzielasz.

@Gregor

Żartowniś się znalazł... Ja,tam 5 lat pracowałem ????

Jakie są mocne strony pracodawcy Amber Abram Michał Abramczuk?

Nikt

Mocne strony firmy to wysokie wymagania odnośnie jakości i brak wymagań odnośnie czasu pracy. Firma dla osób które lubią ciężko pracować w równie ciężkiej atmosferze za to napewno nie za ciężkie pieniądze.

Umowa zlecenie...jak najdłużej ale jak już dostaniesz umowę o pracę to jesteś na najniższej krajowej ... oficjalnie ???? bo co do rączki to inna sprawa ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amber Abram Michał Abramczuk na stanowisko Produkcja wosków do srebra? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Jak długo trwa proces awansu w Amber Abram Michał Abramczuk?

Nie ma czegoś takiego jak awans...ale jest upadlanie pracownika i wymóg taki że masz się domyślać co "szefowi" chodzi po głowie odnośnie produkcji

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Amber Abram Michał Abramczuk?

Nikt

Umowa o prace. Najniższa krajowa bez możliwości większej kwoty na umówie.

Maciek

Dziś looknąłem na ogłoszenie tegoż pracodawcy.., 2600 brutto dla doświadczonego pracownika to jest kpina. Ponad to z tego co wyczytuje te epilogu to czysty kwas wśród pracowników... Przykre. Ja w to nie wchodzę.

marabut

pracodawca trzyma cie na czarno przez kilka miesięcy . wymaga od ciebie wyrobienia pewnego limitu pracy , jeśli już się wprawisz i wyrobisz ten limit ,wymaga od ciebie więcej jeśli nie podniesiesz tego limitu straszy cie zwolnieniem z pracy . mimo tego iż nie masz podpisanej żadnej umowy .

lassss
@marabut

Jestem bardzo ciekawa kto był taki mądry aby pisać taki bzdury.. Pracuje tam juz jakiś czas i takiego pracodawcy to ze świeca szukać...

Hades
@lassss

Lassss.... Dobre sobie. Kaśka, pracuje tam was tyłu a tylko ty jedna Michała bronisz? Właściwie to się nie dziwię,bo kabel pierwszej wody jesteś. W firmie i na czarno ludzi trzyma jak i mobbing stosuje.

????????????
@Hades

Najpierw trzeba znać definicje mobbingu żeby używać tego słowa a po drugie to są oszczerstwa grożące kara. Jezeli jesteś taka/taki odważny do takich komentarzy dlaczego nie powiedziales/as o tym co ci nie pasuje szefowi prosto w twarz. Z resztą jak i inni opisujący źle amber abram.

Hades
@????????????

Piotr... Nie mów że to ty napisałeś? ????

Halina

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie nowych ofert pracy? Trudno jest znaleźć ogłoszenia z Amber Abram Michał Abramczuk w Internecie. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Jakie są wymagania od ewentualnego kandydata? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum.

Karatopinej

Phi. Śmiechu warte. Co nie którzy widzę mają (usunięte przez administratora) w głowie. ???? Chętnie poczytam dalsze wypowiedzi

Amberrrr

I dla informacji dla nie których w pracy się pracuje, stara się wykonywać swoją pracę jak najlepiej a nie wymyślać niestworzone historie na wszystkich dookoła.

Czarna86

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.Pracuje w firmie od prawie 3 lat nigdy tego typu zachować jakie są przez Was sugerowane nie zauważyłam i nie doznalam. Z szefem można się dogadać. Zależy mu na realizacji powierzonej pracy bo to też gonią terminy ale ludzie są dla niego najwazniejsi!Więc nie róbcie z niego jakiegoś tyrana albo despoty! W każdej firmie są normy i założenia a także regulamin do którego trzeba się dostosować również dla własnego bezpieczenstwa. Nie ma mowy o żadnym obozie pracy. Dla jasności :Obóz pracy (także obóz pracy przymusowej) – jest miejscem przetrzymywania, w którym przebywający (zwykle, ale nie zawsze – więźniowie) są zmuszeni do wykonywania pracy. Więc sorry ale hejterzy nie znający się na temacie badz nie radzacy sobie z otaczającą ich rzeczywistością niech znajdą sobie jakieś konstruktywne zajęcie zamiast wypisywać takie bzdury.

@Czarna86

W całej rozciągłości się z Tobą zgadzam... Dlatego już tam nie pracuje.

@Sonia

Ewelinka... Ty ,gdy by nie Twoja siostra też byś nie miała tam lekko. Ale w przeciwieństwie do Kasi.... Jesteś fajną i nie kablującą kobietą. Ale i tak się cieszę że już tam nie pracuję.

Amberrrrr
@Sonia

Komuś się chyba coś pomyliło bo ja tu nic nie komentowałam i wszyscy którzy krytykują ta firmę powinni się wstydzić bo nikt nie mógł narzekać na prace a jeżeli ktoś narzeka to gratulacje braku mózgu. I powodzenia w nowej pracy.

marabut

atmosfera w pracy jest masakryczna

@marabut

Tam w ogóle nie ma atmosfery... Pracownicy zaszczuci i najlepiej gdy by wcale nie po rozmawiali sobie podczas pracy i bite 8h siedzieli na (usunięte przez administratora)

Nieznajoma 32

Nie Mam pojęcia kto wymyslil takie bzduy.. pracuje w tej firmie i od początku mam umowe. Pan Michał jest bardzo dobrym i wyrozumialym pracodawcą. I z ręką na sercu mogę powiedzieć ze takich jak on to ze świecą szukać. Jak komuś ciężko jest zrozumieć ze gonią terminy i opiernicza sie w pracy to co sie dziwić???? ze szew chce miec pracownika który pracuje, a nie przyszedl sobie posiedzieć. Ludzie zastanówcie się zanim napiszcie taką opinie. W nim jako pracodawcy widzicie błędy.... to spójrzcie pierw na siebie!

@Nieznajoma 32

Kaśka... Mogła byś przynajmniej raz w życiu być szczerą. Trzymasz się tej firmy bo nigdzie indziej nie zagrzejesz miejsca. A dlaczego? Wiesz doskonale że mało który pracodawca lubi kablarzy....

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Amber Abram Michał Abramczuk? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Sonia

Jak tam pracowałam to zarobki były na najniższym poziomie w porównaniu do oczekiwań. Najnowsza krajowa za doświadczenie i nawał pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Abram Michał Abramczuk - Gdańsk

Amber Abram Michał Abramczuk
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Brzegi 45
    80-045 Gdańsk