Amber Abram Michał Abramczuk

Gdańsk

Opinie o Amber Abram Michał Abramczuk

Nieznajoma 32

Nie Mam pojęcia kto wymyslil takie bzduy.. pracuje w tej firmie i od początku mam umowe. Pan Michał jest bardzo dobrym i wyrozumialym pracodawcą. I z ręką na sercu mogę powiedzieć ze takich jak on to ze świecą szukać. Jak komuś ciężko jest zrozumieć ze gonią terminy i opiernicza sie w pracy to co sie dziwić???? ze szew chce miec pracownika który pracuje, a nie przyszedl sobie posiedzieć. Ludzie zastanówcie się zanim napiszcie taką opinie. W nim jako pracodawcy widzicie błędy.... to spójrzcie pierw na siebie!

Czarna86

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.Pracuje w firmie od prawie 3 lat nigdy tego typu zachować jakie są przez Was sugerowane nie zauważyłam i nie doznalam. Z szefem można się dogadać. Zależy mu na realizacji powierzonej pracy bo to też gonią terminy ale ludzie są dla niego najwazniejsi!Więc nie róbcie z niego jakiegoś tyrana albo despoty! W każdej firmie są normy i założenia a także regulamin do którego trzeba się dostosować również dla własnego bezpieczenstwa. Nie ma mowy o żadnym obozie pracy. Dla jasności :Obóz pracy (także obóz pracy przymusowej) – jest miejscem przetrzymywania, w którym przebywający (zwykle, ale nie zawsze – więźniowie) są zmuszeni do wykonywania pracy. Więc sorry ale hejterzy nie znający się na temacie badz nie radzacy sobie z otaczającą ich rzeczywistością niech znajdą sobie jakieś konstruktywne zajęcie zamiast wypisywać takie bzdury.

marabut

pracodawca trzyma cie na czarno przez kilka miesięcy . wymaga od ciebie wyrobienia pewnego limitu pracy , jeśli już się wprawisz i wyrobisz ten limit ,wymaga od ciebie więcej jeśli nie podniesiesz tego limitu straszy cie zwolnieniem z pracy . mimo tego iż nie masz podpisanej żadnej umowy .

lassss
@marabut 07.03.2015 00:45

Jestem bardzo ciekawa kto był taki mądry aby pisać taki bzdury.. Pracuje tam juz jakiś czas i takiego pracodawcy to ze świeca szukać...

Hades
@lassss 25.02.2016 21:36

Lassss.... Dobre sobie. Kaśka, pracuje tam was tyłu a tylko ty jedna Michała bronisz? Właściwie to się nie dziwię,bo kabel pierwszej wody jesteś. W firmie i na czarno ludzi trzyma jak i mobbing stosuje.

marabut

atmosfera w pracy jest masakryczna

Zostaw opinię o Amber Abram Michał Abramczuk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Abram Michał Abramczuk