Opinie o KUNCAR w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KUNCAR. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KUNCAR o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUNCAR w Mikołów

Panie anonim, bnyt, sadu i nowik i (usunięte przez administratora)widzę że pomimo upływu blisko roku wciąż bez pracy a może znowu bez pracy, mimo wszystko powodzenia

gośc Nowy wpis
@1

...pomimo upływu tylu lat, u pana nic się nie zmieniło. Nadal pan tkwi w zapaści profesjonalizmu merytorycznego. W mojej firmie, nie stanąłby pan, nawet 10. sekund, z uwagi na pański ubogi kapitał zawodowy. Ma pan takie same możliwości, jak ja, a nawet większe, by ten kapitał powiększyć, no ale po co, jeśli w pańskim mniemaniu, jest pana ponad wszystkimi i nic pan nie musi, bo też ma pan "status uprzywilejowanego", więc może pan wszystkimi dookoła gardzić. To co pan mi zrobił, tego nigdy panu nie zapomnę. I mam nadzieję, że nigdy pana nie spotkam na swej drodze zawodowej i prywatnie. A te "życzenia" proszę zachować do siebie..... Żegnam i wypraszam sobie jakiekolwiek uwagi z pańskiej strony.......

Magda Nowy wpis

Przeczytałam poniżej ze firma od dawna nie funkcjonuje. Ktoś może się do tego odnieść ?

Niki Nowy wpis

Macie powód, że nikt nie korzysta od dawna z tego wątku? Warto aplikować?

życzliwy Nowy wpis
@Niki

Ludzie - ten Kuncar w Mikołowie jest od kilku lat w likwidacji i nikogo nie zatrudnia, niczego nie produkuje ani nie sprzedaje. Teraz nazywa się dumnie "KUNCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ" :)

Iwona

Brak słów 122 PLN nie są w stanie zapłacić od 80 dni!!!!!! Nie próbujcie sprzedawać im na przelew

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KUNCAR? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Natalia

Czy ktoś może odpowiedzieć użytkownikowi @były pracownik? Jaka jest obecna sytuacja w firmie? Niestety nie mam informacji na ten temat ale może któraś z osób pracujący w firmie może się wypowiedzieć? Czy możesz wypowiedzieć się na temat pracy w KUNCAR?

Natalia

@Dejwis jesteś zadowolony z firmy KUNCAR? Czyli poleciłbyś firmę osobom, które zastanawiają się nad pracą tam? Co tak bardzo Ci się w tej firmie podoba?

@Natalia

Ciekawe czy ten sam prezes teraz zarządza co przedtem ?

Dejwis

No powiem Wam, że mimo wszystko firma jest naprawde w porządku, nie można narzekać na nic co proponują

przedsiebiorca

Żeby było jasne - jestem osobą związaną z firmą KUNCAR SA. Starych historii nie znam. Firma się faktycznie rozwija wiec w temacie pracy zapraszam do prezesa, bo żadnych publicznych rekrutacji nie prowadzimy. Z nowym rokiem zakład przenosi się do miejscowości Wyry do nowej własnej hali, bo się przestał mieścić.

inż_Zatrudniony

Witam, firma powstaje niczym feniks z popiołów. Ciągle dostaje nowe i większe zlecenia. Poszerza swoje horyzonty, proponując ciekawe i innowacyjne rozwiązania. Na hali panuje koleżeńska atmosfera, a przełożeni zwracają uwagę rozwój i zadowolenie pracowników. Płaca godna z perspektywami awansu. Z tego co wiem ciągle poszukują pracowników. POLECAM

inwestor

Kuncar Sp. z o.o. i Kuncar SA to dwie różne firmy. Wszystkie negatywne opinie dotyczą Kuncar Sp. z o.o. które było Caritasową manufakturą i zakładem pracy chronionej. Kuncar SA działa od 2014 i ma się dobrze, ale faktycznie przez przejęcie nazwy i miejsca jest kojarzony ze starym Kuncarem.

E.Molak

Z tego co mi wiadomo to Kuncar jest w trakcie modernizacji i zrywa z Caritasową przeszłością. Przekształcił się w spółkę akcyjną, ma nowych inwestorów, a ci zapewne dopilnują, żeby firma wypłynęła na szersze wody. W takiej sytuacji należy trzymać kciuki.

awula

Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą jak to wygląda z waszych doświadczeń?

Luzik

A co z ludźmi dotychczas zatrudnionymi w KUNCAR? Czy zostały zaproponowane im jakieś inne stanowiska w firmach, które może są jakoś powiązane z firmą, bądź zostały wypłacone jakieś ekwiwalenty za likwidację oraz konieczność zakończenia/zerwania umowy między pracownikami a firmą? Sytuacja trudna i nieciekawa, ale wszystko może mieć zawsze szczęśliwe zakończenie.

dodam ze

Premia tak ale te miały być z funduszu socjalnego a te powinny być odpowiednio wydane a nie na zakup materiałów do produkcji. Dofinansowania: tak do wiadomości (usunięte przez administratora)pracowników: Wysokość dofinansowania 1) 70% z 160% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 2) 70% z 140% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 3) 70% z 60% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności W przypadku pracowników niepełnosprawnych ze schorzeniami szczególnymi: choroba psychiczna, upośledzenie umysłowe, epilepsja, osoby niewidome wysokość dofinansowania wyniesie: 1) 90% z 200% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 2) 90% z 180% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 3) 90% z 100% najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności pamiętajcie więc że prawie wszyscy jesteście opłacani przez PFRON a nie Firmę, dla nich jesteście darmowymi pracownikami.

jeszcze pracuję

zanim skumają kim jestem mam pytanie, gdzie nasze premie na wielkanoc,ponoć były podpisane a pieniążki z funduszu socjalnego się rozpłynęły. Może by ktoś się tym zainteresował - to jestokradanie pracowników. Co na to szef firmy czyli prezesowa ?

pracuję

Właścicielu tej firmy proszę zastanów się nad ludźmi, którzy prowadza tę firmę, bo ciągną ją na dno brakiem kompetencji. Firma zatrudniała prawie 100 pracowników, teraz już mniej niż 50, zlikwidowano filię (gdzie maszyny?) znowu chałtura. Zwalnia się tylko produkcyjnych - biurowi pewni swego. Ludzie się odwracają od instytucji jaką a jest Kuria, bo na to pozwala. Jeszcze jedno - taki właściciel a takie traktowanie niepełnosprawnych.

Nowik

Na drugi raz zatrudniając się w takiej firmie zlecę "wywiad gospodarczy, (usunięte przez administratora)

BNYT

Totalna porażka

Firma fatalna, okropna atmosfera, okropny dyrektor, niedozniesienia prezes, kierownik działu sprzedaży bez kompetencji. Sam dział sprzedaży.....Boże!! Niekompetencja "do sześcianu", skąd oni się wzięli? Znajomi prezesa? Poza tym nie wróżę tej firmie długiego żywota na rynku, o ile jeszcze o niej ktoś na nim pamięta

Zostaw merytoryczną opinię o KUNCAR - Mikołów

KUNCAR