Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Wyszków

Tonik

Nikt nie mówił , że będzie lekko ale za to wiemy że można nieźle zarobić, ja polecam!

Zdecydowanie odradzam pracę komukolwiek, ciężko dostać premię, zabieraja wypłate za błędy które sami dopisują, wypłaty są losowe, kierownik jest zwykłym bucem który lubi sie wyżywać na ludziach. Pracowałem 4 miesiace, kiedyś wziąłem urlop na żądanie i 3 dni później dowiedziałem się od kierownika że nie dostałem urlopu na żądanie i mam nieobecność kiedy chciałem sie zwolnić nie chciał podpisać wypowiedzenia, kiedy w końcu podpisał i okres wypowiedzenia dobiegł końca dostałem zwolnienie dyscyplinarne za to że w ten dzień nie przyszedłem do pracy, kiedy wcześniej brałem urlop na żądanie. Ogólnie ciągłe nadgodzin obowiązkowe, z grafiku mozna sie dowiedzieć na którą godzine przyjdziesz a nigdy nie wiadomo o której wyjdziesz ale wiadomo ze nie o czasie

ciekawski

kto był wtedy twoim kierownikiem?

ciekawski

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda obecna sytuacja na zakładzie. Średnie zarobki no i jak z tymi nadgodzinami? Zmieniło się coś? Czy dalej trzeba je wyrabiać? Jakie godziny pracy w kompletacji?

Johny

Witam chce wstawić samochód do spedycij Wyszków.Jakiś kontakt do kierownika transportu?????/

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Wyszków
Online Marketing Help Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik drukarni
Wyszków
Human Pro Logistics Sp. z o.o.
Judasz

Miałem chęci CV wysłać ale już się odczytałem i mi starczy. Chyba biedronkę wolę z tej drugiej strony.

Olo

Witam, interesuje mnie jakie są u was w Wyszków ie normy konkretnie warzywa i owoce, jak wygląda wyliczanie premi

Zgadnij...
@Olo

Normy są wysokie. Na tyle wysokie, że normalny człowiek nie będzie chciał pracować za te pieniądze

Ioooo
@Zgadnij...

Ok, a coś bardziej konkretnie

@Zgadnij...

A jak się nie wyrobi pełnego założenia tylko np. 2/3 to jest jakaś premia

Olo

Zorro.

Z opiniami krytycznymi napisanymi poniżej się zgadzam- Legenda kompletacji -prawda, narzekają ludzie, że nie chcą na nadgodzinach zostawać a zostają bo się boją mówić o swoich prawach- konsekwencje, problemy zdrowotne. Zapewne dlatego ostatnio spora część ludzi wylądowała na l4 (strajk?, butn, wyciągną konsekwencja wb nich?!) a może po prostu przemęczenie, mają dość zostawania na ciągłych nadgodzinach- bo prosimy (jak poproszą a to cud jak usyszysz taką proźbę), bo trzeba, bo powinniście powiedzieć, że chcesz wyjść wcześniej (ello to co pisze w grafiku to się nie liczy, masz pracować tak długo jak oni chcą). Nie chcesz zostawać , bo nie możesz, jesteś zmęczony, masz życie rodzinne,- ciągłe pytania czemu wychodzisz (wg grafiku..)- wychodzisz zgodnie z planem- jesteś zły, nie masz prawa wyjść, masz umowę jesteś ich prywatnym niewolnikem (o i rzucimy banany tym co zostali, niech się cieszą). Sporo osób narzeka ale i tak zostają, kasę przeliczają (nie zgadza się wypłata) zostają po 1-2h dłużej, wolne- idą do pracy bo potrzeba ( i dostają te banany do jedzenia). A potem narzekają, że kasa się nie zgadza. Ale to już coraz mniejsza liczba osób- coraz więcej wychodzi grafikowo bo po prostu nie mają siły ( o ile im pozwolą wyjść, bo puszczać nie chcą- n i e w o l n i c t w o!).

@Zorro.

Wygląda na to, że w firmie sporo jest nadgodzin do robienia - czy spowodowane jest to niewystarczającą ilością rąk do pracy? Może warto przyjąć po prostu jakieś nowe osoby. W jaki sposób te nadgodziny, o których piszesz i Ty, i inne osoby na forum, są później rozliczane z pracownikiem?

Zorro.
@Marta

Tak są nadgodziny- ale nie oznacza, że dobrze dzięki nim zarobisz . Przemęczenie i normy nie idą w parze. Braki kadrowe, też ale spowodowane tym, że nowi szybko uciekają. Atmosfera i brak pewności kiedy się skończy pracę zniechęcają. Tak więc, jeżeli jesteś w wieku ok 18 lat, nie masz rodziny i bogatego życia osobistego, cierpisz na bezsenność a chcesz mieć pracę to możesz chwilę tam pociągnąć.

@Zorro.

Osobiście nie jestem zainteresowana podjęciem pracy w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie, bo jestem moderatorem forum, a dopytuję o wszelkiego rodzaju kwestie po to, aby inne osoby zainteresowane pracą miały jasność działań w firmie. Czym firma - Twoim zdaniem - mogłaby zachęcić potencjalnych pracowników do zatrudnienia się w niej?

@Zapraszam Urząd Pracy, rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy obecnego lub byłego pracownika Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Czy sprawy różnych problemów, o jakich wspominacie w swoich wypowiedziach, były podejmowane na zebraniach z pracodawcą? Czasem naprawdę warto wyjść z inicjatywą. Czy ktoś z Was także pracuje aktualnie w tej firmie?

Zapraszam Urząd Pracy

Tym powinien się zająć Urząd Pracy, kierownicy oszukują pracowników i rażąco łamią przepisy pracy. W normalnym kraju za takie rzeczy siedzi się w więzieniu. Pracownikom polecam nagrywać WSZYSTKO co się da, zbierać dowody i całość przekazać później policji i urzędowi pracy.

@Jacek, czy masz coś do powiedzenia na temat pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym tej firmy to wnoszę, że jesteś obecnym lub byłym jej pracownikiem. Przypominam osobom wypowiadającym się na forum, że służy ono do wymiany opinii na temat pracodawców. Bardzo proszę o merytoryczne i kulturalne wypowiedzi.

@Zły dotyk boli przez całe życi, a jak długo pracowałeś w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować?

Zły dotyk boli przez całe życi

Witam, pracowałem w tym pięknym zakładzie krótki okres czasu. Niestety uważam że nie da się tam długo wytrzymać ze względu na ludzi oraz ich zachowanie wobec zwykłych pracowników. Nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takim terrorem jak tam. Szkoda mi czasu aby opisywać to miejsce, ale dla porównania wybrałbym wakacje w Kamieńczyku z uchodźcami. Pracę w Jeronimo polecam młodym, pełnym sił, wigoru i ochoty do pracy oraz szybkich wizyt w NFZ. Ludziom szukającym normalnej pracy stanowczo odradzam. Uśmiechnięta biedronka widnieje tylko na logo zakładu, pracownikom już nie jest tak do śmiechu.

@anonymous, oczywiście rozumiem. W takim razie mam nadzieję, że znajdą się osoby, które udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi. Pozdrawiam! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Macie do powiedzenia coś na ten temat?

@Daniel, a próbowałeś już aplikować do pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Myślę, że warto skontaktować się bezpośrednio z firmą i dopytać o interesujące Cię kwestie. Czy macie do dodania coś nowego na temat pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Marta

Nie jeszcze nie próbowałem ale w najbliższym czasie zamierzam. Chciałem tylko zaczerpnąć informacji co i jak w środku wygląda od pracowników :)

Daniel

Witam serdecznie. Jestem po maturze i mam 19 lat. Szukam pracy właśnie i moje pytanie brzmi. Czy są przyjęcia do tego zakładu? Czy uda mi się pogodzić tę pracę ze studiami zaocznymi? I najważniejsze czy warunki finansowe są dobre?

@Zainteresowany, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że chciałbyś pracować w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie. Wysyłałeś już swoje CV do firmy? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Husky, rozumiem, że pracujesz w Jeronimo Martins Biedronka, tak? Możesz napisać, jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Widzę że jest tu cwaniak , który podszywa się pod pracowników i pisze w ich imieniu komentarze. Jeśli uważasz, że jesteś taki anonimowy to się grubo mylisz. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów, zobaczymy co zrobisz jak przyjdzie wezwanie na policję i do sądu, chętnie dowiem się komu żal tyłek tak ściska, że pisze opinie podszywając się pod kogoś i nie zdaje sobie sprawy (z konsekwencji prawnych i nie tylko) jak sobie nagrabił. Ludzie myślą, że wstawią anonimową opinię i nikt ich nie znajdzie, otóż nie ma anonimowego internetu, wszędzie gdzie coś robimy w necie zostawiamy ślady.

Czarnuch

Wszystko jest w naszych rękach. Dopóki się wszyscy nie zbierzemy to będzie jak jest albo gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wyszków

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka