Jeronimo Martins Biedronka

Wyszków

Jeronimo Martins Biedronka

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Marta

@Zapraszam Urząd Pracy, rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy obecnego lub byłego pracownika Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Czy sprawy różnych problemów, o jakich wspominacie w swoich wypowiedziach, były podejmowane na zebraniach z pracodawcą? Czasem naprawdę warto wyjść z inicjatywą. Czy ktoś z Was także pracuje aktualnie w tej firmie?

Zapraszam Urząd Pracy

Tym powinien się zająć Urząd Pracy, kierownicy oszukują pracowników i rażąco łamią przepisy pracy. W normalnym kraju za takie rzeczy siedzi się w więzieniu. Pracownikom polecam nagrywać WSZYSTKO co się da, zbierać dowody i całość przekazać później policji i urzędowi pracy.

Marta

@Jacek, czy masz coś do powiedzenia na temat pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym tej firmy to wnoszę, że jesteś obecnym lub byłym jej pracownikiem. Przypominam osobom wypowiadającym się na forum, że służy ono do wymiany opinii na temat pracodawców. Bardzo proszę o merytoryczne i kulturalne wypowiedzi.

Legenda Kompletacji

abo pamietam sytułacje trzeba bylo dluzej zostawać i wiadomo plecy od tej roboty bolą no to sie chcialem przeciągnąc a taka zołza Moniika mówi a ty co sie wyginasz do roboty no to jest poezja ..... albo ide górą po 8 godzinach wola mnie brygadzista i mowi ze dyscyplinarka a ja mowie ze według kodeksu pracy powinnienes przyjsc poinformowac mnie godzine wczesniej ze trzeba zostac tak mu powiedzialem a on do mnie mówi nie czaruj mnie nie od dzis tu pracujesz kolejna faza i mowi informowac ty musisz ze chcesz wyjsc hahah no to nastepnego dnia podchodze ddo brygadzisty mowie informuje cie ze ide do domu a ten drugi mowi ze znowu dyscyplinarka czlowiek nie ma siły co mówiąc po takiej pracy cos w domu zrobic nisczy psychidznie ta praca i fizycznie ..... i mówie do niego mam dosc ide do domu a ten krzyczy ze dyspcyplinarka hahaha i co przyjezdza kierownik i mówi ze mi wybacza chyba trzeba znac swoje prawa wezcie ludzie sie w garsc ruchaja was na hajs kierownik premie mowi ze co miesiac hahaha a co do czego cała watacha ludzi wyruchana oburzeni hhahah ze hajsu nie ma a jak o tym mowil to jak sępy polecieli robic hahah smiesznie bylo na to patrzec a pieniazkow nie ma albo przyklada dawid reniewicz (usunięte przez administratora) chlopak najlepszy plecy mu siadaja a premi nie dostawal przez 4 miesiace hahah a on dalej robi no to dzieki takim debilom ten magazyn funkconuje podaje przykłady hahah to jest parodia tam nastepny (usunięte przez administratora) mówi ze idzie do domu patrze a on lezy w paletach w makaronie bo siły nie ma haha nie polecam tej pracy nie komu nigdy w zyciu albo gosciu na palarni mowi ze ma (usunięte przez administratora) w robote patrze na ranking a on ponad skale a pozniej plecy mu strzeliły hahha i sie zalił ze pozniej dziecka nie widzi i oczywiscie co zamiast na zwolnienei to urlop bo im daja 500 zl do premi do mnie kiedys dzwonil zeby wziac urlop bo bylem chory to powiedzial mi kierownik pieniadze stracisz a ja mowie ja nie chce pieniendzy ja chce byc zdrowy hahah i sie zakonczyla rozmowa ;P ludzie wejscie cos z tym zróbcie w koncu bo was tam wykączą jest was tylu a jestescie jak zwykle (usunięte przez administratora) ;p albo gosciu idzie do biura a kierownik beke krenci sobie z niego i mleko mu daje do picia ahhaha i zabiera mu mówi ze za mało procent hahha no tak was tam jadą i sie smieją z was te keirwonictwo albo kierwonictwo przy stole siedzi na stołówce i co drugie słowo przeklinali no zero wychowanai bez szkoły ludzie normalnie hahah walczcie o swoje prawa a nie zapieprzacie jak biali murzyni hahahhah

Gościu1234
@Legenda Kompletacji 03.05.2018 18:35

Jestem pełen podziwu, to chyba najdłuższe zdanie jakie w życiu czytałem. Polecam udać się na powtórkę całej podstawówki zanim kolejny raz będzie pan wyzywał ludzi od głąbów ????????????

Jacek
@Gościu1234 16.06.2018 13:14

Polecasz powtórzyć podstawówkę. Ale Pan to napisałeś z małej litery. Nie okazujesz tym samym szacunku innej osobie. Na końcu też powinien być!!!!!!!!!! a nie ????????? . Przecież to jest stwierdzenie, a nie pytanie. Powodzenia w gimnazjum.

Marta

@Zły dotyk boli przez całe życi, a jak długo pracowałeś w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować?

Zły dotyk boli przez całe życi

Witam, pracowałem w tym pięknym zakładzie krótki okres czasu. Niestety uważam że nie da się tam długo wytrzymać ze względu na ludzi oraz ich zachowanie wobec zwykłych pracowników. Nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takim terrorem jak tam. Szkoda mi czasu aby opisywać to miejsce, ale dla porównania wybrałbym wakacje w Kamieńczyku z uchodźcami. Pracę w Jeronimo polecam młodym, pełnym sił, wigoru i ochoty do pracy oraz szybkich wizyt w NFZ. Ludziom szukającym normalnej pracy stanowczo odradzam. Uśmiechnięta biedronka widnieje tylko na logo zakładu, pracownikom już nie jest tak do śmiechu.

Marta

@anonymous, oczywiście rozumiem. W takim razie mam nadzieję, że znajdą się osoby, które udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi. Pozdrawiam! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie? Macie do powiedzenia coś na ten temat?

Marta

@Daniel, a próbowałeś już aplikować do pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Myślę, że warto skontaktować się bezpośrednio z firmą i dopytać o interesujące Cię kwestie. Czy macie do dodania coś nowego na temat pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

anonymous
@Marta 08.07.2018 14:15

Nie jeszcze nie próbowałem ale w najbliższym czasie zamierzam. Chciałem tylko zaczerpnąć informacji co i jak w środku wygląda od pracowników :)

Daniel

Witam serdecznie. Jestem po maturze i mam 19 lat. Szukam pracy właśnie i moje pytanie brzmi. Czy są przyjęcia do tego zakładu? Czy uda mi się pogodzić tę pracę ze studiami zaocznymi? I najważniejsze czy warunki finansowe są dobre?

Marta

@Zainteresowany, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że chciałbyś pracować w Jeronimo Martins Biedronka w Wyszkowie. Wysyłałeś już swoje CV do firmy? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Husky, rozumiem, że pracujesz w Jeronimo Martins Biedronka, tak? Możesz napisać, jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Widzę że jest tu cwaniak , który podszywa się pod pracowników i pisze w ich imieniu komentarze. Jeśli uważasz, że jesteś taki anonimowy to się grubo mylisz. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów, zobaczymy co zrobisz jak przyjdzie wezwanie na policję i do sądu, chętnie dowiem się komu żal tyłek tak ściska, że pisze opinie podszywając się pod kogoś i nie zdaje sobie sprawy (z konsekwencji prawnych i nie tylko) jak sobie nagrabił. Ludzie myślą, że wstawią anonimową opinię i nikt ich nie znajdzie, otóż nie ma anonimowego internetu, wszędzie gdzie coś robimy w necie zostawiamy ślady.

Czarnuch

Wszystko jest w naszych rękach. Dopóki się wszyscy nie zbierzemy to będzie jak jest albo gorzej.

Adam

Nikt nie mówił, że praca będzie lekka. Oby tylko dobrze zarabiać.

Iza

Konkurencja inspiruje do pisania a tu nic mądrzejszego nie przychodzi do głowy?

Husky
@Iza 24.05.2018 19:18

koleżanka robi wgl na magazynie ? czy siedzi przy kompie?

tomek 12345

są tez nagrania na telefonie jak jeden chlopak jest na zwolnieniu chory a kierownik mowi do jego brata przyprowadz go do pracy bo bede sie mscił na tobie to jest patologia ludzie jakie madzie dowody czy to wszystko mowcie a nie chowacue glowe w piasek skonczy sie im to terroryzowanie ludzie

Karolek 455

powiem jedno są nagrania jak pan kierownik mowi pracownikowi co ma reke w gipsie i mowi zeby do pracy przychodzil bo jak nie to na braciach bedzie sie mscił w pracy to wszystko jest telefoniczne rozmowy to jest chore ten pan nie moze byc kierownikem to jest mobbing

Marta

Drodzy użytkownicy, rozumiem Wasze negatywne zdanie o pracy i kierownictwie firmy, ale muszę przypomnieć, że na forum obowiązuje regulamin i zasady kultury wypowiedzi. Oto link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Polecam się z nim zapoznać przed zamieszczeniem kolejnych komentarzy, opinie łamiące regulamin mogą być usunięte z wątku. @Pracownik 123, czy dobrze rozumiem, że zgłosiłeś sprawę mobbingu do PIP'u ?

Pracownik 123

Właśnie ja to dzwonię do pipu o to że stosują mobbing nadodatek to z tymi zwolnieniami że urlopy wciskają I wille innych zresztą ich nagrywalem jak byłem na rozmowach nie daruje

Dawid królik kompletacja

nazywam sie dawid reniewicz pseudonim królik wziął sie z tego powodu ze mówie do brygadzisty ze chce do domu bo królik głodny i puscili mnie :P faza napierdalam norme na chemi 200 bez premi bo mnie wydymają zawsze haha nawet sztil sie smial co miał norme 140 a wziął wyplate mniejsza odemnie o 50 zł hahah ale co tam trzeba dalej robić samo sie nie zrobi jak ja to mówie chemia nie moze być z tyłu hahahha

malyenter1

Wyjściem byłby strajk. Powiedzmy na nocnej zmianie, ale muszą pójść wszyscy, a nie krzyczą po 8 godzinach :ile jeszcze biedronek zostało. A jak trzeba byłoby zastrajkować to odpowiedź : Poczekaj dokończę zlecenie, później pójdę z tobą pokrzyczeć, no i znów do roboty. Tylko jedna nocka strajku a administracja i biuro sraliby jak biedronka po ogórkowej ze stołówki z Wyszkowa.

Dawid Reniewicz
@malyenter1 28.03.2018 22:49

dobrze gosciu mówisz byłą sutułacja podjezdza chlopek z chlodni mowi jak wy wyjdzecie to my tez wyjdziemy i co wyszlem i nikt nie wyszedl ci mówie tam takie dałny robią ze to poezja wariaty ale chyba w zapierdalaniu jedynie tu nie ma wlasnie zespołu zgranego.... srali sie a co do czego dalej robili a jak szlem górą do szatni to patrzyli sie jak by kosmite widzieli daj spokój hahha albo mówia ze mają (usunięte przez administratora) w kierownika z nim nie gadają stoje na palarni a juz zagaduja do niego (usunięte przez administratora) mu liżą a tak to wyzwiska w jego strone hahah

Antek

jak tu praca wyglada jeszcze gorzej niz kiedys ha zero szacunku dla ludzi ze tak ciezko pracuja a oni wiecej i wiecej hah a ty padasz na pysk hahah toc tam niektorzy to chyba nawet techikum nie skonczyli a na stanowiskach kierowniczych ahhah poezja jest tam pozdro dla hubercika brygadzisty to byla chora glowa jak do reniwicza mówi cisnij mordeczko a reniewicz buahhah i poszedl ogien hahahha

Legenda Kompletacji

a ten nowy kierowniczek karaluch czy karalus haha to juz jest poezja od pana tomka uczy sie metod jak ludzi traktowac a karaluch uczy tomasza ubierac bo to taki modnis hahaha albo najlepiej kierownik mowi na brygadzistów swoich jak to banda kretynow no kurde co za atmosfera tam jest swoich pracownikow nawet obraza hahaha

Legenda Kompletacji

a jeszcze jedno normy takie porobili ze to nie wiem jakim cudem mozna to robic toc to jest normalnie wycisk na całego haha a ludzie co scigają sie dalej ahhaha a oni wiecej roboty biorą hahah ludzie w parzniewie wyszli to mniej roboty maja a tu jak pokazuja ze potrafią to niech robią hahaha no normalnie cyrk komedia dramat wszystko tu znajdziecie no to juz jest przesada ze ktos wchodzi do pokoju a ten mowi wyjmij dyktafon to juz swiadczy o tym ze naginają prawa oj bardzo i to bardzo :P hahah nie wiem czy ci ludzie mają mózg ale na to wygląda ze ich los w wieku 50 lat sie skoncnzy z wielkim garbem no wlasnie moj kolega robil 2 lata i zapieprzal i co rozwalil krengi i co kolega musial juz tak nie pracowac bo plecy bolą 40 zastrzyków hahah i sie skonczyly premie tak to jest jak ludzie patrzą na pieniądze ale nie takim kosztem 29 lat i krengosłup rozwalony a wiadomo ruchac w zyciu trzeba i miec sprawnosc hahah pozdro dla prawdziwych i kumatych ludzi a byl tam ten taki jeden mowil co za k u r wy tu pracuja co oni robią to kamieniolom patrze za 2 miechy sam sie nią stał hahaha po rozmowie z kierownikem hahhaha on tak ich owija wokół palca hahahha parodia

Marcin Puścian

Ludzie róbmy strajk ja (usunięte przez administratora) na co czekamy strajk ma byc bo zdechniemy tutaj

Rzemek 300 krzystof

wezcie ludzie sie w garsc i zróbcie cos z tym w kupie siła a nie wy obsrani jestescie (usunięte przez administratora) was bez was ten zakład by nie istniał pomyślcie troche !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet gosciu chory byl do domu go nie chcieli puscic ledwo chodził czlowiek sie bał isc sam powiedziec ze do domu chce 30 pare lat a zastraszony ja (usunięte przez administratora)

mariusz

no własnie idziesz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz ja wychodziłem po 8 to straszyli mnie dyscyplinarko cała hala mówiła ze chce wyjść ludzie zesrani lezeli w paletach bez siły ja dyszlem i co wszyscy zostali to taka tam własnie solidarność haha

Albert Kulesza

chciałem poinformować was że to kamieniołom stosują mobbing jak zaczniesz sie stawiać ludzie frajery haha najlepsze ze tu ludzi oszukują czlowiek sie narobi i 50 zł premi ahha zwolnienia podzierają ludziom plecy im strzelają to zamiast na zwolnienie to urlopy biorą smiech na sali ahhaha Pan dużyn ski kierownik robi sceny jak ktos wziął na żądanie urlop na srodek hali i wyzywa od alkoholików haha byl przypadek ze brygadzista mnie woła do pokoju kaze wyjąć dyktafon hahah i mówi pogadajmy jak przyjaciele pózniej kierownik wraca i pyta sie masz przyjaciół mówie ze tak to on mowi to ich nie bedziesz miał hahaha karaluch nastepny czerwony skarpety rózowe majkti taki kierownik hahahah ogólnie (usunięte przez administratora) taką robote tam nie ma atmosfery i mobbing ponad wszystko omijajcie z daleka Pan dużynski juz dawno powienien siedziec za kratami poważnie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Jeronimo Martins Biedronka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marlena

Jeśli warunki pracy nie zgadzają się albo są sprzeczne z kodeksem pracy polecam sprawę zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Trzeba bronić swoich praw i zdrowia.

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka