Jeronimo Martins Biedronka

Wyszków

Jeronimo Martins Biedronka

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

Konkurencja inspiruje do pisania a tu nic mądrzejszego nie przychodzi do głowy?

Karolek 455

powiem jedno są nagrania jak pan kierownik mowi pracownikowi co ma reke w gipsie i mowi zeby do pracy przychodzil bo jak nie to na braciach bedzie sie mscił w pracy to wszystko jest telefoniczne rozmowy to jest chore ten pan nie moze byc kierownikem to jest mobbing

Marcin Puścian

Ludzie róbmy strajk ja (usunięte przez administratora) na co czekamy strajk ma byc bo zdechniemy tutaj

!!!
@Marcin Puścian 03.05.2018 11:37

Od puściana to się odczep i napisz pod swoim nazwiskiem ja jesteś taki cwany!

Marta

Drodzy użytkownicy, rozumiem Wasze negatywne zdanie o pracy i kierownictwie firmy, ale muszę przypomnieć, że na forum obowiązuje regulamin i zasady kultury wypowiedzi. Oto link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Polecam się z nim zapoznać przed zamieszczeniem kolejnych komentarzy, opinie łamiące regulamin mogą być usunięte z wątku. @Pracownik 123, czy dobrze rozumiem, że zgłosiłeś sprawę mobbingu do PIP'u ?

Pracownik 123

Właśnie ja to dzwonię do pipu o to że stosują mobbing nadodatek to z tymi zwolnieniami że urlopy wciskają I wille innych zresztą ich nagrywalem jak byłem na rozmowach nie daruje

Dawid królik kompletacja

nazywam sie dawid reniewicz pseudonim królik wziął sie z tego powodu ze mówie do brygadzisty ze chce do domu bo królik głodny i puscili mnie :P faza napierdalam norme na chemi 200 bez premi bo mnie wydymają zawsze haha nawet sztil sie smial co miał norme 140 a wziął wyplate mniejsza odemnie o 50 zł hahah ale co tam trzeba dalej robić samo sie nie zrobi jak ja to mówie chemia nie moze być z tyłu hahahha

malyenter1

Wyjściem byłby strajk. Powiedzmy na nocnej zmianie, ale muszą pójść wszyscy, a nie krzyczą po 8 godzinach :ile jeszcze biedronek zostało. A jak trzeba byłoby zastrajkować to odpowiedź : Poczekaj dokończę zlecenie, później pójdę z tobą pokrzyczeć, no i znów do roboty. Tylko jedna nocka strajku a administracja i biuro sraliby jak biedronka po ogórkowej ze stołówki z Wyszkowa.

Dawid Reniewicz
@malyenter1 28.03.2018 22:49

dobrze gosciu mówisz byłą sutułacja podjezdza chlopek z chlodni mowi jak wy wyjdzecie to my tez wyjdziemy i co wyszlem i nikt nie wyszedl ci mówie tam takie dałny robią ze to poezja wariaty ale chyba w zapierdalaniu jedynie tu nie ma wlasnie zespołu zgranego.... srali sie a co do czego dalej robili a jak szlem górą do szatni to patrzyli sie jak by kosmite widzieli daj spokój hahha albo mówia ze mają (usunięte przez administratora) w kierownika z nim nie gadają stoje na palarni a juz zagaduja do niego (usunięte przez administratora) mu liżą a tak to wyzwiska w jego strone hahah

Antek

jak tu praca wyglada jeszcze gorzej niz kiedys ha zero szacunku dla ludzi ze tak ciezko pracuja a oni wiecej i wiecej hah a ty padasz na pysk hahah toc tam niektorzy to chyba nawet techikum nie skonczyli a na stanowiskach kierowniczych ahhah poezja jest tam pozdro dla hubercika brygadzisty to byla chora glowa jak do reniwicza mówi cisnij mordeczko a reniewicz buahhah i poszedl ogien hahahha

Legenda Kompletacji

a ten nowy kierowniczek karaluch czy karalus haha to juz jest poezja od pana tomka uczy sie metod jak ludzi traktowac a karaluch uczy tomasza ubierac bo to taki modnis hahaha albo najlepiej kierownik mowi na brygadzistów swoich jak to banda kretynow no kurde co za atmosfera tam jest swoich pracownikow nawet obraza hahaha

Legenda Kompletacji

a jeszcze jedno normy takie porobili ze to nie wiem jakim cudem mozna to robic toc to jest normalnie wycisk na całego haha a ludzie co scigają sie dalej ahhaha a oni wiecej roboty biorą hahah ludzie w parzniewie wyszli to mniej roboty maja a tu jak pokazuja ze potrafią to niech robią hahaha no normalnie cyrk komedia dramat wszystko tu znajdziecie no to juz jest przesada ze ktos wchodzi do pokoju a ten mowi wyjmij dyktafon to juz swiadczy o tym ze naginają prawa oj bardzo i to bardzo :P hahah nie wiem czy ci ludzie mają mózg ale na to wygląda ze ich los w wieku 50 lat sie skoncnzy z wielkim garbem no wlasnie moj kolega robil 2 lata i zapieprzal i co rozwalil krengi i co kolega musial juz tak nie pracowac bo plecy bolą 40 zastrzyków hahah i sie skonczyly premie tak to jest jak ludzie patrzą na pieniądze ale nie takim kosztem 29 lat i krengosłup rozwalony a wiadomo ruchac w zyciu trzeba i miec sprawnosc hahah pozdro dla prawdziwych i kumatych ludzi a byl tam ten taki jeden mowil co za k u r wy tu pracuja co oni robią to kamieniolom patrze za 2 miechy sam sie nią stał hahaha po rozmowie z kierownikem hahhaha on tak ich owija wokół palca hahahha parodia

Legenda Kompletacji

abo pamietam sytułacje trzeba bylo dluzej zostawać i wiadomo plecy od tej roboty bolą no to sie chcialem przeciągnąc a taka zołza Moniika mówi a ty co sie wyginasz do roboty no to jest poezja ..... albo ide górą po 8 godzinach wola mnie brygadzista i mowi ze dyscyplinarka a ja mowie ze według kodeksu pracy powinnienes przyjsc poinformowac mnie godzine wczesniej ze trzeba zostac tak mu powiedzialem a on do mnie mówi nie czaruj mnie nie od dzis tu pracujesz kolejna faza i mowi informowac ty musisz ze chcesz wyjsc hahah no to nastepnego dnia podchodze ddo brygadzisty mowie informuje cie ze ide do domu a ten drugi mowi ze znowu dyscyplinarka czlowiek nie ma siły co mówiąc po takiej pracy cos w domu zrobic nisczy psychidznie ta praca i fizycznie ..... i mówie do niego mam dosc ide do domu a ten krzyczy ze dyspcyplinarka hahaha i co przyjezdza kierownik i mówi ze mi wybacza chyba trzeba znac swoje prawa wezcie ludzie sie w garsc ruchaja was na hajs kierownik premie mowi ze co miesiac hahaha a co do czego cała watacha ludzi wyruchana oburzeni hhahah ze hajsu nie ma a jak o tym mowil to jak sępy polecieli robic hahah smiesznie bylo na to patrzec a pieniazkow nie ma albo przyklada dawid reniewicz (usunięte przez administratora) chlopak najlepszy plecy mu siadaja a premi nie dostawal przez 4 miesiace hahah a on dalej robi no to dzieki takim debilom ten magazyn funkconuje podaje przykłady hahah to jest parodia tam nastepny (usunięte przez administratora) mówi ze idzie do domu patrze a on lezy w paletach w makaronie bo siły nie ma haha nie polecam tej pracy nie komu nigdy w zyciu albo gosciu na palarni mowi ze ma (usunięte przez administratora) w robote patrze na ranking a on ponad skale a pozniej plecy mu strzeliły hahha i sie zalił ze pozniej dziecka nie widzi i oczywiscie co zamiast na zwolnienei to urlop bo im daja 500 zl do premi do mnie kiedys dzwonil zeby wziac urlop bo bylem chory to powiedzial mi kierownik pieniadze stracisz a ja mowie ja nie chce pieniendzy ja chce byc zdrowy hahah i sie zakonczyla rozmowa ;P ludzie wejscie cos z tym zróbcie w koncu bo was tam wykączą jest was tylu a jestescie jak zwykle (usunięte przez administratora) ;p albo gosciu idzie do biura a kierownik beke krenci sobie z niego i mleko mu daje do picia ahhaha i zabiera mu mówi ze za mało procent hahha no tak was tam jadą i sie smieją z was te keirwonictwo albo kierwonictwo przy stole siedzi na stołówce i co drugie słowo przeklinali no zero wychowanai bez szkoły ludzie normalnie hahah walczcie o swoje prawa a nie zapieprzacie jak biali murzyni hahahhah

Rzemek 300 krzystof

wezcie ludzie sie w garsc i zróbcie cos z tym w kupie siła a nie wy obsrani jestescie (usunięte przez administratora) was bez was ten zakład by nie istniał pomyślcie troche !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet gosciu chory byl do domu go nie chcieli puscic ledwo chodził czlowiek sie bał isc sam powiedziec ze do domu chce 30 pare lat a zastraszony ja (usunięte przez administratora)

mariusz

no własnie idziesz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz ja wychodziłem po 8 to straszyli mnie dyscyplinarko cała hala mówiła ze chce wyjść ludzie zesrani lezeli w paletach bez siły ja dyszlem i co wszyscy zostali to taka tam własnie solidarność haha

Albert Kulesza

chciałem poinformować was że to kamieniołom stosują mobbing jak zaczniesz sie stawiać ludzie frajery haha najlepsze ze tu ludzi oszukują czlowiek sie narobi i 50 zł premi ahha zwolnienia podzierają ludziom plecy im strzelają to zamiast na zwolnienie to urlopy biorą smiech na sali ahhaha Pan dużyn ski kierownik robi sceny jak ktos wziął na żądanie urlop na srodek hali i wyzywa od alkoholików haha byl przypadek ze brygadzista mnie woła do pokoju kaze wyjąć dyktafon hahah i mówi pogadajmy jak przyjaciele pózniej kierownik wraca i pyta sie masz przyjaciół mówie ze tak to on mowi to ich nie bedziesz miał hahaha karaluch nastepny czerwony skarpety rózowe majkti taki kierownik hahahah ogólnie (usunięte przez administratora) taką robote tam nie ma atmosfery i mobbing ponad wszystko omijajcie z daleka Pan dużynski juz dawno powienien siedziec za kratami poważnie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Jeronimo Martins Biedronka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marlena

Jeśli warunki pracy nie zgadzają się albo są sprzeczne z kodeksem pracy polecam sprawę zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Trzeba bronić swoich praw i zdrowia.

Smykla

Dajcie spokój z ta pracą . nadgodziny oddają 1:1 każdą porostu każdą nadgodzinę

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Jeronimo Martins Biedronka? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Myszka

Praca w biedronce na której ja pracuje jest do kitu jak pracownik jest hory to musi pracować bo inaczej grozi że następnego dnia możesz nie przychodzić do pracy mam młodego kierownika który jak coś chce to umie poprosić ale generalnie nie polecam pracy na tym obiekcie cały czas poszukują u nas ludzi i nitkt tam niechce pracować albo popracuje tydzień i ucieka

Ciekawa
@Myszka 21.09.2017 07:49

Mówisz o centrum dystrybucji w Wyszkowie?

Marta

@AnimowanyRzeczywiście, jeśli sytuacje, o których piszesz mają miejsce, to warto o tym informować firmę. Czy wyjazd do Kostrzyna już miał miejsce? Jeśli tak, to daj znać, czy miało to już wpływ i czy zaszły jakieś zmiany w Waszych warunkach pracy.

Animowany

Zgadzam się z twoją wypowiedzią , ale pracownicy szykują się na strajk i jadą do Głównego Biura do Kostrzyna.Porozmawiać z dyrektorem firmy.Bo już nie mogą wytrzymać Psychicznie i Fizycznie z traktowaniem Kierowników i przełożonych pracowników mają za nic. Kierownicy niedługą będą pracować sami.Kierownicy randkują w biurach a Pracownicy robią jak woły, ale wkrótce to się zmieni.I kierownicy będą pracowników błagać żeby wykonali pracę.

Donosicel

witam chamskich kierowników nierobów , którzy poganiają pracowników do pracy i mają ich za śmieci i gówna.Robimy po 12 godzin A mamy napisane w umowie po 8 godzin pracy.Oszukują nad nadgodzinach liczbowych , dni wolne zabierają zastraszają pracowników zwolnieniem.Nie przestrzegają przepisów kodeksu pracy , oraz nie mają wyrozumiałości dla pracowników tylko sami o siebie chodzą.Ludzie robią jak woły w puszczy , Pracuje się na warunkach szkodliwych i nic nie jest za tą wynagrodzone. Praca na Zimnych magazynach powinna być wynagradzana minimum 4500 tysiąca zł a nie 3000 zł oraz premia powinna być stała. Oszuści i złodzieje tylko biorą do swoich kieszeni. Nie polecam tej pracy.

Chomiik

kamieniołom dobry tylko dla ludzi mających finansowy nóż na gardle

hgf

@Franio no z tego co ja sie oreitnuje to tutaj to całkiem spore zarobki sa dla sprzedawcow- kasjerow..

mlody

siema jak tam teraz praca wygląda

wyszkowianin

każdy narzeka, ale zwolnić się nie chce. Jest to masakryczne miejsce, rozbija zwiazki, zabiera cały czas wolny...ciagle praca praca praca. Najlepsi sa Ci ktorzy siedza za biurkiem nigdy nie wiedzieli jak sie pracuje i jak to powinno wygladac i sie rzadza....ajjj szkoda gadac

prezes

Panie dyrektorze jako osoba odpowiedzialna za firmę i przecież nie popierająca dotychczasowego powszechnie występującego chamstwa pośród kierowników, starszych itp. zrobi Pan z nimi porządek bo prawda jest taka, że praktycznie każdy z nich znęca się psychicznie nad pracownikami grożąc między innymi utratą premii która jak wiadomo mała nie jest i nikt nie chce jej stracić. Doszły mnie słuchy, że jest Pan człowiekiem uczciwym i sprawiedliwym i może zrobi Pan z tym porządek. I przy okazji to niech Pan może podniesie pensje kierownikowi technicznemu bo do jednego ze swoich stałych usługodawców skarżył się, że za darmo to on też "tego" robił nie będzie. Resztę widać na fakturach, może z tym też czas skończyć. Liczę na Pana zainteresowanie tymi sprawami.

prezes

Kolego anonim centrum czynne jest bez przerwy co dzień pracownicy wylewając litry potu harują na wypłaty dla nierobów którzy siedzą po administracjach biurkach i biureczkach i przeglądają portale społecznościowe, serwisy aukcyjne i plotkarskie a niektórzy roz"brykani" kierownicy bez szkoły i talentu nawet stronki xxx. Jeżeli ktoś wybiera się tam do pracy to niech na starcie kupi dyktafon i po miesiącu można pisać kilka pozwów. Kadra zarządzająca nie ma wykształcenia i za grosz kultury osobistej fala mobbingu zalewa tą firmę, ludzie pracujący tam mają wyprane mózgi i już sami siebie nie szanują, a reszta się boi odezwać bo ma rodzinę na utrzymaniu.

Chłopek

Uprzejmie zawiadamiam moich przyjaciół z biedronki centrum że chcą nam zabrać pracujące niedziele i święta będziemy mieli przez to mieć mniej pieniędzy nie będziemy mogli kupywać luksusowych aut ani też brać kredytów na nasze super wille na wsi o basenach przydomowych to już zapomnimy trzeba coś z tym zrobić musimy się zebrać i podjąć decyzje żeby obronić pracę w niedziele i święta zbieramy już podpisy we wszystkich parafiach a żeby obronić pracę w dni wolne i święta, nie dajmy się!! praca w centrum w wolne dni i święta jest dla nas honorem

Wielbiciel

Droga Magdaleno jeśli chodzi O Jeronimo należy ci się wszystko: paczki na święta Bożego Narodzenia, na 1 czerwca na dzień dziecka też, z przykrością zawiadamiam że bonusa nie dostaniesz jeżeli twoje dziecko idzie do szkoły dostaniesz wyprawkę jeśli będziesz pracowała na sklepie to to samo ci się należy jeśli chodzi o zarobki w ,, centrum ,, są bardzo wysokie jak na wiejskie warunki jeżeli jesteś zarejestrowana w Kruzie przyjmą cię odrazu jeśli będziesz pracowała w sklepie praca lekka i przyjemna jeżeli w centrum po 2 miesiącach do ginekologa taki tam zapieprz zapomnisz jak się nazywasz zapomnisz o weekendach nastaw się na nocne zmiany nie ma świąt ostra rywalizacja, jeden drugiego zjada trzeba mieć twarde łokcie atmosfera grobowa nie znajdziesz tam przyjaciółek każdy widzi własny czubek nosa polecam tylko sklep

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka