Infarmex S.C. Leszek Jargan Jolanta Jargan Andrzej Szklorz Katarzyna Szklorz

Sosnowiec

Opinie o Infarmex S.C. Leszek Jargan Jolanta Jargan Andrzej Szklorz Katarzyna Szklorz

angela

Pracowałam tam i nigdy więcej, nie będę brała udziału w tych szopkach. Odradzam!!!!

Pracuś
@angela 03.02.2015 13:17

Cześć Angela. Takim osobom jak Ty, którym się nie chce pracować wszędzie będzie źle. Pozostały zespół jakoś nie narzeka.

adam

Pracowałem przez okres jednego roku. Odszedłem ze wzgledu na wyjazd. Porządna firma spoko szefowie. Zawsze wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę i pracodawcę

Zostaw opinię o Infarmex S.C. Leszek Jargan Jolanta Jargan Andrzej Szklorz Katarzyna Szklorz - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infarmex S.C. Leszek Jargan Jolanta Jargan Andrzej Szklorz Katarzyna Szklorz