Farm-Jed Sp. z o.o.

Opinie o Farm-Jed Sp. z o.o.

laguna

Lekcewazace odpowiedzi magisterek,wręcz odpychające.Przy probie zakupu leku Acodin zostałem ofukniety jakby to byl narkotyk i powiedziani mi że wydaja tylko jedno opakowanie.Pani rzuciła paragon na lade i...................zapytałem czy moge jeszcze coś kupić.W oczach tej pani widać było że chyba jest żle że wogóle żyje !!!!!Odczuwałem juz tak kilka razy,ale są inne większe problemy.DO TEJ APTEKI JUŻ NAPEWNO NIGDY NIE WEJDĘ!!!!!

Jajaja

Na Grojeckiej jest bardzo ciężko ale są przyzwoite zarobki. Właściciele przemili. Zawsze można się dogadać. Bylo dosyc ciezko ale na rozmowie nikt tego przede mną nie ukrywał. Nikt nie zatajal żadnych "kwiatków" które wyszły w trakcie pracy jak to zwykle bywa z innymi firmami- kawa na ławę. Zawsze można sobie dorobić na dyzurach jeśli ktoś chce. Jeśli nie-nikt Cię nie stawia pod ścianą że musisz. Jeśli komuś nie przeszkadza że nie jest lekko to jak najbardziej polecam

omatko

W aptece na grójeckiej 76 pohukują na klientów. W aptece na swietokrzyskiej nie wiedzą co mają na półkach.

Zostaw opinię o Farm-Jed Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farm-Jed Sp. z o.o.