Opinie o Praktyka Stomatologiczna Lek.Dent. Paweł Bednarz Amber Sc Agnieszka Bednarz Paweł Bednarz w Mielec

counter
XYZ Nowy wpis

Polecam ten gabinet

Andrzej Nowy wpis
Klient

Panie na recepcji bardzo mile i pomocne, pan Pawel swietny specjalista. Wszystko swietnie wyjasni i mozna pogadac jak z czlowiekiem. Mialem przeszczep kosci i wszystko swietnie przeprowadzone. Zero bolu po jak i wtrakcie. Z czystym sumieniem moge polecic pana Pawla.

Co wiecie o firmie Praktyka Stomatologiczna Lek.Dent. Paweł Bednarz Amber Sc Agnieszka Bednarz Paweł Bednarz w mieście Mielec? Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Praktyka Stomatologiczna Lek.Dent. Paweł Bednarz Amber Sc Agnieszka Bednarz Paweł Bednarz - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad