Opinie o Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest umowa w firmie Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Technik zatrudniają na umowę zlecenie?

Rep

Umowa o pracę - normalne pieniądze zawsze na czas

Domino

Polecam firmę w 100% świetna obsługa pacjentów i miła atmosfera w pracy

Zgadza się super firma, super produkt

Wanda Nowy wpis

kiedyś jak widziałam ofertę dla pracownika działu logistyki to miał wpisane godziny pracy od 10:00 do 15:00 z podkreśleniem, że to praca na część etatu. czy dzisiaj można się już zatrudniać na spokojnie na cały? Ciekawi mnie jakie zarobki by wtedy wychodziły

Pacjent Nowy wpis

Jak oceniacie produkt i serwis ?

Klient Nowy wpis
@Pacjent

Bardzo dobry produkt w dobrej cenie - pacjenci są bardzo zadowoleni z jakości dźwięku jak i ergonomii obudowy. Starkey kiedyś odstawał od pozostałych producentów zarówno jakością wykonania, wzornictwem jak i jakością dźwięku kreowana przez średniej jakości przetworniki. Obecnie Starkey nie ustępuje pod tymi względami konkurencji.

Domino

Polecam firmę w 100% świetna obsługa pacjentów i miła atmosfera w pracy

Czemu od razu nick „dziewczyna”? na dziale są same Panie? Taka polityka czy po prostu akurat Panowie teraz nie aplikowali? mnie oferty na ten dział się nie wyświetlały, nie ma rotacji?

Możecie wyjaśnić kontekst tego wątku? Nie bardzo rozumiem o jakie detale nagle chodzi. wyżej w dodatku ktoś pytał o zatrudnianie pań, o co mogło chodzić? jest to dział w którym polecacie pracę czy jednak lepiej się nim nie interesować?

Obiektywny

Mateusz Dulat wiele lat działał w sposób pozbawiony jakiej kolwiek etyki i korumpował mentalnie i finansowo protetyków w mojej i innych firmach. W okresie między 2017 i 2018 bardzo zwiększył swoje prymitywne działania - nie chce widzieć tego (usunięte przez administratora) na oczy

Mateusz Dulad poleca :)
@Domino

Super obsługa zwłaszcza w salonie firmowym w Poznaniu Osiedle Rzeczypospolitej 1 https://centrum-aparatow-suchowych-adaudio-partners.business.site/

Olgierd
@Domino

Zgadza się godni polecenia - super produkt a z ludźmi jak to z ludźmi są różni znałem stary zespół był cool a teraz nie znam ludzi ale produkt jest z pewnością dobry

Anonim Nowy wpis

Zgadza się super firma, super produkt

Mario

Zdecydowanie super produkt polecam w rozsądnych pieniądzach

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik / Techniczka aparatów słuchowych?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Były technik

Zarobki jak na Wawe bez szału - jak wytrzymasz z kierownikiem serwisu Panią W. to życzę powodzenia :)

Beata

Pracowałam i nie polecam

Aktualnie pracująca
@Beata

Starkey to super atmosfera i super ludzie - wreszcie po tych nieudacznikach ktoś sprząta. Wprowadzamy nowy CRM (wszystko będzie dokładnie raportowane - każda wizyta i nawet kontakt np. telefoniczny). Wreszcie firma ściąga zaległości w płatnościach (nie będziemy kredytować nierzetelnych klientów)- lepiej sprzedawać mniej ale drożej - mamy najlepszy produkt na rynku - nasze aparaty maja łączność z iPhonami jako jedyne na rynku. W Marmed pozbyliśmy się najsłabszych pracowników i dywersantów. TQ to manager wysokiej klasy (na trudnym rynku niemieckim w ciągu 30 lat pracy wypracował 8% udziału w rynku) podobnie jak KB - bardzo sympatyczna i serdeczna osoba - uporządkowała firmę - nie podejmuje pochopnych decyzji (lepiej nie podejmować decyzji niż złą podjąć) ja mam doświadczenie w branży medycznej kilkuletnie i wiem o czym mówię. MB szybko się uczy i jest zdyscyplinowany w ostatnim czasie schudł kilkanaście kilogramów i mimo tego ze nie na mgr-a to poszedł na podyplomowe prywatne studia celem zwiększenia swoich kompetencji. Jedynie kolega z zachodu trochę dziwnie się zachowuje - ale na niego tez mamy pewna koncepcje ????

Kształtna Doris
@Aktualnie pracująca

Dokładnie - podobnie jak u nas w BOK-u - nie spieszymy się bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy - klient jak chce zamówić to musi poczekać - to nie jest piekarnia tylko produkt medyczny. Nasze nowe procedury wydłuża proces wysyłki ale dzięki temu będzie mniej pomyłek. Faktury i wysyłki będą wysyłane pod właściwe adresy a nie jak do tej pory. Nie będą przedstawiciele nam narzucać tempa pracy i prowokować pomyłki. Firma jest super poukładana - Kataline dba o nas jak matka

Pani W
@Były technik

Jak ktoś jest nieudacznikiem i jest w stanie 1-2 aparaty polutować za dzień to niech nie ma pretensji ze się Pani W (usunięte przez administratora). A tych aparatów w naprawach coraz więcej bo nasprzedawali tego przez ostatnie 8 lat jak poparzeni a ludzie nie dbają i się to psuje na potęgę a w serwisie 2 osoby pracują - dobrze ze nadgodziny płacą dobrze - w serwisie jest dobrze tylko dużo pracy.

Rzepa
@Kształtna Doris

W rzeczy samej z klientem trzeba mieć dystans - to jest biznes a nie pogaduszki u cioci na imieninach. Ja pracuje 7 miesięcy w Starkey to bardzo fajna firma z potencjałem. Pani kierownik BOKu profesjonalnie mnie wprowadziła - powiedziała pamiętaj: klienta trzeba trzymać krótko bo ci na głowę wejdzie. W Starkey pracownik jest najważniejszy - jak któremuś klientowi nie pasuje to może sobie szukać alternatywy a my i tak zrobimy swoje plany. Dyrektor MB zawsze nas wesprze w trudnej sytuacji z trudnym klientem. Ci protetycy są strasznie zmanierowani

BART
@Aktualnie pracująca

Widać jaka kompetencja Aktualnie pracującej - aparaty z łącznością z iPhone ma od dawna każdy z producwentów Sivantos, AudioService, Phonak itd. już nawet się tym nie chwalą, bo nie jest to żaden wyczyn ale gratuluję zachwytu! Jeśli pracujesz w marmed to co wiesz o Starkey, jeśli w Starkey to nie wypowiadaj się o marmed. Chyba, że i tu i tu pracujesz - ale wiedzy o rynku protetyki to ty nie masz :) Tych personalnych doklejek nie będę nawet komentował :)

Aktualnie pracująca
@BART

A co za różnica gdzie pracuje w Starkey czy Marmed - przecież to jedno i to samo ????

BART
@Aktualnie pracująca

No właśnie, że nie. To dwie różne firmy. Tak naprawedę Starkey samodzielnym właściciel firmy Marmed był bardzo krótko - może z rok. (przy ponad 20-sto letniej historii Marmed to niezaprzeczalnie niewielkie osiągnięcie). Ogólnie cała historia Starkey-Marmed to może 2-3 lata. Poczym Starkey pozbył się firmy Marmed, Aktualnie pod względem prawnym i formalnym to już od kilku miesięcy dwie różne firmy. Różnica jest więc zasadnicza - to nie jest jedno i to samo jak piszesz w komentarzu! Dlatego właśnei pisałem, że bez sensu jest dokładnie opisywać historie pracujących osób w Starkey pracując w Marmed i na odwrót odwoływać się do Marmed i historii nie uczestnicząc w niej. Chyba, że jest inaczej i pracujesz od lat i w jednej i w drugiej firmie i masz tak rozległą wiedzę na ich temat oraz osób, które tam pracują i pracowały. Inazcej to tylko puste słowa i klakierstwo :)

Ronald
@BART

Marmed i Starkey to dwie różne firmy :) VW i skoda to tez zupełnie inne samochody nic wspólnego z sobą nie maja :) Nazisci to nie Niemcy :) Marmed i TJ audio to tez dwie inne firmy :) Starkey nie dostarcza aparatów do marmed i tj audio :D Thorsten Q to bardzo sympatyczny niemiaszka :D Ala ma kota a sierotka ma rysia :) Starkey to największy producent aparatów :D HA Starkey są bezawaryjne :D Starkey ma super serwis i tani :D Cytując klasyka: „Wszyscy wszystko wiedzą i wiedzieli” :D

@BART

Bujać to my a nie nas ????

Małgorzata

Ale, że o co z tym chodzi?

Ciekawski

Czyli w tej firmie przedstawiciele mogą handlować na na boku oficjalnie..?

Ziarno prawdy

Co Ty tam wiesz w nogach śpisz. Obecnie Starkey zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą hurtową. Jest porządek w firmie i fantastyczna atmosfera. Smród został wywietrzony po gangu Olsena. Takie same ciapy jak w filmie.

TJ

Ciekawe CAS24 powiadacie

Antycenzor

Dlaczego usuwacie Aparaty Słuchowe 24 Wałbrzych CENTRUM APARATÓW SŁUCHOWYCH 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. To reklama

TJ

CENTRUM APARATÓW SŁUCHOWYCH 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Super firma

Olsen

Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych super firma najtańsze aparaty Starkey w Polsce polecam

Syn krawcowej

Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych to jest moc dobrego słyszenia - dyskretnie i tanio ale solidnie i dobrze. Aparaty na twoje ucho, nie zwlekaj dzwon 575 242 474 pytaj o MD napewno powiedzą: ale o co chodzi :D

Bardzo dobra umowa jest

Z piaskownicy w Skrzynkach

Super firma - dadzą zarobić i dadzą dorobić(usunięte przez administratora)-

Makówka
@Były technik

Hej, opowiedział byś coś więcej? Myślałam trochę o tej pracy, ale potrzebuję opinii kogoś kto już tam pracował. Najlepiej nie na forum, wiadomo ;)

Rep

Umowa o pracę - normalne pieniądze zawsze na czas

Audioprotetyk

Starkey to super produkt w swojej klasie w hurcie najwyższy model kosztuje poniżej 1000 PLN netto - ale produkt dobry nawet lepszy do swojej ceny - można zarobić :) dziewczyny w terenie też super. Polecam Starkey bo sama na nim dobrze zarabiam :) polecam zdecydowanie

Lolka

Hej, opowiecie mi o aktualnym procesie onboardingu i ogólnym przyuczaniem do stanowiska w przypadku Technika aparatów słuchowych? W ofercie pisali o nauce od podstaw. Zastanawiam się ile czasu zajmuje

Wiki
@Lolka

Super firmą składaj papiery będziesz z pewnością zadowolona - super firma - pełne wsparcie od dyrektora i księgowej w każdym zakresie super produkt i super ludzie - zdecydowanie polecam

Zadowolona

Pracowałam w Starkey i bardzo polecam, mają bardzo dobry produkt w przystępnej cenie i są dobrym pracodawcą - zawsze kasa na czas

Super firma
@Zadowolona

Super miejsce pracy polecam zdecydowanie pracowałem tam wiele lat

Pacjent

Jestem można powiedzieć stałym klientem i jestem bardzo zadowolony z aparatów Starkey Miałem Zseria i teraz mam Livio i dostrzegam walory tych aparatów w codziennym użytkowaniu.

Maria

Jestem pacjentem Starkey i jestem bardzo zadowolona z aparatów Starkey. Miałam wcześniej kilka marek ale Starkey najbardziej mi odpowiada. Polecam Maria

Uwagę zwraca ta sugestia dotycząca jakichś przejęć. Ciekawe jakby to wpłynęło na prace na pozostałych stanowiskach. Ja myślę przede wszystkim o (usunięte przez administratora) technika. Jakie teraz wychodzą im zarobki?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Takich ludzi nam trzeba :)

Tylko bez kwalifikacji i doświadczenia zatrudniamy - takich ludzi nam trzeba na ostatnią prostą…

@Takich ludzi nam trzeba :)

Z jakich przyczyn osoby bez doświadczenia są potrzebne na ostatniej prostej? Do tego nawet jeśli takie są to czy organizuje im się szkolenia? jaki mogą mieć zakres i ile trwają?

Bolesław

Nie polecam - tragedia drogie serwisy oddałem aparat do serwisu i 600 zł za głośnik

Janina
@Bolesław

Ja ostatnio odebrałam aparat z serwisu i zapłaciłam 1243,56 zł za naprawę słuchawki, mikrofonu i czyszczenie. To jest chore żeby ludzi tak naciągać ja 2400 zł zapłaciłam za ten aparat a tu takie koszty. Dobrze że mi dzieci pomogły finansowo zapłacić za to. Ja mam 2500 zł emerytury a tu takie koszty napraw. Już więcej nie kupię aparatu Starkeja

Witek
@Janina

Zgadza się naprawy mają bardzo drogie ta pani z gabinetu gdzie chodzę ze słuchem mówiła że ich firma się wycofuje ze współpracy bo nie dość że drogie to jeszcze trzeba czekać po 3-4 tygodnie, podobno rekord to 1,5 miesiąca był bo oni te aparaty do naprawy do Meksyku wysyłają. Są problemy z uznawaniem gwarancji - zawsze jest wina pacjenta. Ja za przegląd i wymianę słuchawki 654 zł zapłaciłem - szok. Zwariowali - miałem fonaka i prawie 12 lat działał bez zarzutu a ten Starkej się psuje co chwilę - na gwarancji 5 napraw w tym 3 płatne, bo co ? Moja wina. Nie polecam - lakier schodzi z obudowy - tandeta

Stanisław
@Witek

Serwis drogi (usunięte przez administratora)i jednoczenie za naprawę swojego aparatu 784 zł - to jest naprawdę przykre bo ten aparat odziedziczyłem po mamie która już ostatnie 3 lata nie korzystała z tego urządzenia a mi był przydatny. Ja dzięki uprzejmości Pani która opiekowała się słuchem mojej mamy - dostroiła mi aparat mamy bo ja też straciłem słuch. I tu mi nagle taką kwotę tydzień po pogrzebie(usunięte przez administratora) ta firma Strajkej jest naprawdę bezlitosna.

ala

Świetne miejsce pracy, pozytywna atmosfera, zgrany zespół, bardzo polecam firmę Starkey.

Pacjent

Witam serdecznie, Chciałem zobaczyć ofertę w punkcie detalicznym Starkey na stronie: www.cas24.com.pl ale stronie nie działa a na bilbordzie jest podana i są nawet grafiki aparatów Starkey (a tak na marginesie czy oby jest to zgodne z nową ustawą odnośnie reklamy?). W ostatnim czasie widziałem że wszyscy producenci na ulotkach mają stosowne formułki zamieszczone. Na tym bilbordzie w Wałbrzychu widać całą gamę panstwa aparatów - czy to nie wyczerpuje znamion złamania stosownych przepisów ? Pozdrawiam Czesław

Starlink?

Mam pytanie czy ta wasza firma pytała Pana Elon-a Musk-a czy nie ma nic przeciwko temu żeby te wasze akcesoria nazywać „Starlink” - żeby nie było tak jak z nazwaniem pierwszego IIC Starkey nazwą „Otolens” i się okazało że trzeba było szybko zmieniać na „Soundlens” bo się okazało że nazwa „otolens” jest zastrzeżona. Proszę o konstruktywną odpowiedź - tylko na miłość boską nie napiszcie że Elon oparł swój biznes o Starkey a w poczekalni jest jeszcze Jeff Bezos :)

Patrząc po wpisach widać, że w tym roku chyba dość słabo był z opiniami. Mimo to jaka aktualna ocena z pracy jako technik aparatów słuchowych? Podczas przeglądania Mokotowa udało mi się odszukać ofertę w której było napisane, że zarabia się od 5,000 do 5,500 zł. Czy praca jest ciężka? Jaka atmosfera występuje teraz na miejscu i ile osób jest na zmianie?

Fan Dulata

Dulat pracujesz jeszcze - czy cię dziewczynki zastąpiły ? Widziałem ze jakiś czas temu pisałeś o przewietrzeniu - ze jak Tomka i Łysego nie ma to niby lepiej. To jak rześko ci już już - czy się dalej dusisz ? Jak cię dalej przydusza to się zgłoś do węgierskiego pulmonologa.

CAS 24 System na Kubiaka
@Fan Dulata

(usunięte przez administratora) Kubiak już wie o twoich strategicznych posunięciach - Napoleonie biznesu.

Szczeciński
@Fan Dulata

Matełusz to jedyny profesionalista na ulicy Postępu w Warszawie a ulica Postępu to jedyny postęp w Starkey Polska - mówi wam to człowiek który zna zagadnienie i wie w jakim kierunku idzie drużyna TQ ????

Protetyczka

O co chodzi z ta firma CAS 24 - to jakaś sieć - jakie warunki są pracy i płacy ?

Arek
@Protetyczka

To jest firma w której ma ciche udziały przedstawiciel Starkey - to prawda dlatego już o gangu olsena nie pisze

Pavel Nedved
@Protetyczka

Tak sieć powiązań

Julia
@Arek

Hmm i jak te udziały wpływają na prace w firmie? Bo chyba trochę nie rozumiem

Napoleon Biznesu ze Skrzynek
@Julia

Nie rozumiesz bo jesteś ograniczona intelektualnie

Grzegorz
@Napoleon Biznesu ze Skrzynek

Padło pytanie o warunki pracy. Wiesz cokolwiek, ile płacą technikom aparatów słuchowych?

Małgorzata

A wyjaśnisz co się stało tam u was i o co chodzi? Jak ktoś nie siedzi w temacie to trudno się domyślić.

Julia

Czytam waszą wymianę zdań, ale jako osoba z zewnątrz mało rozumiem :( Chce wysłać cv do firmy, ktoś podpowie jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjna? Pytali o coś konkretnego?

Sprzedawca

Był gang były wyniki…… a teraz zostaje tylko placek po węgiersku…:)

@Sprzedawca

Placek po węgiersku? Czyli żałujesz, że odeszli? Bo ja też już troszkę się tutaj pogubiłam, skoro on pisze, że oni trollują teraz niby.

Polecam
@Małgorzata

Zainteresowana
@Julia

Czy dowiedzialas sie czegos konkretnego? Wumiana zdan ktora tu widze jest mocno zatrważajaca. Tez mam rozmowe o prace z Pania Katxxxx i nie wiem czego sie spodziewac. Troche jestem zniesmaczona opiniami na tym portalu. Nie chce trafic do polskiego bigosu :/

@Zainteresowana

I co, był bigos czy nie? Bo nikt Ci nie odpisał a ciekawa jestem jaka ostateczna decyzja u Ciebie zapadła? Jest ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.
  • Wirażowa 119
    02-145 Warszawa
  • NIP: 5221046291 KRS: 0000200593

Starkey Laboratories Poland Sp. z o.o.