UMIK

Biłgoraj

Opinie o UMIK

grzegorz

firma z ogromnym dorobkiem wiele by mogło być lepiej w każdej firmie i u nich pewnie coś by trzeba poprawić ale robią sumiennie raczej nie robią tego pierwszy raz właściciel chyba ma swoje zdanie bo jak się pojawia to pracownicy jakby trochę się bardziej starali .Ogólnie i w serwisie jak i w terenie znają sie na robocie. pozdrowienia dla ekipy i szefa od Grzegorza

pensjonat

wiedza w sprawie teleinformatyki na poziomie z gościem rozmawiam był to chyba właściciel firmy i on wie o czym mówi zaproponowane rozwiązanie przyniosło efekty pracownicy zadowoleni z wdrożonych rozwiązań a finansowo mamy korzyści teraz jest taniej i lepiej gość ma gadane i wie co mówi ja jestem zadowolony

urząd gminy

firma jak firma normy zachowane wiedzą co robia zakładali nam centrale mysle że pełny profesjonalizm ceny maja na poziomie i chyba robia to od dawna bo doradzili mi pare rozwiązań i jestem im wdzięczny bo widze w tym kierunku naprawdę są zorientowani

rth

byłem tam na praktyce jest okej ogólny bałagan ale coś robią nauczyłem sie podstawowych zeczy pozdrawiam szefa polecam chłpakom jak najbardziej

Zostaw opinię o UMIK - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UMIK