Biuro Plus-Kitta i Spółka Sp.j.

Szczecin

Opinie o Biuro Plus-Kitta i Spółka Sp.j.

AP18

Czy ktoś chce kupić z 1 zł dług Biuro Plus Kitta i Spółka Sp.j. w wysokości 1159,25 zł? Faktura za materiały. Chętnie sprzedamy. Warunek taki żeby Panowie Kitta rzeczywiście zapłacili tę kwotę.

worker

Firma Biuro Plus Kitta i Spółka Sp.j. , postanowiła utrzymać się na powierzchni za cudze pieniądze. Ratunkowy biznesplan oparty został na oszustwie, polegającym na wstrzymaniu płatności swoim dostawcom za otrzymany towar. Dosłownie można to nazwać kradzieżą. Po wytoczeniu spraw windykacyjnych przez wierzycieli i wykluczeniu z sieci Biuro Plus, firma "Kitta i Spółka" zmieniła nazwę na OFICON.PL Sp.z o.o., zapominając o długach. Panowie Kitta pracują teraz nad nową marką, teraz znacznie spokojniejsi bo to Sp.z o.o. Panowie,z niecierpliwością oczekujemy kolejnego otwarcia nowej firmy ! Przestrzegam wszystkich.

Dami

żenada, kompletnie zadłużeni i nie ma szans na nic

silver

Uwaga ! Nie mają już prawa do posługiwania się marką Biuro Plus.

portowiec

Są ok ale z powodów rodzinnych musiałem sie przenieść.Właściciel ludzki chłop ale branża cienszka

JA
@portowiec 20.06.2014 14:33

dobra ściema nie jest zła... firma beznadziejna - warunki, jak na placu budowy, wszystkiego brakuje dla pracowników. nie ma nawet długopisów, czy papieru toaletowego. wypłat za czerwiec jeszcze nie ma. nie polecam, chyba, że kto,ś lubi wolontariat.

Zostaw opinię o Biuro Plus-Kitta i Spółka Sp.j. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus-Kitta i Spółka Sp.j.