arcon Mariola Kaproń

Sulejówek

Opinie o arcon Mariola Kaproń

Maria

Pani Mariola Kaproń projektowała i nadzorowała kuchnie wykonywaną przez studio atlas Domoteka. Bardzo fajna projektantka oddana pracy , zawsze służąca dobra radą . Miłe zaskoczenie mimo urlopu ,, dyspozycyjna,, czyli w momencie prac służy pomocą . Nie liczy sie projekt , sprzedaż a potem niech sie dzieje co chce z realizacja i klientem. Bardzo dziękujemy . Mimo opinni o atlas zdecydowaliśmy sie na podpisanie umowy bo kupiliśmy Panią Mariolę Kaproń

Kaska

Pani Mariola Kaproń osoba konkretna w tym co robi, rzeczowa. Kobieta z klasa potrafiąca rozważyć za i przeciw, prEdewszystkim nie narzuca zdania lecz podaje argumenty. Fajnia współpraca i fajna realizacja mebli z Atlas . Dziękujemy napewno wrócimy po meble dla córki. Katarzyna

Piotr

Pani(usunięte przez administratora)pracuje z nami już kolejny raz ,ostatnio 7 lat temu wróciliśmy aby tyma razem wykonała nam projekt wnętrza klasycznego. Mega zadowoleni jesteśmy z zaangazowania. Super projektantka z duszą i zaangażowaniem. Polecamy Piotr

atlas

Pani Mariola Kaproń wykonała dla Nas projekt mebli Atlas -ukłony dla Pani przede wszystkim za cierpliwość -zrobiła chyba sześć wersji aby dać możliwość wyboru -w skrócie meble stoją i są funkcjonalne .Dziękujemy .

zadowoleni

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem jakie podejście do klienta.Chodziłem długo w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca gdzie chcę zrealizować wnętrze.Wiekszość architektów narzuca zdanie,styl i nawet nie słuchają co się do nich mówi!!!! Już wiemy u kogo będziemy aranżować wnetrze.Pozdrowienia dla pani Marioli Kaproń

JCEK

Świetny fachowiec -podchodzi z pasją do każdego projektu .Osoba ciepła serdeczna potrafiąca słuchać. Świetnie dostosowuję się do wymagań .Dziękujemy Pani Mariola Kaproń (dzieciaczki również dołańczają się do podziekowań).Świetny projekt i realizacja ,praca to sama przyjemność z Panią Mariolą-ale uwaga wymagająca dla montażystów i ekip które wykonują jej projkty.Dziekujemy Jacek i Anna z dziećmi:)

Monika

Szukałam długo Pani Marioli , poszłam do salonu w Sulejówku który. Niestety został zamknięty (kiedyś Pani Mariola Kapron robiła mi mieszkanie i bardzo robi to starannie i tylko z nią chcieliśmy z mężem wyk. Meble. Spotkałam p rzypadkiem w salonie mebli warszawa. Baaaardzo sie ucieszyłam ponieważ byłam już u dwóch projektantem i żadna nie wiedziała o co mi chodzi. P. Mariola kapron od razu przygotowała piękny projekt , meble już sa !!dziekuje i cieszę sie ze trafiłam znowu na pania. Polecam bo mało osób którzy wykonują prace od serca. pozdrawiam Monika (jest teraz w Italmeble gdyby ktoś szukal)

Zostaw opinię o arcon Mariola Kaproń - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arcon Mariola Kaproń