Agawa.PL Sp. z o.o.

Tomaszów mazowiecki

Opinie o Agawa.PL Sp. z o.o.

AGAWA.PL

Zarząd firmy AGAWA.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Maz., ul. Milenijna 38/40 chciałby poinformować, że wszystkie zawarte powyżej treści są oszczerstwami . Przedstawione sytuacje nigdy nie miały miejsca. Rozpowszechnianie nieprawdziwych treści mających charakter pomówień bądź zniesławienia grozi karą grzywny lub pozbawienia wolności zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego.

salomea
@AGAWA.PL 02.08.2016 08:28

nie chrzań bzdur ! kłamać jak niemcy nikt tak nie umie , chyba jedynie propaganda ruska.Przykład; kompromitacja służb, rządu niemieckiego po zamachu w Berlinie. Dobrze ,że włosi ich wyreczyli.

Skre

Nie polecam. Kredyty to prawda. Burdel na kółkach. Brak pensji, plotki, oczernianie innych. Zawsze winni byli pracownicy!

m

5000brutto

info

Jak tam wygląda sprawa zarobków?

pistolet

(usunięte przez administratora) obietnice tylko obietnice pracowałem kilka miesięcy bez złotówki do tej pory nawet się nie odezwali. zrezygnowałem dla nich z dobrej pracy. jeździłem po realizacjach pracowałem dużo bo firma była w dołku jak wyszli z dołka to nawet nie podziękowali. oczerniali swoich byłych pracowników nawet podobno pracownicy brali kredyty dla nich aby pomóc wyciągnąć firmę z dołka mnie też namawiali w zamian miałem zostać członkiem zarządu (usunięte przez administratora)

shre

nie polecam ...

Zostaw opinię o Agawa.PL Sp. z o.o. - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agawa.PL Sp. z o.o.