Ksercom Justyna Korycka

Kalisz

Opinie o Ksercom Justyna Korycka

Grzegorz

Zdecydowania odradzam jakiekolwiek zakupy od Pani (usunięte przez administratora) Jak napisał ktoś wyżej firma w garażu ale chyba nawet nie. Lekceważący stosunek do klienta, a oferowane przez firmę gwarancje to czysta fikcja. Pani Justyno przypomnę Pani, że umów należy dotrzymywać i jeśli nadal nie będzie się Pani wywiązywać z umowy będę mięć wątpliwą przyjemność spotkać się Panią w Sądzie.

ksercom

lesiu - 2012-05-07 22:12:42 pyskata to mało powiedziane [usunięte przez moderatora] tak jak jej poprzedni szef z biurotechu nie polecam [usunięte przez moderatora] sprzedaje używane maszyny jako nowe cofając liczniki Witam, Jestem ciekawa kto wystawia te negatywne opinie, zapewne konkurencja. Tym lepiej, że anonimowo. To są jedyne negatywne komentarze na jakie można natrafić w sieci na temat naszej działalności. Sugeruję opierać się na komentarzach moderowanych i szanowanych serwisów. Na obalenie powyższych nieprawdziwych informacji, sugeruję sprawdzenie chociażby stopnia obsługi klienta, to jedyny słuszny komentarz. Pozdrawiam nieżyczliwą konkurencję... Szefowa...:)

lesiu

No nieźle, firma w garażu z [usunięte przez moderatora] na czele (szefową) to ma być firma dająca szerokie możliwości rozwoju zawodowego?! Najlepsze jest to, że opinie wystawiają osoby, które nie są tam zatrudnione ani nigdy wcześniej tam nie pracowały - wystarczy przeczytać. Pewnie sama \"szefowa\" je zamieścila. Nie polecam ani jako pracodawcy, ani jako sprzedawcy. Niezadowolony klient, który należy do licznej grupy oszukanych przez tę firmę

Zostaw opinię o Ksercom Justyna Korycka - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ksercom Justyna Korycka