Opinie o Multicom Karol Marcin Błaszczyk w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multicom Karol Marcin Błaszczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Multicom Karol Marcin Błaszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multicom Karol Marcin Błaszczyk w Szczecin

Aneta Nowy wpis

Jak oceniacie prace w tym serwisie ?

Ryszard Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów i warto zwracać uwagę na właściwy adres

Emerytka Nowy wpis

Może to jest dobra firma dla właścicieli firm i młodych ludzi, ale zupełnie nie polecam jej starszemu pokoleniu. Dwukrotnie rozmawiałam telefonicznie z pracownikiem firmy, raz byłam w punkcie osobiście. Obsługa wyjątkowo niesympatyczna, skupiona na swoim monologu. Zadzwoniłam do innego punktu i w ciągu kilku minut, dzięki podpowiedziom pracownika , podałam dane mojego laptopa, dowiedziałam się ile będzie kosztowała usługa i że będzie wykonana w ciągu 1 dnia. A koszt będzie o połowę niższy, aniżeli ten, który poniosłam przy identycznej naprawie 2 lata temu. A obsłudze firmy Multicom chcę powiedzieć, że też kiedyś będą seniorami i nie życzę im żeby byli tak traktowani przez przyszłe pokolenia.

Adrian Nowy wpis

Serwisuję tutaj firmowe laptopy od dawna i zawsze jestem zadowolony. Dodatkowo taniej niż z w innych serwisach.

Firma Multicom Karol Marcin Błaszczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Kuba

Jestem usatysfakcjonowany naprawą laptopa, płyta główna wymieniona za dobrą cenę,polecam.

Jarek

Serwis zasługuje na wysokie opinie, najlepszy w Szczecinie. Naprawili mi PC w szybkim tempie, chodzi zdecydowanie lepiej niż wcześniej

Rzeczywiście naprawy w Multicom cenowo wychodzą dobrze,naprawiali mi tam telefon i komputer,serwis jest ok

@Michał

Może Ty podzielisz się z nami informacją, jak to się stało, że trafiłeś ze swoim problemem akurat do firmy Multicom Karol Marcin Błaszczyk? Naprawę telefonu w tym miejscu polecił Ci znajomy, czy może był to całkiem losowy wybór? Przedstaw proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku, abyśmy mieli pełny obraz sytuacji.

Damian

Witam. Czy do Multicom warto oddać do naprawy tablet? posiadam tablet który przestał ładować baterię i szukam serwisu który poradzi sobie z naprawą

Martyna
@Damian

Tak, warto. Ja zaniosłam do nich tablet z zepsutą baterią,poradzili sobie, wymienili na nową i normalnie już ładuje. Porównywałam 3 serwisy i w Multicom było najtaniej

@Martyna

W Twoim przypadku głównym kryterium, co do naprawy uszkodzonej baterii w tablecie był wybór najtańszego serwisu? Może wcześniej zasięgałaś informacji o tym, jakie są opinie na temat firmy Multicom Karol Marcin Błaszczyk? Proszę, abyś przedstawiła, jak to wyglądało w przypadku sytuacji, którą opisałaś.

Konrad

oddaje do naprawy do Multicom laptopy firmowe i też mogę polecić. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Naprawa zawsze mniej więcej na czas. Fajnie, że mogą odwieźć naprawionego laptopa. Wcześniej korzystałem z innego serwisu, również w Szczecinie, ale nie radzili sobie ze wszystkimi naprawami, dlatego jestem zadowolony ze współpracy z Multicom

Pati

jestem zadowolona z usług, naprawa dobra. Laptop znowu działa, nie mogłam go odebrać osobiście więc serwisant przywiózł mi go. W ramach wdzięczności wystawiam pozytywną opinie

Norbert

mi firmę polecił kolega, był zadowolony z naprawy. Oddałem do serwisu tablet z uszkodzonym ekranem,rozlany. Serwisant podał orientacyjną cenę naprawy, godzinę później do mnie zadzwoniono z konkretną ceną,dwa dni później tablet był do odbioru, więc naprawa błyskawiczna jak dla mnie a tablet działa normalnie

Patryk

Jest tanio,jestem zaskoczony. Chłodzenie wyczyścili, system wgrany na nowo, dość szybko, na pewno będę korzystał jeszcze

@Patryk

Jak to się stało, że skorzystałeś akurat z usług firmy Multicom Karol Marcin Błaszczyk? Firmę polecił Ci znajomy, czy może znajduje się ona blisko Twojego miejsca zamieszkania, dlatego zdecydowałeś się oddać swój sprzęt właśnie do nich? Może wiesz również, czy firma zatrudnia pracowników, czy właściciel sam wykonuje naprawy? Odpowiedz, jak to wygląda. Będę wdzięczny.

Arni91

Naprawili mojego laptopa więc oceniam serwis pozytywnie

Pablo.87

Naprawa wykonana przede wszystkim szybko, 100 % satysfakcji

Patryk

wszystko ok

Darek

naprawiali mi ładowarkę, tanio i sprawnie.

Kamil

Serwis jest ok, naprawa trochę się przedłużyła w czasie, ale ważne, że matryca dobrze wymieniona

Laptop odebrany dzisiaj z naprawy i usługa wykonana super. Zawiasy w laptopie wymienione, zadowolenie 100 %

Aleksander Wrona

Szybka naprawa laptopa, w dwie godziny naprawiono gniazdo ładowani w moim laptopie, obsługa świetna, serwis do polecenia! Lubię atmosferę w Multicom Karol Marcin Błaszczyk za: bardzo szybki czas naprawy

Małgorzata

Chciałam podziękować panom z Multicom za szybką i fachową naprawę mojego laptopa. Po konserwacji oraz zwiększeniu pamięci ram laptop działa nieporównywalnie lepiej. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Multicom Karol Marcin Błaszczyk - Szczecin

Multicom Karol Marcin Błaszczyk