Mikrotech Piotr Andracki

Nysa

Opinie o Mikrotech Piotr Andracki

grot

Byłem, pracowałem i widziałem jak firma się zmienia na gorsze. Z miłej atmosfery zrobił się kocioł i wyścig szczurów. Ciągłe śrubowanie norm-proszę tylko otworzyć dziennie kilkaset stron a gdzie mowa o przeszukaniu ich. Płaca minimalna a po odliczeniu kosztów utrzymania komputera-serwisy naprawy, elektryczność, internet itd. zostanie całkiem niewiele. Firma za nic nie wracała. Czasem dla wybitnie ambitnych były premie. I nowe normy dla reszty. Plus to elastyczny czas pracy ale nikogo tam nie obchodzi, że akurat internet szwankował, bo nie każdy ma światłowody do domu, a to prądu nie było bo zerwało linie czy jakieś tam prace były prowadzone i każdy taki dzień uszczuplał urlop. Kadra znerwicowana, opryskliwa, ciągłe stwarzanie atmosfery zagrożenia utraty pracy. Jeśli nie masz innej alternatywy śmiało składaj papiery. Jeśli do tego masz orzeczenie o chorobach psychicznych to tym chętniej Ciebie powitają-ponad 200% na takie osoby było dofinansowania :D Zapomnieli o tym, że z pierwszą grupą to jest większość wózkowiczów, którzy często muszą pracować z łóżka by nie dostać odleżyn od ciągłego siedzenia. Zapomnieli, że na takie osoby 160% płacy minimalnej dostają dofinansowania. Zapomnieli a może nigdy nie mieli na uwadze, że taka praca to przede wszystkim rehabilitacja społeczna wyalienowanych ludzi.

Djbum

Właściciel na oko spoko ale co do babek to tyran(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Mikrotech Piotr Andracki - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrotech Piotr Andracki