ComputerSpeed Pogotowie Komputerowe

Częstochowa

Opinie o ComputerSpeed Pogotowie Komputerowe

Kazik

Przede wszystkim spodobało mi się, że: oddzwaniają jeśli nie mogą odebrać w danej chwili co dzisiaj rzadko się zdarza. Na bieżąco byłem informowany o postępach naprawy, cenę określoną miałem przed naprawą po diagnostyce. Niewiele ale przy większych cenach i zbiorowych usługach można się potargować :)

Anna79

Bardzo ludzkie podejście. Wszystko wytłumaczone nawet takiemu laikowi jak ja. Wiem za co płacę, wiem co otrzymuję. Pozdrawiam

Paweł Szyc

Dla mnie bardzo profesjonalna firmy z bardzo życzliwym podejściem. Robota do przodu przy miłej atmosferze.

Tomek Bartoszyc

Wszystko bardzo w porządku. Szybko i rzeczowo.

Zostaw opinię o ComputerSpeed Pogotowie Komputerowe - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ComputerSpeed Pogotowie Komputerowe