Zakład Energetyczny Enion Grupa Tauron

Częstochowa

Opinie o Zakład Energetyczny Enion Grupa Tauron

ppop

słabo że za najniższą krajnową, to poniżej godności człwowieka...natomiast przym=najmnije tyle, że ta atmosfera...

ziko

Widzę,że nikt nie narzeka,bo w żadnej firmie w Polsce nie zarobi się tyle co w Tauronie.Jełopy po zawodówkach zarabiają grubo ponad 3 tys zł , a nic poza podpięciem kilku kabli,czy wymiany bezpieczników nie potrafią.Dlatego ceny za energię sa tak wysokie.Dyspozytorz którzy nic sobą nie reprezentują zarobią ponad 5 tys zł,nie wspominając o pseudo kierownikach.Do firmy nie dostaniesz się z ulicy bo tylko rodzina i znajomi.Już dawno powinni to bagno rozwlić,bo za to płacimy tylko my odbiorcy.

Zostaw opinię o Zakład Energetyczny Enion Grupa Tauron - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Energetyczny Enion Grupa Tauron