4Com Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o 4Com Sp. z o.o.

gość

Radze omijać z daleka. Firm ferująca szkolenie za ponad 300 pln by zostać przedstawicielem finansowym. Nie polecam

anonin

przedsiebiorstwo to raczej nie jest pracuja tam trzy osoby reszta to wlasciciele. posprawdzajcie sobie w internecie. jesli godna polecenia jest praca za najniższe z możliwych wynagrodzen to gratuluje. wymagania zawyzone, placa zanizona. obowiazki nieokreslone bo trzeba byc od wszystkiego. firma robi wiele na pokaz a wspolzaleznosci sa niejasne. szkoda czasu na prace w takiej firmie. Jesli jestescie ambitni i szukacie pracy gdzie mozna sie czegos nauczyc i cos osiagnac to zly adres. w tej firmie sie nie awansuje wogole. Chora atmosfera, dziwne relacje. Szukajcie prace w bardziej stabilnej firmie.

Zostaw opinię o 4Com Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Com Sp. z o.o.