Opinie o Ebimedia s.c. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ebimedia s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ebimedia s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ebimedia s.c. w Wrocław

PKP Pędolino Nowy wpis

Pracuję w firmie od ponad roku. Więc śmiało mogę powiedzieć że polecam pracę w Ebimedia nie zawiodłem się na szefach w żadnych sprawach czy to osobistych czy firmowych. Od strony HR i zarządzania: Pracowałem w wielu firmach przeważnie korporacjach, te firmy oferowały "rodzinna atmosferę" dopiero w Ebimedia taką atmosferę odnalazłem. Współpracownicy z chęcią dzielą się swoja wiedza i pomagają w problemach. Istnieje bardzo rozbudowany system bazy wiedzy oraz instrukcji. Każdy nowy pracownik bardzo szybko jest przeszkolony i gotowy do samodzielnej pracy. Marcin i Tomek którzy prowadzą firmę oraz współpracownicy potrafią okazać wielkie wsparcie każdemu kto w danej chwili tego potrzebuje. Brzmi to trochę idealistycznie, lecz taka jest prawda, mają zamiar stworzyć firmę rodzinna i idą ścieżką ku temu prowadząca nie zbaczając z niej i swoich postanowień. Kadra administracyjna bardzo profesjonalna i tak samo jak szefostwo bardzo empatyczna, potrafi w każdej chwili pomóc i zainteresować się czy wszystko jest ok czy czegoś nam nie potrzeba. Sprzęt i wyposażenie profesjonalne, laptop, telefon, monitory i inne urządzenia peryferyjne. Firma jest w stanie zakupić każdy sprzęt jaki będzie nam potrzebny jeżeli będziemy potrafili uzasadnić jego potrzebę. Dodatkowo elastyczny czas pracy można się dogadać odnośnie pracy, jeżeli potrzebujemy wyjść wcześniej możemy zawsze przyjść wcześniej do pracy ważne żeby przepracować pełne 8h/ System zadań i pracy Sama praca w zespole jest wielkim atutem, gdyż zespół jest bardzo zróżnicowany na poziomie wiedzy i doświadczenia, posiadamy wybitnego administratora Sieci, który zawsze znajdzie czas na pomoc w sprawach związanych z usługami IT przy czym też potrafi zorganizować tak zadania by szybko się nauczyć na przyszłość. W zespole mamy też genialne przedstawicielki płci pięknej, na stanowisku HR oraz Specjalistkę od spraw Automatyzacji, jej projekty potrafią wcisnąć w podłogę, szczęka opada co Ona potrafi zrobić Power Automate. Tak samo jak nasz Sensei od Sieci tak samo koleżanka nie żałuje swojego czasu i swojej wiedzy. Mamy tez specjalistów którzy walczą na pierwszej linii wsparcia doświadczonych w bojach, którzy nie boją się podejmować kolejnych nowych tematów i rozwijają się, coraz bardziej z każdym miesiącem. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad przystąpieniem w nasze szeregi to nie myśl długo, i przyłącz się do nas. Ja po ponad roku nie żałuję i cieszę się ze jestem członkiem Ebimediowej rodziny. Gwarantuje, poczucie stabilności, bycia częścią czegoś większego, oraz dobrej i przyjaznej atmosfery.

Bochunek Nowy wpis

Po niecałych 6 mcach współpracy mogę powiedzieć zupełnie szczerze: Bardzo miłe zaskoczenie! Po latach pracy w korporacjach mam wrażenie, że wreszcie odnalazłem swoje miejsce. Na początek proces rekrutacyjny: Rewelka!, szybko i konkretnie. Dokładnie przedstawiono mi oczekiwania, warunki pracy i perspektywy. Odpowiedź przyszła niemal natychmiast (szczerze mówiąc nie zdążyłem nawet dojechać do domu po rozmowie kwalifikacyjnej. ;). Bez zbędnego wielotygodniowego oczekiwania. Warunki pracy: Firma nowoczesna, aktywnie weryfikuje i wdraża nowe technologie zarówno u siebie jaki u swoich klientów. Nowe, dobrze wyposażone biuro. Porządne narzędzia i stanowisko pracy. Dostęp do nowoczesnych systemów. Dostęp do auta służbowego. Praca jednozmianowa od pn do pt. Możliwość dorobienia płatnymi dyżurami. Ludzie: Otwarci, pomocni i weseli. Normalny zgrany zespół, w którym nie ma czasu na nudę. A co najważniejsze zawsze można liczyć na pomoc. Na szczególną uwagę zasługuje szefostwo. Panowie Giełda to prawdziwi ludzcy ludzie ;) Bez przysłowiowego "kija w (usunięte przez administratora) Potężna wiedza i inteligencja, a przy tym niesamowite podejście i szacunek do pracownika. Moim zdaniem wzór przełożonego godny naśladowania. Ze spotkań z takim szefem zamiast z pełnymi gaciami, wychodzi się zawsze z pełną głową pomysłów :D Podsumowując... Dokładnie tak powinno wyglądać normalne miejsce pracy. Do którego w poniedziałek idziesz z takimi samymi chęciami jak wychodzisz w piątek;)

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Ebimedia s.c.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Asystent/-ka?

Gregory Nowy wpis

Praca jako helpdesk IT polega na rozwiązywaniu wszelakich problemów zgłaszanych przez użytkowników w systemie ticketowym oraz na infolinii. Większość problemów rozwiązywana jest poprzez dostęp zdalny, natomiast zdarzają się sytuacje gdzie trzeba pojechać na miejsce do Klienta. Pracodawca zapewnia świetnej jakości sprzęt do pracy - laptop, telefon, zaplecze techniczne, samochód służbowy do dyspozycji przy konieczności wizyt na miejscu - nie ma tak że czegoś brakuje. Pracuje się w fajnym, nowym biurze, w przyjaznej atmosferze, zawsze można było liczyć na pomoc współpracowników. Dodatkowo świetny Szef, z którym nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Jako dodatek do pensji podstawowej istnieje system premiowania. Jest możliwość poszerzania kompetencji dzięki dostępowi do systemu e-learningowego, szkole angielskiego oraz udziału w nowych, ciekawych projektach.

Kamil1759

Pracodawca dba o warunki sanitarne. Szef bardzo ugodowy, wszystko można z nim załatwić. Idzie na rękę pracownikom.

admin

Oceń swoją współpracę z firmą Ebimedia S.C.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Ebimedia s.c. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ebimedia s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Ebimedia s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ebimedia s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ebimedia s.c.?

Kandydaci do pracy w Ebimedia s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ebimedia s.c.
  • Antonia Vivaldiego 30 lok. 5