Astcon Rozwiązania Informatyczne

Gdynia

Opinie o Astcon Rozwiązania Informatyczne

Ciekawa praca w sympatycznej atmosferze. Dużo nietypowych projektów i stosowanych technologii, dzięki czemu można się wiele nauczyć, i nie ma dzięki temu zbyt dużej monotonii w wykonywanej pracy.

Jacek

Jako podwykonawca nie mogę narzekać - regulują należności w terminie, współpraca układa sie miło, ale też mają swoje wymagania o których wprost informują i pilnują ich przestrzegania. Ta firma raczej nie korzysta z usług podwykonawców, my jesteśmy jednym z niewielu ze względu na dość specjalistyczne usługi przez nas świadczone.

Zostaw opinię o Astcon Rozwiązania Informatyczne - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astcon Rozwiązania Informatyczne