Gumieniak Alina Dag-System

NIP: 7121162538 REGON: 430677209

Gumieniak Alina Dag-System

Opinie o Gumieniak Alina Dag-System

Ja

Olewają klientów. Zbywają "nie mam czasu" i kłamią.

Zostaw opinię o Gumieniak Alina Dag-System - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gumieniak Alina Dag-System