Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Kraków

Opinie o Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Zaciekawiona

Witam, a widzę że pojawiło się ogłoszenie na necie-że przyjmą księgową!Może ktoś tam pracował i podzieli się prawdziwą opinią na temat tej firmy? Dzięki wielkie

były klient

no coż wiele mozna powiedziec o tej firmie , ale na pewno nie to ze jest profesjonalną firmą. ładne dziewczynki raczej sa ozdoba biura Pana [usunięte przez admina]Ale to przeciez przyciaga klientów. Poza tym omijajcie to biuro z daleka. Brak profesjonalizmu pod kazdym wzgledem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anomin

ciekawe bo Emil tam nigdy nie pracowal, wiec po co panie [usunięte przez admina] ta ściema? Chyba że to ty Elizko???

Zostaw opinię o Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych