Alfa-Logis Sp. z o.o.

Błonie

Opinie o Alfa-Logis Sp. z o.o.

Parę zdań o firmie Alfa Logis: Polecam tą firmę z całego serca ale pod warunkiem, że: 1. Lubisz pracować 10h dziennie (czasem i dłużej) 2. Chcesz zaczynać zmianę o 4 rano lub kończyć o 24 3. Pragniesz jeździć po magazynie na którym na podłodze w alejkach regałowych stoi kilkadziesiąt a może i więcej palet tak że wjeżdżając wózkiem masz z każdej strony po 2cm miejsca. Mogły by nie stać ale nie ma kto i często gdzie tego wstawić 4. Chcesz pracować w każdą sobotę a może nawet w święta państwowe i niedzielę bo pracy zawsze za dużo a ludzi za mało. 5. Dodatkowo licz się, że nie wszyscy koordynatorzy mają minimalne kompetencje do tego co robią 6. Kochasz wysłuchiwać pretensji, że jest bajzel na magazynie, opóźnienia w wysyłkach, błędy itp. i oczywiście nie jest to wina za małej liczby pracowników 7. A dla osób z góry i tak najważniejsze jest wymyślanie coraz to nowych pomysłów typu zakaz pracy na wózku w krótkich spodniach (za to butów ochronnych mieć nie musisz, najważniejsza jest czapka ochronna), zakaz wychodzenia na fajka w parach (bo niby wtedy dłużej się pali) i tym podobne bzdety... A że brakuje miejsca na magazynie? Radz sobie sam... 8. Będziesz mógł mieć też zaszczyt robić przez agencje 1.5 roku i ci nie zaproponują umowy ale za to niektórzy szczęśliwcy dostaną po miesiącu i nie licz na wyjaśnienia dlaczego ty nie dostałeś. 9. A na końcu zawsze cie mogą zwolnić od tak bo nie chciałes/nie mogłeś przyjść w sobotę i nie ważne że w tygodniu robiłeś 50h... 10. No i pamiętaj, że zawsze robisz za wolno i za mało dokładnie, bo przecież koordynatorzy zza biurka by to zrobili lepiej/szybciej 11. Jedyni zadowoleni w tej firmie to chyba Ukraińcy co robią i po 16h dziennie. Tak więc jeśli podoba Ci się to będzie to idealna praca dla ciebie :)

Chcesz pracować w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Alfa-Logis Sp. z o.o. - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.