Alfa-Logis Sp. z o.o.

Pass

Opinie o Alfa-Logis Sp. z o.o.

beznadziejnedno

Pani Kaniewska beznadziejna, bez kompetencji, nie nadaje się do pracy z ludźmi, powinna sama sobie oklejać ponad 300 książek na godzinę i układać je równo na palecie, wręcz pod linijkę, prawa pracy łamane nagminnie, Ukraińcy dymają po 12-16h i są traktowani jak śmiecie, nie polecam nikomu, dwa razy się zastanówcie zanim podejmiecie tam pracę

Parę zdań o firmie Alfa Logis: Polecam tą firmę z całego serca ale pod warunkiem, że: 1. Lubisz pracować 10h dziennie (czasem i dłużej) 2. Chcesz zaczynać zmianę o 4 rano lub kończyć o 24 3. Pragniesz jeździć po magazynie na którym na podłodze w alejkach regałowych stoi kilkadziesiąt a może i więcej palet tak że wjeżdżając wózkiem masz z każdej strony po 2cm miejsca. Mogły by nie stać ale nie ma kto i często gdzie tego wstawić 4. Chcesz pracować w każdą sobotę a może nawet w święta państwowe i niedzielę bo pracy zawsze za dużo a ludzi za mało. 5. Dodatkowo licz się, że nie wszyscy koordynatorzy mają minimalne kompetencje do tego co robią 6. Kochasz wysłuchiwać pretensji, że jest bajzel na magazynie, opóźnienia w wysyłkach, błędy itp. i oczywiście nie jest to wina za małej liczby pracowników 7. A dla osób z góry i tak najważniejsze jest wymyślanie coraz to nowych pomysłów typu zakaz pracy na wózku w krótkich spodniach (za to butów ochronnych mieć nie musisz, najważniejsza jest czapka ochronna), zakaz wychodzenia na fajka w parach (bo niby wtedy dłużej się pali) i tym podobne bzdety... A że brakuje miejsca na magazynie? Radz sobie sam... 8. Będziesz mógł mieć też zaszczyt robić przez agencje 1.5 roku i ci nie zaproponują umowy ale za to niektórzy szczęśliwcy dostaną po miesiącu i nie licz na wyjaśnienia dlaczego ty nie dostałeś. 9. A na końcu zawsze cie mogą zwolnić od tak bo nie chciałes/nie mogłeś przyjść w sobotę i nie ważne że w tygodniu robiłeś 50h... 10. No i pamiętaj, że zawsze robisz za wolno i za mało dokładnie, bo przecież koordynatorzy zza biurka by to zrobili lepiej/szybciej 11. Jedyni zadowoleni w tej firmie to chyba Ukraińcy co robią i po 16h dziennie. Tak więc jeśli podoba Ci się to będzie to idealna praca dla ciebie :)

STUDENT

Na szacunek i zrozumienie ze strony kadry kierowniczej nie ma co liczyć, większość pracowników to Ukraińcy, którzy czasami pracują nawet po 12h dziennie a i tak nie są szanowani przez kierowników i brygadzistów, zresztą tak jak pozostali pracownicy. Atmosfera fatalna, kojarząca się z obozem pracy, ciągłe ponaglanie, krzyczenie na pracowników, wyśmiewanie, ustalanie niemożliwych do zrealizowania targetów dla pracowników np. w oklejaniu książek wymaga się ponad 300 książek na godzinę. Przeszkolenie stanowiskowe właściwie nie istnieje, polega na tym, że dostaje się karteczkę do podpisania, później pretensje do pracowników, że coś robią nie właściwie. Szczególnie odradzam pracę z brygadzistką Panią Marzeną K. , krzyczy na pracowników, wyśmiewa, nie szanuje ludzi, nie zapewnia przeszkolenia, czepia się w zasadzie o wszystko. Ja na szczęście już tam nie pracuje, innym też dobrze radzę poważnie się zastanowić przed podjęciem pracy, chyba że lubicie być traktowani gorzej niż zwierzęta w zamian za ponad 2 tysiące pensji.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Alfa-Logis Sp. z o.o. - Pass

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.