Opinie o Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak w Warszawa

Sylwia .P Nowy wpis

Panią Kasię poleciła mi koleżanka i bardzo się cieszę . Widać doświadczenie w tematach medycznych i odszkodowań , nie spodziewałam się ,że moją sprawę uda się załatwić tak szybko i sprawnie .

Tadeusz Arciszewski- Klient Nowy wpis

Bardzo polecam usługi Kancelarii miła obsługa i to już od weĵścia w recepcji uśmiechnięta Pani w oczekiwaniu proponująca kawę. Spotkanie i rozmowa odbyła się zgodnie z umówionym czasem bez zbednego oczekiwania a cały mój problem został też rozwiązany nawet lepiej niż się spodziewałem.

Klient Nowy wpis

Odradzam i nie polecam, zero efektu dużo obiecuje i nic nie robi naciągając na grube pieniądze. Niewiarygodna proszę uważać na panią prawnik zweryfikować potrójnie i unikać by nie wpaść w jej słodkie obietnice.

AB Nowy wpis

Szkoda, że wszystkie opinie wyglądają na pisane przez jedną osobę :( Na stronie kancelarii brak jest jakichkolwiek nazwisk prawników, którzy świadczą usługi doradcze.

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
grupa Orlen

Bardzo polecamy usługi na najwyższym poziomie świadczone są przez tę kancelarię.

Biznesmen

Polecam obsługę tej Pani i jej Kancelarii poza obsługą prawną prowadzą też pełną obsługę księgową. Bardzo fachowo , merytorycznie z szacunkiem do klienta i jego spraw. Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojej firmy zarówno na gruncie prawnym jak i księgowym.

aplikant

Wiele się nauczyłem w Kancelarii Pani Katarzyny , kiedy zaczynałem jako młody prawnik po studiach , wtedy ( 2016rok) nie było mi łatwo znaleźć zatrudnienie szczególnie ,że byłem spoza Warszawy , w Kancelarii Doradztwa Prawnego Pani Katarzyny Niedużak dano mi szansę za co jestem ogromnie wdzięczny i zobowiązany . Od 2021 roku jestem już w samodzielnej kancelarii w Łodzi , jednakże zawsze z ogromną przyjemnością jeśli tylko mogę to współpracuję z Panią Kasią . POLECAM i życzę Pani Kasi i jej prawnikom wielu sukcesów zawodowych i jeszcze większego rozwoju .

KLIENT

Polecam Kancelarie Prawną Pani Katarzyny Niedużak mieliśmy z żona problem . Prowadzimy 200 hektarowe gospodarstwo rolne z produkcja i przetwórstwem płodów rolnych , problem dotyczył dotacji oraz dopłat - jesteśmy bardzo wdzięczni za uratowanie naszego gospodarstwa od upadku . Do końca życia będziemy wdzięczni Pani i wszystkim Pani pracownikom .

radca prawny

Przez wiele lat współpracowałam z kancelarią Pani Kasi , to miejsce ukształtowało moja drogę zawodową , wiele się nauczyłam zaczynałam w 2014 roku świeżo po aplikacji na dodatek byłam z innego miasta i w Warszawie ciężko było mi się ,,wbić,, w zawód . Dostałam szanse w Kancelarii Pani Kasi , wtedy zaczęłam pracę jako młoda niedoświadczona , dziś jestem już parę lat w zawodzie , niemniej jednak możliwości , kontakty i ścieżkę zawodową dostałam właśnie w tym miejscu . Teraz mam już samodzielną kancelarię , jednakże ciągle z ogromną przyjemnością współpracuję z Kancelaria Pani Kasi . POLECAM

Janusz

Jako lekarz miałem przyjemność współpracować z Panią Kasią i polecam fachowość , zaangażowanie i profesjonalizm to cechy Pani Kasi i jej współpracowników

Zbigniew Z

Polecam współprace z kancelarią . Moja firma z branży deweloperskiej współpracuje od kilku lat z tą kancelarią , nigdy się nie zawiedliśmy

Katowice Samochody

Zgadzamy sie z opinią Władek , w Katowicach dzięki Kancelarii Pani Katarzyny tez mamy spokój już z urzędami i możemy spokojnie pracować . POLECAMY

Władek

Ostrów Mazowiecka POLECAMY Z CAŁEGO SERCA! Najlesi z najlepszech!!! . Branża samochodowa Ostrów Mazowiecka dziękuje z całego serducha za wszystko .Współpraca z Panią Kasią to przyjemność, zadowolenie a przede wszystkim spokój w biznesie.

Przedsiębiorca

Kancelaria Pani Katarzyny to przede wszystki wspaniali , życzliwi ludzie i świetni prawnicy , dla których praca to pasja a problemy klientów to wyzwania i prirytety. Dziękuję w imieniu mojej firmy ,ktorą obsługujecie a my możemy skupić się wyłącznie na naszej pracy. POLECAM WASZE USŁUGI .

Klient Deweloper

Jesteśmy zadowoleni z obsługi oraz wkładu pracy Pani Katarzyny w rozwój naszej firmy. współpracujemy nieprzerwanie od 10 lat , mamy zapewnione profesjonalne podejście , pomoc na każdym etapie i rzetelne prowadzenie naszych spraw. Szczerze polecamy usługi Kancelarii

klinika

Kancelaria pani Katarzyny Niedużak prowadzi obsługę naszej klinki już od kilku lat jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wkład pracy. Polecamy usługi tej kancelarii

lekarz

Kancelaria Doradztwa Pani Kasi obsługuje nasz podmiot medyczny już od ponad 7 lat jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wkład pracy i zaangażowanie. Profesjonalizm , wiedza i doświadczenie to atuty które posiada nie tylko Pani Katarzyna ale też współpracownicy Kancelarii , cudowni ,mili i kompetentni prawnicy . Polecam

Radek

Uważam ,że to najlepszy Doradca w mieście , fachowa obsługa , rzeczowe podejście do sprawy i podanie racjonalnego rozwiązania

Joanna
@Radek

potwierdzam miła i szybka obsługa , wszystko jasne klarowne bez zbędnych kosztów i ukrytych opłat

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak?

Kancelaria Doradztwa Biznesowego Katarzyna Niedużak
  • Koszykowa 6 lok. 313