Katago Katarzyna Godlewska

Opinie o Katago Katarzyna Godlewska

Była pracownica

Jest to praca w placówce banku Santander (placówka partnerska). Firma istnieje na rynku już od kilku lat, a bank cały czas się rozwija więc praca jest pewna i stabilna. Szefowie całkiem w porządku (ludzkie i życiowe podejście). Czasem bank narzuca plany (odgórnie) które ciężko jest wyrobić. Sądziłam, że gdzie indziej jest lepiej i sama odeszłam, a dopiero po odejściu doceniłam zalety pracy w Katago. Polecam wszystkim którzy chcą poznać standardy pracy w dużym banku, a jednocześnie pracować w normalnej firmie, gdzie jesteś traktowany jak człowiek a nie trybik wielkiej korporacji.

Alcest

Franczyza Santander Consumer Bank w Grodzisku Mazowieckim. Wynagrodzenie najniższa krajowa + na czarno to, co uda się utargować. Praca na umowę, ale tylko dlatego, iż wymusza to na franczyzie sam Bank. Jeśli chodzi o współpracę z Bankiem to praca wzorowa. Kompletna pomoc i szkolenia dotyczące pracy. Jeśli zaś chodzi o franczyzę, to nastawienie na ilość, a nie jakość obsługi, zerowe zaplecze socjalne w miejscu pracy (brak ciepłej wody, ręczników, rozpadający się lokal). Zerowe możliwości rozwoju i awansu.

Zostaw opinię o Katago Katarzyna Godlewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katago Katarzyna Godlewska