Olimp Purchasing Management Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Olimp Purchasing Management Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimp Purchasing Management Sp. z o.o.

Lukasz S.

Pani Alicjo, potrzebuję się skontaktować tel z firmą

Alicja

W listopadzie 2011 roku osobiście informowałam wszystkich Klientów i Kontrahentów firmy OLIMP (w formie e-mail oraz oficjalnych pism wysyłanych w formie papierowej) o fakcie zmiany Zarządu Spółki. Do sprzedaży firmy doszło w pierwszej połowie grudnia 2011 r. Firma OLIMP nigdy i wobec nikogo nie miała żadnych zaległych zobowiązań finansowych. Spółka natomiast miała dwóch wierzycieli, od których dochodziła należności na drodze sądowej i poprzez firmę windykacyjną. Wszyscy Klienci i Kontrahenci byli zadowoleni ze współpracy z OLIMP czego dowodem były liczne Certyfikaty, nagrody, wyróznienia i listy polecające. Sytuacja zmieniła się po sprzedaży spółki. Nowy Zarząd nawet nie poinformował pracowników Spółki o ich statusie zatrudnienia do konca miesiąca lutego 2012 r!. Nowy właściciel przejął cały majątek firmy wraz z kontami bankowymi na początku grudnia 2011 r. Pańskie oskarżenia proszę więc kierować pod właściwy adres!!! Nie wolno oczerniać ludzi tylko dlatego, że sie rozchorowali i sprzedali firmę w dobrej wierze. Proszę mieć pretensje do nowych właścicieli, bo to oni są problemem, a nie były Zarząd spółki, który nie ma z tym nic wspólnego. Zanim się kogoś oczerni - należy najpierw poznać fakty!!!

Alicja

Nie wiem na jakiej podstawie oczernia Pani firmę? Od samego początku istnienia firmy OLIMP byłam w niej zatrudniona jako jeden z kilku pracowników. Firma nie zatrudniała nikogo o takim imieniu, ani też nie współpracowała z nikim o takim imieniu. Domyslam się, że jest Pani dziewczyną [usunięte przez moderatora], który został zwolniopny z pracy za wyprowadzanie danych z firmy w celu założenia własnej działalności o takim samym profilu. Oczernianie ludzi, których się w dodatku nie zna jest najwyczajniej podłością.

HB

FIRMA OLIMP JEST OSZUSTEM A NA PREZESEM ZARZĄDU [usunięte przez moderatora]L. NA 21000ZŁ WYŁUDZIŁA KASE. POSREDNICZYŁA W PRZESYŁKACH I ZA GRUDZIEŃ, STYCZ, LUTY NIE ZWRÓCIŁA KWOT POBRANIOWYCH. WŁAŚNIE ZAKŁADANA JEST SPRAWA SĄDOWA

Natalia

Stanowczo NIE POLECAM!!!!!, mozna wylacznie sie nauczyc zlych nawykow, atmosfera na poczatki mila, a pozniej CHORA!!!! a kolezanki o niku emilka- w tym okresie pracy nie bylo i nie moglo byc!!! Autopromocja pracownikow firmy!!!!! Pani Prezes szalona na maxxxa, zwariowane pomysly, przerastajace jakiekolwiek jej mozliwosci!!!

Zostaw opinię o Olimp Purchasing Management Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimp Purchasing Management Sp. z o.o.